Модернізація славути для кращої прохідності)

Автор Дмитро0963, 25 Лютого 2020, 07:35:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Дмитро0963

Слава Україні)))
Шановні славутоводи цікавить така тема як прохідність автомобіля нашого)
періодично заїжджаю в ліс в сосновий... Самі розумієте пісок і колії від тягачів... Після поїздок під капотом повно піску  і таке враження що хтось взяв і насипав туди декілька відер... так от цікавить думка людей чи є способи цього уникати (окрім уникнення поїздок в ліс) і можливо додатковий захист двигуна і в принципі по ходовкі цікавить Ваша думка)))

Sergik32

сипе туди гарно, і через бокові отвори де ходять рульові тяги і просто лижою нагрибаєш піску під двигло. лічиться тільки збільшенням кліренсу , але ричагом всерівно буде навалювати той пісок, колеса тра більші. одним словом, це машина не для того, але якщо є компресор то можна і продути, якщо буде гарний захист моторного відсіку то %попадання піску зменшиться, але і % незручносте прибирання того піску також підвищиться. Тту палка з двома невідомими
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

З захистом двигуна (пластина на весь моторний відсік, заподська типу) піску не насипало. Але шлях трофі, я намагався уникати. А так щоб отримати кросовер з машини, то є в ютубі дядько який це робить. Наші не перевіряли. Зробите - розкажите, наскільки це опупенно, як там хвалять.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Дмитро0963

перший раз поїхав в ліс та як зачерпнув піску що і в карбі було... і кільця піском заялгли :facepalm: ну то вже було... доречі помітив що багато піску та і снігу залітає через бампер передній внизу де йде потік повітря... я думав може взяти та змінити розтащування цього вікна?! все одно бампер жмаканий треба фарбувати((

Sergik32

де ти так їздиш, може краще вже мотоцикла купити, пісок аж в кільцях був, і що, без наслідків, масло замінив і поїхав?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 25 Лютого 2020, 15:56:20
де ти так їздиш, може краще вже мотоцикла купити, пісок аж в кільцях був, і що, без наслідків, масло замінив і поїхав?
Тут цікаве більше, в якому стані був фільтр, що не зміг затримати пісок.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Дмитро0963

Цитата: Володимир від 25 Лютого 2020, 17:52:45
Цитата: Sergik32 від 25 Лютого 2020, 15:56:20
де ти так їздиш, може краще вже мотоцикла купити, пісок аж в кільцях був, і що, без наслідків, масло замінив і поїхав?
Тут цікаве більше, в якому стані був фільтр, що не зміг затримати пісок.
фільт не щільно накритий кришкою був... пластмасова каструлька... був би металевий я думаю не було б такого

Володимир

Цитата: Дмитро0963 від 25 Лютого 2020, 19:47:01
Цитата: Володимир від 25 Лютого 2020, 17:52:45
Цитата: Sergik32 від 25 Лютого 2020, 15:56:20
де ти так їздиш, може краще вже мотоцикла купити, пісок аж в кільцях був, і що, без наслідків, масло замінив і поїхав?
Тут цікаве більше, в якому стані був фільтр, що не зміг затримати пісок.
фільт не щільно накритий кришкою був... пластмасова каструлька... був би металевий я думаю не було б такого

Треба вивести в салон кнопку увімкнення вентилятора радіатора, коли заїзджаєш на сипучий грунт, вмикаєш вентилятор, він створює тиск під капотом, і в результаті пилюку і пісок під капот не затягує.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 26 Лютого 2020, 09:55:29Треба вивести в салон кнопку увімкнення вентилятора радіатора, коли заїзджаєш на сипучий грунт, вмикаєш вентилятор, він створює тиск під капотом, і в результаті пилюку і пісок під капот не затягує.
:nea: Зате затягне з вентиляційного отвору в бампері.

Наша підкапотка не годиться для амфібійних технологій.
Легше закрити/зафільтрувати усі підсоси. А радіатор з бачком і ветилятором винести горизонтально на капот або на дах. :-D

Цитата: Дмитро0963 від 25 Лютого 2020, 19:47:01фільт не щільно накритий кришкою був... пластмасова каструлька... був би металевий я думаю не було б такого
Пластмасова каструлька має прихоплюватись по периметру спеціальними металевими прихватами. В мене їх не було, поки Олександр 1968 не побачив і не скомандував негайно закупити і встановити. В нас на базарі вони поганої якості, в процесі встановлення половина поламались в руках.

Володимир

Цитата: Toris від 26 Лютого 2020, 10:00:33
Цитата: Володимир від 26 Лютого 2020, 09:55:29Треба вивести в салон кнопку увімкнення вентилятора радіатора, коли заїзджаєш на сипучий грунт, вмикаєш вентилятор, він створює тиск під капотом, і в результаті пилюку і пісок під капот не затягує.
:nea: Зате затягне з вентиляційного отвору в бампері.
Таке можливо тільки в двох випадках, або авто рухається заднім ходом, або якщо їдеш за кимось, і той що їде з переду піднімає пил.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 26 Лютого 2020, 12:21:42Таке можливо тільки в двох випадках, або авто рухається заднім ходом, або якщо їдеш за кимось, і той що їде з переду піднімає пил.
Упс, точно, пісок лежить собі, поки його не зрушили...