Флудильня 2020

Автор Vitaliy., 01 Січня 2020, 20:05:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Вставлю п'ятак по компах. Мені цікаво чи є озолодження водяне безшумне і безвентиляторне.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#211
Цитата: ВКБ від 06 Жовтня 2020, 09:49:40Вставлю п'ятак по компах. Мені цікаво чи є озолодження водяне безшумне і безвентиляторне.
Може бути, якщо не давати гарі процесору. Рідину рухає водяна помпа. Але краще поставити великі (120 мм) тихі вентилятори, щоби була конвекція повітря через корпус. У мене один великий вентилятор у блоці живлення, тихий малообертовий вентилятор на радіаторі процесора і в материнській платі увімнено "тихий" (silent) режим. Відеокарта підібрана спеціально з радіатором на обидві сторони з тепловими трубками без вентиляторів. Можна навіть спати з увімкненим компом.

Водяне охолодження теж може мати великий вентилятор на всю стінку. І водяну помпу обов'язково. Сенс водяного охолодження у побутових комп'ютерах від початку був у зменшенні механічного навантаження на материнську плату при збільшенні площі радіатора. З часом стали використовувати побічний ефект тиші.

Якщо ж Вас турбує побутовий пил у системному блоці, то пил не накопичується лише у правильно спроектованих серверах з багатьма шумними турбінами. Усе, що відносно тихе, обов'язково накопичує у собі пил. Тобто час від часу потрібно продувати навіть самий тихий системний блок, навіть з водяним охолодженням з радіаторами на обидві стінки.

Для прийняття рішення необхідно розглянути конкретно Вашу конфігурацію під Ваше ТЗ.

ВКБ

Пил не накопичується у простому серійному системнику як я зробив, а саме порозвертав вентилятори так, щоб вентилятори тягли на себе з вулиці. Поставив флезелини і міняю їх іноді. Пилу за півроку !!! мінімум..., а флезелин міняю.

Є системи охолодження самотоком гаряче вверх, як опалення , холодне вниз по великому радіатору на стінці блоку. Питання хто таке бачив в живу і які врадення, може хтось таке юзає. Радіатор там стоїть на відеокарті, центрольному, на мості і ключах блоку живлення. Все окремими товстенькими трубками на центральний радіатор. Системник тільки вертикальний. Таке бачив одним оком в КБ інженерної організації - тиша повна при ssd . При hdd теж тихо коли кімната велика.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Незнал где написать, попробую сдесь. У одного типА вчера кое что помог по славуте. Купил недавно, вчера надумал поменять масло в движке. Слил, а как снять фильтр что то не знает. Меня зовёт. Я ему- да что там сложного? Там места для руки мимо полуоси валом. Подхожу, и сам офигеваю. Там стоит цельная большая защита, по всей ширине и длине подмоторного отсека. С дыркой под пробку и несколькими дырками ещё (таким же диаметром в произвольных упорядоченных местах). Фильтр он то открутил (само собой пролив и на себя и на пол), но как его вытащить, проблема. Я смотрю, пробую его во все стороны пропихнуть, мимо полуоси, никак не проходит. Смотрю как крепится эта хрень. Она крепится болтами крепящими сайлентблоки рычагов к кузову, с передней стороны. То есть нужно открутить и вытащить болты рычагов, тогда уши защиты пойдут вниз, если не упрутся в кронштейны этих креплений, и даст передние крепления где то на переднем брусе. Короче тупая дебильная конструкция. Вышел с положения домкратом, подняв правый передок, и как то чудом полезший через арку над полуосью в сторону колеса выпихнул.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

KOT

А фильтр разве через верх из под капота не пролазит? Ну со стороны коробки.

Romka

 Vitaliy, такая защита ставилась на сервисах Укравто при покупке авто, если заказать ее установку. В самого стояла такая, не очень удачная конструкция.
Кот, на инжекторе так не открутить, там руку не просунеш.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Валерий

Я в такі болгаркою вирізав отвір для заміни масла, без зняття захисиу
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Vitaliy.

Цитата: KOT від 14 Жовтня 2020, 13:31:16А фильтр разве через верх из под капота не пролазит?
Не знаю, такой камасутрой никогда не занимался. В гробу я видал такие трудоёмкие непродуманные тачки.
Цитата: KOT від 14 Жовтня 2020, 13:31:16Ну со стороны коробки.
Выше фильтра штаны, леве фильтра и выше патрубки к печке, рулевые тяги.
Цитата: Romka від 14 Жовтня 2020, 14:17:27на инжекторе так не открутить, там руку не просунеш.
В моём случае был карбюратор.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

KOT

Цитата: Vitaliy. від 15 Жовтня 2020, 00:10:56
Цитата: KOT від 14 Жовтня 2020, 13:31:16А фильтр разве через верх из под капота не пролазит?
Не знаю, такой камасутрой никогда не занимался. В гробу я видал такие трудоёмкие непродуманные тачки.
Цитата: KOT від 14 Жовтня 2020, 13:31:16Ну со стороны коробки.
Выше фильтра штаны, леве фильтра и выше патрубки к печке, рулевые тяги.
Цитата: Romka від 14 Жовтня 2020, 14:17:27на инжекторе так не открутить, там руку не просунеш.
В моём случае был карбюратор.

Я не уверен, но мне казалось что можно было просовывать фильтр как-то и вытягивать через верх. Не уверен в этом сейчас. После появления редуктора и инжектора у себя уверен что не вылез бы. Но еще размер фильтров. У меня стоял с манн с ваз2101. Тот большой. Родной, который ман предлагает на славуту тот раза в 1,5 короче.

ВКБ

Славута саме підготовка до чогось дорожчого і складнішого, принцип той же. Колупни як порадили суворі мужики славутоволи і славутомайстри саморемонтувачі, притом  всі. Саме загартування іде процес. З вислівами "я люблюююююю і нєнавііііііжжжжжу тебяяяяя...а..а..а...а..а..а"
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Зробіть авторемонт і автотюнінг своїм хобі і отримуйте тоді задоволення! :gvozd:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

І взагалі: хто не мав "жигуля" - той не знає жизні. :-D

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 10 Листопада 2020, 08:49:18З вислівами "я люблюююююю і нєнавііііііжжжжжу тебяяяяя...а..а..а...а..а..а"
Ария? :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Олександр 1968

Осінній натюрморт.Заскочив у лісок на годинку по дорозі до сільської дачі

Sergik32

клас, але це літні, я щось мало бачу зимових, шо єто такоє стало
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0