Горит лампа давления масла.

Автор Сергей, 21 Вересня 2019, 20:07:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сергей

Цитата: YUKON від 25 Вересня 2019, 15:23:37
Цитата: Сергей від 25 Вересня 2019, 12:48:20
Цитата: YUKON від 25 Вересня 2019, 07:35:30
Ще дуже давно була така проблема:
1. Через мембрану попадає бензин в масло;
2. Використання неякісного маслофільтру.( використовувати тільки Mann, Bosch) все інше на свій страх і ризик.
3. Використання неякісного або дуже рідких видів мастила.
4. Щоб на всі 100 впевнетись, що не проблема з тиском масла, підключити мех.датчик, порівняти його показникі з техданними по мурзилці і якщо все в порядку то замінити датчик тиску мастила
больше пяти раз по истечению 10 тысяч заливалось масло Хадо с ревитализантом  и использовались фильтра либо MANN , либо BOSCH.
Хадо собі в авто ніколи не лив і не литиму, бо кацапам немає довіри...мені що лукойл, що хадо одна хрінь!
Пардон якщо задів почуття віруючого.
Моє бачення питання, для Славути найкраще мастило, і сам в більшості на ньому їздив Ессо (Мобіл 2000 зараз) 10W40 ,і з точки зору ціни і якості, а за фільтра тримай 5. :ok:
А замість ревіталізанта залий ЕR-ку (Energy Release).
Повірь, перевірив на собі, гарна весчь.
Ось - https://shopauto.com.ua/maslo-i-himiya/sistema-smazki-dvigatelya/kondicionery-metalla/antifriktsionniy-konditsioner-metalla-er-pobeditel-treniya-2.html?gclid=Cj0KCQjwoKzsBRC5ARIsAITcwXHB3C4aV12r1CBJDN-RT0s0jJx5HENRNu52HbxL7cN6VV2zmH-A8DEaAqnvEALw_wcB
жСтесняюсь спросить : какое отношение имеют кацапы к маслу Хадо ?

Сергей

Тема начиналась ,вообще то , с проблемы в двигателе .....перешли на масло.....на хрен это масло....вопрос остаётся в силе.

YUKON

Цитата: Сергей від 26 Вересня 2019, 11:02:17
Цитата: YUKON від 25 Вересня 2019, 15:23:37
Цитата: Сергей від 25 Вересня 2019, 12:48:20
Цитата: YUKON від 25 Вересня 2019, 07:35:30
Ще дуже давно була така проблема:
1. Через мембрану попадає бензин в масло;
2. Використання неякісного маслофільтру.( використовувати тільки Mann, Bosch) все інше на свій страх і ризик.
3. Використання неякісного або дуже рідких видів мастила.
4. Щоб на всі 100 впевнетись, що не проблема з тиском масла, підключити мех.датчик, порівняти його показникі з техданними по мурзилці і якщо все в порядку то замінити датчик тиску мастила
больше пяти раз по истечению 10 тысяч заливалось масло Хадо с ревитализантом  и использовались фильтра либо MANN , либо BOSCH.
Хадо собі в авто ніколи не лив і не литиму, бо кацапам немає довіри...мені що лукойл, що хадо одна хрінь!
Пардон якщо задів почуття віруючого.
Моє бачення питання, для Славути найкраще мастило, і сам в більшості на ньому їздив Ессо (Мобіл 2000 зараз) 10W40 ,і з точки зору ціни і якості, а за фільтра тримай 5. :ok:
А замість ревіталізанта залий ЕR-ку (Energy Release).
Повірь, перевірив на собі, гарна весчь.
Ось - https://shopauto.com.ua/maslo-i-himiya/sistema-smazki-dvigatelya/kondicionery-metalla/antifriktsionniy-konditsioner-metalla-er-pobeditel-treniya-2.html?gclid=Cj0KCQjwoKzsBRC5ARIsAITcwXHB3C4aV12r1CBJDN-RT0s0jJx5HENRNu52HbxL7cN6VV2zmH-A8DEaAqnvEALw_wcB
жСтесняюсь спросить : какое отношение имеют кацапы к маслу Хадо ?
Пардон - ошибочкас, тупанул - "ХАрьковский ДОм"

Олександр 1968

Цитата: Сергей від 26 Вересня 2019, 11:05:49
Тема начиналась ,вообще то , с проблемы в двигателе .....перешли на масло.....на хрен это масло....вопрос остаётся в силе.
А взагалі нахрен ця тема.Я б тих топікстартерів які спочатку задають питання,потім люди щось радять,думають,а ті навіть не думають щось робити або відписатись що пробувалось а й то взагалі сьобуються банив назавжди.Бо це схоже на те що коли кажуть добрий день ,а у відповідь посилають на ...

Toris

Цитата: Олександр 1968 від 26 Вересня 2019, 18:11:33А взагалі нахрен ця тема <...> Бо це схоже на те що коли кажуть добрий день ,а у відповідь посилають на ...
Можливо, новенький просто боїться і тому збирає максимум інформації? Я так 10 днів ремонтував стартер. Передивився купу відео, перечитав добрячий шмат форуму, забембав питанням геть усіх в автотранспортному господарстві на роботі і т.д.

YUKON

Цитата: Salek від 26 Вересня 2019, 16:04:42
Цитата: YUKON від 26 Вересня 2019, 14:58:22
Пардон - ошибочкас, тупанул - "ХАрьковский ДОм"
От этого эта дрянь лучше не стала.
Гарна людинка спробувала провести експеремент на своїй Вітці ( МВ Vito ).
Авто на той час 2009-2010 рік, тік приїхало з Польщі.
Залив Хадо 10В40, двигун почав працювати жорстко. Розумію, що поняття тільки особистого сприйняття але порівнявши з тим же Місубіші Енеос 10В40 відчутна різниця по зовнішнім шумам від двигуна.
Це все написано для інформації топікстартеру.
Я би все такі змінив, попередньо помивши двигун, фірму виробника масла, як мінімум на Мобіл. По фільтрам питань немає, як писав жму 5. :ok:
Окрім того, є неофіційне інфо, що при виробництві масла, стабільне, базове масло вони(Хадо) беруть (купують) у кацапів, звідціля мене і перебило, що Хадо, це кацапомасло.