Балансування таврославутоколіс (тавробубликів) диска з шиною

Автор ВКБ, 23 Квітня 2020, 10:56:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ivan1988

Цитувати виділенеКупляв я кілька років тому китайські диски ДК, то хоч і криво зварені, але з балансування проблем нема.
И какие на Ваш взгляд лучше ДК или Кременчуг?

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 13 Квітня 2021, 16:36:23
Цитувати виділенеКупляв я кілька років тому китайські диски ДК, то хоч і криво зварені, але з балансування проблем нема.
И какие на Ваш взгляд лучше ДК или Кременчуг?
В ДК міцніший метал, Кременчук то метал як пластилін, але зновуж таки лотерея, в мене з двох на одному трохи криво зварили і він виляє в сторони, грузики на протилежних кінцях по 50 гр, а інший добре зварений, але центральний отвір із отворами кріплення має трохи зміщення. Але навіть із старою резиною відбалансувались добре.

Я би радив Кременчук, але з новою резиною, щоби відбалансувати доки все нове і кілька років не чіпати, бо пару сезонних перестановок коліс, і отвори кріплення розбиваються і пливуть, варто раз перебалансувати колеса на звичайній плиті і вони будуть бити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Може і добре що м'які. Рихтовка молотком і ціла гума. Мої рідні я так бачу не м'які і не кремень...щось середнє.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Василь

Вітаю колеги.Хто ставив гуму !55/80 r 13 замість заводської 155/70 r13.По розмірах + 16 мм в радіусі-кліренсі.На покази спідометра не зважаю,цікавить чи не будуть затирати за пікрилки при крайніх виворотах керма,

Toris

Як будуть затирати, відвернете кермо трохи назад. Все одно на швидкості Ви ніколи не вивертаєте до крайніх положень, а на малих швидкостях часу на реакцію вистачить.
З часом звикнете і не будете вивертати до затирання.
Не партесь, ставте.

І взагалі, виверніть кермо до одного і другого крайнього положення та промацайте пальцями, скільки там відстані від шини до підкрилка. Це буде найточніша відповідь конкретно по Вашому авто з Вашими підкрилками.

А що за гума у Вас?

Василь

Дякую.Може хоч трохи від наших страшних  ям запас буде.Бо вже замучився диски рівняти.

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Ivan1988

Цитувати виділенеЯ би радив Кременчук, але з новою резиною, щоби відбалансувати доки все нове і кілька років не чіпати, бо пару сезонних перестановок коліс, і отвори кріплення розбиваються і пливуть, варто раз перебалансувати колеса на звичайній плиті і вони будуть бити.

Резина будет не новая, протектора еще 75 %. Промониторил интернет, диск Кременчуг стоит 520 грн. Позвонил в местный автомагазин, сказали что у них 400 с чем-то, точно не помнит, но точно Кременчуг. Вот и думаю как в магазине может быть дешевле чем в интернете. Может старый завоз, а может некондиция или подделка. И вообще как отличить Кременчугские диски, на что смотреть при выборе?

Toris

Цитата: Ivan1988 від 14 Квітня 2021, 11:54:27Позвонил в местный автомагазин, сказали что у них 400 с чем-то, точно не помнит, но точно Кременчуг. Вот и думаю как в магазине может быть дешевле чем в интернете. Может старый завоз, а может некондиция или подделка.
Я купував диски у виробника. Ось ціни з переписки (вказана вартість одного диска):

Дата заказа:   Понеділок, 27 листопада 2017
Колесо 4 1/2Jx13H2 (Покрытие: Порошок серый RAL7040 (П910908B1004004) (= 339.48 грн))

Дата заказа:   Воскресенье, 01 Апреля 2018
Колесо 4 1/2Jx13H2 (Покрытие: Порошок серый RAL7040 (П910908B1004004) (= 451.98 грн))

Ivan1988

Цитувати виділенеЯ купував диски у виробника.
Спасибо за подсказку. Зашел на сайт ЧАО "Кремнчугский колесный завод", оказывается у них есть свой интернет-магазин, колесо стоит 392,22 грн, работают по безналу. Так что другие интернет-магазины делают не хилую наценку.

Toris

Тоді ще одна підказка: старайтесь оплатити замовлення швидко, бо ціни можуть змінитись. Вони там на ринок реагують оперативно.

Зайшов щойно на http://www.wheels.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=27&Itemid=58&lang=uk
, а там таке:


О Б ` Я В А

З 12.04.2021 по 18.04.2021 інтернет-магазин не працює

Думаю, що це інтернет-магазин шаманять і якщо їм зателефонити до відділу продажів, то домовитесь і купите.

Ivan1988

Цитата: Toris від 14 Квітня 2021, 12:58:32
Тоді ще одна підказка: старайтесь оплатити замовлення швидко, бо ціни можуть змінитись. Вони там на ринок реагують оперативно.

Зайшов щойно на http://www.wheels.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=27&Itemid=58&lang=uk
, а там таке:


О Б ` Я В А

З 12.04.2021 по 18.04.2021 інтернет-магазин не працює

Думаю, що це інтернет-магазин шаманять і якщо їм зателефонити до відділу продажів, то домовитесь і купите.

Подожду до субботы. Хочу поехать в местный автомагазин. Если там действительно будут кременчугские диски по цене до 450 грн, то смысл заказывать через интернет и платить те же деньги за доставку. Тем более возле того магазина есть шиномонтаж который как-то связан с ним. Говорят знакомые, что если у  них покупаешь диски или резину то дают скидку на шиномонтаж. Ну и если окажутся кривыми может будет проще им их вернуть обратно (или обменять).

Володимир

Цитата: Romka від 14 Квітня 2021, 11:10:00
і качайте 2.1 амт. не меньше.
В мене 2,3 кг/см.кв. нижче чогось не ризикую з нашими дорогами.
Цитата: Ivan1988 від 14 Квітня 2021, 11:54:27Резина будет не новая, протектора еще 75 %. Промониторил интернет, диск Кременчуг стоит 520 грн. Позвонил в местный автомагазин, сказали что у них 400 с чем-то, точно не помнит, но точно Кременчуг. Вот и думаю как в магазине может быть дешевле чем в интернете. Может старый завоз, а может некондиция или подделка. И вообще как отличить Кременчугские диски, на что смотреть при выборе?
Вони на вигляд відрізняються, ДК крясять в колір металік, і напис ДК, продаються в коробці картонній, а на кременчуцьких напис КрКЗ і продаються без коробки.







Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

я оце брав місяць тому на сайті шини і диски, то кременчук по 492, я лоханувся пошукати на сайті їхньому, оце зараз Іван написам їх вартість і я прозрів. Ну то таке, взяв то взяв. но шо порадувало, рівні і колеса нові вкинув то небалансував і все чітко крутиться, до 110км далі не їжжу. но диски мякі, сталь3 і не вище. раз закрутив і поїздив місяць то коли знімав то гайки були легко закручені і отвори вже порозтягувалися. Одним словом, гівно, але наше
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 14 Квітня 2021, 14:52:13
я оце брав місяць тому на сайті шини і диски, то кременчук по 492, я лоханувся пошукати на сайті їхньому, оце зараз Іван написам їх вартість і я прозрів. Ну то таке, взяв то взяв. но шо порадувало, рівні і колеса нові вкинув то небалансував і все чітко крутиться, до 110км далі не їжжу. но диски мякі, сталь3 і не вище. раз закрутив і поїздив місяць то коли знімав то гайки були легко закручені і отвори вже порозтягувалися. Одним словом, гівно, але наше
В китайців метал кращий, в тій частині де отвори кріплення метал тоньший, яле гайки тягнеш, а отвори форму не втрачають, але як я писав вище, купив два диски і обидва із своїми приколами.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion