Покраска патрубков, силиконовые патрубки на славутке

Автор gold8swag, 26 Березня 2020, 01:51:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: gold8swag від 27 Березня 2020, 16:41:19Когда нечем заняться, и не такое приходит в голову)
Що, теж придумав підсвічувати антифриз в прозорих патрубках? ;)

gold8swag

Цитата: Toris від 27 Березня 2020, 17:00:05
Цитата: gold8swag від 27 Березня 2020, 16:41:19Когда нечем заняться, и не такое приходит в голову)
Що, теж придумав підсвічувати антифриз в прозорих патрубках? ;)
Хотелось бы такое)

Григорий

Для таких задумів потрібно заказувати прозорий капот щоб всі бачили адже не будеш перед кожним зупинятись і відкривати щоб побачили. :-D
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

KOT

А еще классно прозрачный блок цилиндров, чтоб видно было как поршня бегают и воспламенение идет))
И какое у вас черное масло в поддоне :-D


Вот у меня с патрубка интеркуллера масло попадает на сайлентблок, и это меня бесит. Не знаю что так сильно плюет, наверно турбина, китайский картридж 110 долларов. Во первых масло денег стоит, во вторых интекулер засырает и в третих сайленблок скорей всего не из маслостойкой резины. А какого цвета у меня под капотом мне все равно, но я и в гонках не участвую, мне потихоньку из точки а в точку б.
И вот поменял бы, но этот короновирус, а вдруг есть, а вдруг коснется меня, тогда прийдется кислород покупать для себя или родных и тогда турбинка подождет)).

Серёга

Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

VAZ 21053

Цитата: gold8swag від 27 Березня 2020, 16:41:19
Цитата: Toris від 27 Березня 2020, 09:19:48
Цитата: Sergik32 від 27 Березня 2020, 08:45:36ну воно взагалі ідея з покраскою підкапотки це просто так, за свої і від нєчєго дєлать.
З досвіду роботи зі жмутами різних дротів скажу, що кольорове маркування - це таки зручно.

Я б із задоволенням виділив високовольтну частину запалювання флюоресцентним помаранчевим кольором, високоамперну стартерну білим, газові магістралі жовтим, "гарячі" та холодні патрубки/шланги відповідно червоним та синім. І підкапотний кузов пофарбував би у білий колір, щоби краще було видно вночі.

А якби патрубки були прозоро-кольоровими - то це взагалі було би шикарно для інспектування рідини та повітряних пробок в процесі роботи.

Розумію, що коли все працює, то немає чого під капот лазити. Але якби була можливість реалізувати таке кодування без погіршення якості - то чому би й ні?
Когда нечем заняться, и не такое приходит в голову)
А олдскульное оформление салона - например, там непочатый край работы а распредвалы которых в природе нету с улутшеной фазой , а поставтить красивый красный или желтый вакуумник - это Вам что не красота? займитесь делом уважаемый и не морочьте коту я....а.
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

gold8swag

Цитата: VAZ 21053 від 29 Березня 2020, 02:05:02
Цитата: gold8swag від 27 Березня 2020, 16:41:19
Цитата: Toris від 27 Березня 2020, 09:19:48
Цитата: Sergik32 від 27 Березня 2020, 08:45:36ну воно взагалі ідея з покраскою підкапотки це просто так, за свої і від нєчєго дєлать.
З досвіду роботи зі жмутами різних дротів скажу, що кольорове маркування - це таки зручно.

Я б із задоволенням виділив високовольтну частину запалювання флюоресцентним помаранчевим кольором, високоамперну стартерну білим, газові магістралі жовтим, "гарячі" та холодні патрубки/шланги відповідно червоним та синім. І підкапотний кузов пофарбував би у білий колір, щоби краще було видно вночі.

А якби патрубки були прозоро-кольоровими - то це взагалі було би шикарно для інспектування рідини та повітряних пробок в процесі роботи.

Розумію, що коли все працює, то немає чого під капот лазити. Але якби була можливість реалізувати таке кодування без погіршення якості - то чому би й ні?
Когда нечем заняться, и не такое приходит в голову)
А олдскульное оформление салона - например, там непочатый край работы а распредвалы которых в природе нету с улутшеной фазой , а поставтить красивый красный или желтый вакуумник - это Вам что не красота? займитесь делом уважаемый и не морочьте коту я....а.
А вы в этом шарите, как я понимаю)

VAZ 21053

Цитата: gold8swag від 30 Березня 2020, 16:43:45
Цитата: VAZ 21053 від 29 Березня 2020, 02:05:02
Цитата: gold8swag від 27 Березня 2020, 16:41:19
Цитата: Toris від 27 Березня 2020, 09:19:48
Цитата: Sergik32 від 27 Березня 2020, 08:45:36ну воно взагалі ідея з покраскою підкапотки це просто так, за свої і від нєчєго дєлать.
З досвіду роботи зі жмутами різних дротів скажу, що кольорове маркування - це таки зручно.

Я б із задоволенням виділив високовольтну частину запалювання флюоресцентним помаранчевим кольором, високоамперну стартерну білим, газові магістралі жовтим, "гарячі" та холодні патрубки/шланги відповідно червоним та синім. І підкапотний кузов пофарбував би у білий колір, щоби краще було видно вночі.

А якби патрубки були прозоро-кольоровими - то це взагалі було би шикарно для інспектування рідини та повітряних пробок в процесі роботи.

Розумію, що коли все працює, то немає чого під капот лазити. Але якби була можливість реалізувати таке кодування без погіршення якості - то чому би й ні?
Когда нечем заняться, и не такое приходит в голову)
А олдскульное оформление салона - например, там непочатый край работы а распредвалы которых в природе нету с улутшеной фазой , а поставтить красивый красный или желтый вакуумник - это Вам что не красота? займитесь делом уважаемый и не морочьте коту я....а.
А вы в этом шарите, как я понимаю)
обращайтесь форум фоток не хочет напрямую пропускать но у меня есть канал заходите любуйтесь моим супер "колхозом", Я как некоторые говорят - из "собачников" если Вы в теме поймете о чем речь, поэтому и имею кое какие награды, и есть участник разних авто мероприятий где их и заслужил, но с моими достатками можно только мечтать про " :wacko: :wacko: :wacko: окраску патрубков :wallbash: :wallbash: :wallbash:", поверьте ну это как минимум несерьезно с инженерной точки зрения если есть такой как у Вас фронт работ.
вот карты переделывал под хороший теплошумоизоляцинонный материал
:ok:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured