Хочу замінити передні стойки. Що порадите?

Автор Сергій100, 14 Січня 2020, 10:41:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

masster

Цитата: ВКБ від 04 Травня 2020, 18:43:23
Хочу познущатись над своїми вбитими амортизаторами і замінити мастило в н их. Передні розборні. Задні делфі нерозборні. Хтос ь таке робив?
Тільки на таких і їздю. Тільки мій бортовик залишився на таврофорумі, який мабуть вже іздох. А може ще оклигає?))

Володимир

Цитата: ВКБ від 05 Травня 2020, 12:07:45
Щось вийшло? Мастило веретенку?
Чорне масло злив, промив, свіже МГП-10 залив. Ніяких косяків в амортизаторі не виявив окрім більш зношеного поршня правого, амортизатори як стукали так і стукають. На таврофорумі недавно хтось поборов стук рідних, то писав що проблема в зазорах, точніше в розмірі вільного ходу клапанів на пошні, точніше тих що відкриваються коли поршень іде вниз.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

masster

Цитата: ВКБ від 05 Травня 2020, 12:07:45
Щось вийшло? Мастило веретенку?
Мастило по рекомендації Узверя, мішаю навпіл, хадо https://xado.ua/masla/dlya-hydravlicheskih-system/hidro-mineralnie/xado-atomic-oil-lhm та ВМТ, чи ВТМ, вже не пам.ятаю назви. Стара радянська марка гидравлічного мастила. ВМГЗ мабуть, треба глянути на банці.
Якщо аморт нормальний, то окрім мастила та сальника, нічого міняти не треба, в сальник , в канавки-литол.

ВКБ

Володя, про вільний хід і стук теж помітив в клапанах

А задні неразборні  заштуцерити?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: masster від 05 Травня 2020, 12:29:48Якщо аморт нормальний, то окрім мастила та сальника, нічого міняти не треба, в сальник , в канавки-литол.
Ще треба міняти пластикове кільце на поршні, в мене наприклад кілце правого амортизатора дуже зношене, що тре металом поршня по циліндру, через це і правий амортизатор в мене замітно м"якіший, але є і плюс, правий амортизатор не стукає як лівий.

Також бувають випадки що розлетівся пластиковий буфер. Бажано перед розборкою придбати ремкомплект.



Також є нюанси з сальниками, тому що наприклад в моїх стійках стоїть сальник не такий як в мурзілці.



А такий, тонкий як на фото, на задніх стійках також.


Цитата: ВКБ від 05 Травня 2020, 12:46:54
А задні неразборні  заштуцерити?
Я задні не чіпав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

masster

Тонкого сальника, нового, я не знайшов. Якщо замінити направляючу штока, на ту, яка стоїть у амортизаторах з товстим сальником, то можна ставити товстий сальник.