Про заряд акумуляторів

Автор Володимир, 16 Грудня 2019, 17:56:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: Володимир від 31 Січня 2020, 10:11:01
З кип"ятінням не понятно, додні кажуть можна і треба, інші кажуть категорично ні.


#Аккумулятор. Начало эксплуатации. Нужно ли делать первый заряд. Как правильно обслужить.
Spoiler

Володя, глянь хоч у бік https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=5147.msg537307#msg537307  , бо знаю тільки одного тут по цій темі. Я там уже штук чотири накатав  на радостях.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Моё мнение как электрика, что аккумулятор можно рассмотреть как некий стабилитрон (со своим порогом начального газовыделения), который изменяет момент газификации в зависимрсти от возраста, срока эксплуатации, состояния пластин. Ну или же такой мужской параметр, как то ли женщина юная, то ли в возрасте, с соответствующими размерами и ощущениями  :-D ;)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 31 Січня 2020, 13:58:04
Моё мнение как электрика, что аккумулятор можно рассмотреть как некий стабилитрон (со своим порогом начального газовыделения), который изменяет момент газификации в зависимрсти от возраста, срока эксплуатации, состояния пластин. Ну или же такой мужской параметр, как то ли женщина юная, то ли в возрасте, с соответствующими размерами и ощущениями  :-D ;)
Ага тоді вже мУржской параметр старого акума з порогом газовІделенІя - старий пердун  :-D :facepalm:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Да не, как раз наоборот. Свежие батареи, как мне видится, могут булькать при меньшем напряжении, чем поношенные. Да и старенькие меньше тока дают и потребляют, в силу сульфатации и потери ёмкости. Вроде так.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 31 Січня 2020, 23:38:12
Да не, как раз наоборот. Свежие батареи, как мне видится, могут булькать при меньшем напряжении, чем поношенные. Да и старенькие меньше тока дают и потребляют, в силу сульфатации и потери ёмкости. Вроде так.
А я про що ж? молоді то молоді п...ни, а старі то старі п..ни  :-D А сульфатація, це солі в суглобах старих п..нів. То ж всім здоровячка!
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Это ж противоречия? не? 
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

#21
Цитата: vladishtm від 26 Квітня 2020, 13:05:19
Это ж противоречия? не?
Имелось в виду напряжение на каждой банке, а не в общем на батарее.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 26 Квітня 2020, 13:13:33
Цитата: vladishtm від 26 Квітня 2020, 13:05:19
Это ж противоречия? не?
Имелось в виду напряжение на каждой банке, а не в общем на батарееи.
Так ото ж! Так можно электрика до инфаркта довести ихними "имелось в виду, ...да какая разница... и т.п" В тексте четко написано "батарею....разрядить... до 1,75В" Про банки ни гуггу. А потом белые медведи в Антарктиде бігають скажені  }-) Есть у меня желание десульфатировать свой акум через пару лет или раньше смотря на его поведение. Мне с одной стороны повезло -акум 2006г выпуска теоретически должен быть не со вторичного свинца, но потом, если верить второму штампу, он  10 лет простоял на складе и  его залили электролитом в 2016г и продали.  Срок у него 7лет до 2022г,  а у электрика  руки чешутся  :facepalm:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: vladishtm від 26 Квітня 2020, 18:03:40
Так ото ж! Так можно электрика до инфаркта довести ихними "имелось в виду
Толковый электрик сразу поймёт о чём речь.
Цитата: vladishtm від 26 Квітня 2020, 18:03:40
В тексте четко написано "батарею....разрядить... до 1,75В"
Про банки ни гуггу.
Ну забыли они написать. Подайте на них скаргу )
А вообще то, давно пора знать, что каждая банка кислотно свинцового элемента имеет от 1.7 до 2.1в, в зависимости от заряжённости.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Зачем это вещество добавляют только в электролит Аккумуляторов Са/Са. И забудьте про сульфат кальция
Spoiler
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

#25
Пару днів назад здох акум (1 банка що біля термостата ваабще не стала брати заряд.  }-) ).  Виробник  https://megatex.ua. Вироблена в 2010. Реалізація в 2013. Одягнувся їхати, ключ на старт -а у відповідь тріскотня.  :psih: Побачив напруга впала до 3В.  Спробував зарядити єлектронним  і завести -ніхт. Поставив транс с мостіком і 15 В/ 2,5 на час. Набрала десь 11В .Завелась. Їхати вже пізно. На другий день все з зарядними повторив і поїхав без заглушки шукати акб. Купив таку саму - тільки вже необслуж., без кришок для електроліта. Це мене засмучує. Що я буду колупаьт руцями  :dunno: Індікатора теж нема.  :wallbash: Гарантія виробника 3 роки. Срок службы до 7 лет* *При соблюдении правил эксплуатации, указанных в Гарантийном талоне Новісінька, була запечатана в плівку. Гарантійний прикладається, продаван проштампував, сказав зберегти кришки від клем.
https://megatex.ua/product/a-mega-ultra/

PSРозібрався -обслуговуємий.  Просто кришки в банки, ще під додатковими груповими кришечками, + кришечки на клемах + целофанова упаковка, запаяна -  :psih: наче мало без цього засрана земля пластиком  }-)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Олександр 1968

Рекомендую поставили тепловой екран між термостатом і акб(навіть простеньку фольгу люмінєву).Бо зимою батарея схожа на людину в кожусі і босими ногами.

vladishtm

#27
Цитата: Олександр 1968 від 12 Листопада 2021, 11:21:34Рекомендую поставили тепловой екран між термостатом і акб(навіть простеньку фольгу люмінєву).Бо зимою батарея схожа на людину в кожусі і босими ногами.
++
Мабуть треба десь кусок асбестової прокладки знайти, або просто дощечку вертикально примастрячити. Дерево теж поганий провідник тепла.
А що робити з "необслуживаемой" АКБ? Ще й без індикаторів. В кого який досвід є?. Діліться. Вольтметр в прикурювачи маємо - хоч це буде контролеи. Якщо за три-чотири дні сяде нижче 12В (катаюсь мало зовсім, більше стою) - буду знову ставити на буферну постійну підзарядку дома.
Цитата: Олександр 1968 від 12 Листопада 2021, 11:21:34.Бо зимою батарея схожа на людину в кожусі і босими ногами.
- цікаво що в інструкції попереджають якщо температура при заряді більше 45град треба припинити заряд.  :lol: Під капотом саме так  :-D при їзді не більше 45  :lol:  :lol:  :lol:
А може :gvozd: дісно над АКБ кулерка добряченького приліпити?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Не треба ніяких кулерів. Просто термостата та патрубків, а ще більше від радіатора, до якого пару сантиметрів всього йде інфрачервоне випромінювання, що призводить до нерівномірного нагріву АКБ та перегріву крайньої банки, це призведе до швидшого викіпання електроліту та її перезаряду . Тому краше на край ню банку АКБ наклеїти алюмофор (закритоячеїстий поліпропілен з алюмінієвою фольгою).
Так на двох АКБ було, то википання електроліту практично однакове по всім банкам. До цього був акб без, то постійно викіпала крайня банка.

По поводу зарядити перед встановленням. Так, краще зарядити, тому що є такий ефект як доформування зарядом. Я так зробив тільки раз з одним АКБ, то новий АКБ добрав ще заряд на 8 А*год.
Тако ж відмічу, що фатальної шкоди ви не зробите поставивши новий АКБ на авто. Мої 3 акб пропрацювали по 4 р при майже щоденному пробігу в міському циклі.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Василь1983

Доброго здоров'я всім .
Зібрав докупи всі свої акумуляторні батареї для передзимової профілактики . Проміряв густину електроліту і в усіх одна і таж картина - 1.23 в найгірших і 1.25 в найкращих банках . Майже тиждень мучив їх довгим зарядом на 16 вольтах з перервами на ніч - підняти густину до 1.27 ніяк не вдається . Куди ділась кислота ? Вранці проміряю напругу після відстоювання 12.9-13.0 вольт . Електроліт в батареях веста(1 рік експлуатації) та формула(3роки) мутний , а в 4-річній бошовській чистий і прозорий . Бошовська останній ктц показала 32а-г із 70 вже дуже помітно важко крутить дизель1.8л . Маю бажання спробувати "святий дистилят" для зняття сульфатації - перша на черзі бошовська батарея . В довбалці розчарувався - спецефектів багато а результату малувато . Хтось може користується зарядками з циклічними десульфатуючими режимами - воно реально діє чи тільки в рекламі ?