Тече масло через датчик тиску мастила

Автор ВКБ, 30 Березня 2020, 22:21:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Щас втулю чоп. Тооку безтолку толкать толкаторний толкатор.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

колхоз і славута то є нормально, головне інформативно.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Такий щоб малий як в котла був діаметром не більше 5 копійок, оооо, бімба. В славуті врізати в пластик не є злрчин як в шкоді вартісттю в колхоз.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

У мене попадос. Купив болгарський датчик тиску, а він попрацював один завод двигуна і тепер лише при заводі мотора робе одне морганні і не працює. Лише трохи на хородному моторі. 2-3 хв.. Тиск іде, з горловини плює на распредвалі.
Вчора поки доїзав мінус літр мастила. Протік по клемі, відать в датчику лопнула мембрана.
Короче  мінус 50,грн, тепер візьму пару штук з сайту зп.юа. Вдвічі дешевші ті самі що купив на ринку без джикічана.
Затискав не так сильно нуйогона. Різь тр конічна дюймова самоущільнююча, сильно не потребує.
Виходить що датчик зараз як пробка, тіч заткнув.
Але ще перевірю контакт.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

$lavka

У нас в городе брал через ОЛХ совдеповский , все остальное ШЛАК , даже на Деталях .

ВКБ

Надрюкався ппц поки викрутив. І злізти з авто нема коли, вже мотор розвалюється ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 26 Січня 2021, 14:47:14вже мотор розвалюється ))
Головне що шкiв цiлим лишиться  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Одногоразу шків розвалився напополам на ходу, зварний. Хотілось естетичних зварних точок )) а  неестетичні наварки працюють вічно )). Друга версія кремень вийшла.
Доречі є дві тарілочки лишилось втулку приварити кому треба шків на 23% менший.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

у мене на 20%, точений, суцільний і поки працює
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Точений то бімба, не розвалиться і ремень його хервгризе. Але в тарілках суть купив приварив без токаря. А ручій і шпоночний паз незручний елемент деталі.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: ВКБ від 26 Січня 2021, 12:58:55
У мене попадос. Купив болгарський датчик тиску, а він попрацював один завод двигуна і тепер лише при заводі мотора робе одне морганні і не працює. Лише трохи на хородному моторі. 2-3 хв.. Тиск іде, з горловини плює на распредвалі.
Вчора поки доїзав мінус літр мастила. Протік по клемі, відать в датчику лопнула мембрана.
Короче  мінус 50,грн, тепер візьму пару штук з сайту зп.юа. Вдвічі дешевші ті самі що купив на ринку без джикічана.
Затискав не так сильно нуйогона. Різь тр конічна дюймова самоущільнююча, сильно не потребує.
Виходить що датчик зараз як пробка, тіч заткнув.
Але ще перевірю контакт.
Неповірите, цей датчик відлигав. Працює норм. Добре що не купив новий. Скоріш за все  заліпуха якась була може від мастилка чи холоду. Три дні не працював, потім потроху подавав ознаки життя, а потім запрвцював. Відать гідроудари мастила при пуску допомогли. Люблю коли проблема самолікується.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Знову потік. "Не долго музика играла, не долго фраер танцевал."
На заміну. Такого брати теж не буду.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Мінус 0,5л за два дні. Датчик завтра в руки потрапе.
І ще раз і заглушу пробкою, толку від нього.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Цитата: ВКБ від 25 Січня 2021, 09:37:27
втулю чоп. Тооку безтолку толкать толкаторний толкатор.
Цитата: ВКБ від 15 Лютого 2021, 13:22:11
Датчик завтра в руки потрапе.
І ще раз і заглушу пробкою
:-D Если руки золотые - неважно, откуда они растут.  :-D
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Vitaliy.

Костянтин, а чоп з якого дерева краще робити? :) А робити як, по кресленню, чертежам, розрахункам? Або по народному, ножиком настругать, и забить молотком? :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх