Происшествия, аварии, катаклизмы

Автор Vitaliy., 15 Лютого 2020, 12:19:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: Toris від 04 Серпня 2021, 16:14:19Мабуть, за приладами спостерігав.
Ти його виправдовуеш? Такой ездун опасен для окружающих, по хорошему нужно чтобы сам человек это понял, и не садился за руль, если у него нет реакции, слуха, зрения, соображения, внимательности, сообразительности.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

igo61

Цитата: Toris від 04 Серпня 2021, 16:14:19
Мабуть, за приладами спостерігав.
:-D То він повідомлення на форум кльопав  ;).
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Цитата: Vitaliy. від 04 Серпня 2021, 20:12:47Ти його виправдовуеш? Такой ездун опасен для окружающих, по хорошему нужно чтобы сам человек это понял, и не садился за руль, если у него нет реакции, слуха, зрения, соображения, внимательности, сообразительности.
Зовсім не виправдовую. Дядько підгальмовує, схожий на їздуна вихідного дня, коли є гроші на бензин. Мабуть, весь ресурс свідомості випрацювався під час робіт під капотом. Спека, нерви - от і завтикав. Або щось геть не так з автомобілем, він же не просто так стояв і ремонтувався.

Короче, ВКБ, розбирайте і лікуйте двигун, поки десь на рейках не заглохли.

Vitaliy.

Цитата: Toris від 05 Серпня 2021, 10:31:18Дядько підгальмовує, схожий на їздуна вихідного дня,
Ага. Сперва тормозит (не тормозами а мозгами), а потом прёт без тормозов (в голове и без соответствующего нажима на педаль).
Цитата: Toris від 05 Серпня 2021, 10:31:18поки десь на рейках не заглохли.
Лучше заглохнуть, чем повторит подвиг лётчика Гастелло.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Вылетел на клумбу - 08.09.18
Понравился первый комент )))
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 07 Серпня 2021, 00:52:24Вылетел на клумбу - 08.09.18
Знатно підфатртило людині з двома торбами (на 11сек) на переході. Другий день народження вважай. А де воділа?  :dunno:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Отак би всі спасали як в Дніпрі славуту вдарили сзаду джипом і водій 26 років згорів живцем. Всі дивились і охали, а могли б врятувати. І чим дорожче авто тим активніше біжать спасати....дивний ментал наш ..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Сьогодні нас трохи потрусило, я живу за 70 км від епіцентру, то тілом землетрус не відчувався, але дверки в гарнітурі гриміли секунд 10-15.

На Тернопільщині стався землетрус із силою 4,3 бала
https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/23/7308117/
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

На роботі обговорювали землетрус. Хтось відчув, хтось не відчув. Я у цей час якраз робив зарядку, але нічого такого не відчув і нічого ніде не гриміло. До епіцентру по прямій десь кілометрів 100.

Vitaliy.

Мне почему то жалко только столб, и тех людей которых он мог сбить-
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Браття! Тримаймось від ватажівок якнайдалі!


Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Воістину падла. І батьки падли. Шльопнуть усю сімейку буде правильно.

Володимир

У Харкові ще одна ДТП з "Інфініті" – загинула жінка
https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/28/7312032/
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion