Пропоную пофлудити про двигун МЕМЗ

Автор Володимир, 30 Квітня 2020, 10:30:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KOT

Володимир, а графики на газу или на бензине?

ВКБ

По темі потриндіти. Якщо в тебе резонатор на місці каталізатора і приварений до труби яка через кузов до балки задньої, то відріж трубу за резонатором і заміряй, а потім пепед резонатором та заміряти, експеримент того вартий, потім завариш. Або дк в штани вварити ))) :mitsu:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир


KOT

Цитата: Володимир від 05 Травня 2020, 11:38:01
На газу.
Ну так ничего удивительно, предлагаю не грешить на глушители, впуск итд.
Нужно просто добавить 3д график в газоблок, как на стандартных аля стаг, но какие они там еще корректировки делают, кто их знает.
У нас же все просто, берется двигатель, строятся таблицы топливоподачи, смотрится выхлоп на разных режимах, стороят теорию, придумывают математику под эту теорию или просто добавляют еще 100 зависимостей от разных параметров, потому что до сих пор нет полной мат модели ДВС)).

Володимир

Цитата: KOT від 05 Травня 2020, 15:25:22
Цитата: Володимир від 05 Травня 2020, 11:38:01
На газу.
Ну так ничего удивительно, предлагаю не грешить на глушители, впуск итд.
При нагоді зніму лог з двигуна при роботі на бензині, подивлюсь як там.
Цитата: KOT від 05 Травня 2020, 15:25:22Нужно просто добавить 3д график в газоблок, как на стандартных аля стаг, но какие они там еще корректировки делают, кто их знает.
Думаю над цим, але поки що вистарчає поправки по абсолютному тиску, щоби лямбдарегулятор коригував суміш в діапазоні +-5%, цього достатньо щоби авто мало плавний хід та хорошу динаміку.