розпродаж залишків

Автор gray-black, 05 Січня 2020, 19:19:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: lizard від 01 Квітня 2021, 11:48:19зара ще на укропошті  безкоштовна доставка  з олх.
Це все лохотрон, бо за доставку платить продавець, в результаті продавець несе посилку на пошту ознайомлюється з додатковими витратами, та відмовляється від продажу. В результаті покупець попадає два рази на відсотки комісії.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеЦе все лохотрон, бо за доставку платить продавець, в результаті продавець несе посилку на пошту ознайомлюється з додатковими витратами, та відмовляється від продажу. В результаті покупець попадає два рази на відсотки комісії.

Та нет, не лохотрон. Я покупал недавно картридж на принтер с бесплатной доставкой ОЛХ через Укрпочту. Продавец отправил без проблем и ничего не говорил о дополнительных тратах денег за пересылку. Я осмотрев товар на почте отказался от получения, так как в объявлении было написано что он новый, а на самом деле б/у пустой и в придачу засохший. Мне вернули все деньги через 3 дня даже комиссию 7 грн с копейками вернули.

lizard

не лохотрон сьогодні забрав клавіатуру до ноуту  з укрпошти.
gray-black сопілка  ще є ?

ВКБ

Так само забирав з олх мап сенсор для стаг 200. Норм. 10грн доставка вийшла а сума товару 290грн.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.