Происшествия, аварии, катаклизмы

Автор Vitaliy., 15 Лютого 2020, 12:19:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: drone від 01 Листопада 2021, 13:21:32штрафы в процентах от годового дохода
:wacko: тоб то бомжаре якомусь на ржавому авто там ще й доплачують за  ДТП  :heppy_dancing:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 01 Листопада 2021, 19:04:49
Цитата: drone від 01 Листопада 2021, 13:21:32штрафы в процентах от годового дохода
:wacko: тоб то бомжаре якомусь на ржавому авто там ще й доплачують за  ДТП  :heppy_dancing:
Можна встановити мінімум, але тут знову виникає питання звітки брати річний дохід, бо якщо глянути в державний реєстр, то доходи мають тільки "бомжари" що їздять на тавріях та жигулях, а крутелики що їздять на порш каєн доходів не мають взагалі. Хіба що в таких випадках оцінювати все майно, заставити заплатити 18% від вартості, і з тої суми розрахувати річний дохід з якого вже вираховувати штраф.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Практика нашого форуму показує, що короткочасний бан дисциплінує наших людей набагато краще штрафів. :)
Люди наші, совєтські - то страшні люди: цибають грудьми на дзот до повної втрати пульсу. А грошей все одно немає і не буде. Тому бан, лише бан животворний приводить до тями на короткий проміжок часу.

Короткочасні вилучення водійського посвідчення та припинення доступу до авто працюватиме набагато краще. І воно логічно: ізолюється засіб вчинення правопорушення і порушник позбавляється права керування.

igo61

И сколько "забаненных" за бухло раскатывает без прав по дорогам? Хто-то считал?
Я знаю лично троих.  ;)
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

_Oleksandr_

Цитата: igo61 від 02 Листопада 2021, 11:12:05И сколько "забаненных" за бухло раскатывает без прав по дорогам? Хто-то считал?
Это точно. У нас в городе ловили одного около 5 раз пьяным уже после того как забрали права. Пока сажать не начнут ничего не поможет.

Володимир

Цитата: Toris від 02 Листопада 2021, 09:29:22
Практика нашого форуму показує, що короткочасний бан дисциплінує наших людей набагато краще штрафів. :)
Люди наші, совєтські - то страшні люди: цибають грудьми на дзот до повної втрати пульсу. А грошей все одно немає і не буде. Тому бан, лише бан животворний приводить до тями на короткий проміжок часу.

Короткочасні вилучення водійського посвідчення та припинення доступу до авто працюватиме набагато краще. І воно логічно: ізолюється засіб вчинення правопорушення і порушник позбавляється права керування.
Такі зміни вже готують, перевищив більше ніж на 50 кмг, то вже буде тимчасове позбалення прав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

 :)
Цитата: Володимир від 02 Листопада 2021, 08:50:51Хіба що в таких випадках оцінювати все майно, заставити заплатити 18% від вартості, і з тої суми розрахувати річний дохід з якого вже вираховувати штраф.
Ага.... все майно на бабушках, мамах і т.п.   }-) Гільотина і все!  }-) (ну хоча б пальця відрубувати за кожний випадок....кусачками на місці.)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Пройшло рівно два тижні, і в тому самому населеному пункті знову смертельне ДТП https://terminovo.te.ua/news/61938/ як і в попередній раз, п"яний винуватець ДТП вижив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Это же было раньше видно, что рама уже подгулявшая
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

а если бы втыкал в телефоне?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

_Oleksandr_

У нас на окружной очередное грустное ДТП
https://2day.kh.ua/kharkow/trekhletnie-deti-ostalis-sirotami-v-dtp-na-okruzhnoy-pogibli-suprugi
Cамое интересное в этой истории
Spoiler
[close]

Vitaliy.

Я офигеваю, какие же напрочь тупые там люди, боятся поломать шлагбаум, чтобы его не погнуть не поцарапать, но уничтожают при этом фуры, локомотивы, переездные сооружения и погибая самим?!?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Сергей

Расстрел нацгвардейцев в Днепре: ГБР открыло уголовное производство относительно руководства НГУ
https://news.pn/ru/criminal/266654

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх