Як себе веде влітку зимова гума

Автор ВКБ, 04 Травня 2020, 14:32:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Toris

Цитата: Sergik32 від 06 Травня 2020, 10:05:05я їжжу на зимовій поки, зато тихіше їде
Аналогічно, зимова м'якенька. :)

Володимир

Все залежить від того яка у вас літня, мені на моїй літній навіть з тиском 2,2 атм комфортніше їхати ніж на зимовій.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

На гумі по сезону їздити легше 100%. Я раз докатував до потрібного протектора 1,6 мм зимову, іздив по кінець червня, їздив як дед-пердед бо на ній слабка чіткість керування.
Також в полісах КАСКО і можливо вже й в ОСАГО вказано, що має стояти гума по сезону інакше це повід відмовити в виплаті.

ПС. Для економних водіїв є ВСЕСЕЗОННА гума! їздіть на ній та не наражайте\сь на небезпеку!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Всесезонна це як тіпа да і тіпа нє. Цікаво хто катався шо воно. 
Про зимню літом  на предмет докатки літом щоб вже не ставити на нову зиму.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 05 Травня 2020, 12:10:20
Як пригадаю, то саме належна сцепка з дорогою і рятувала від дтп.
Я на этой машинке больше 10ти лет ездил зимой на летних (как оказывается) тапках (росава бц 11). И лишь пару лет назад купил новую пару бц 10. Пару зим раньше (лет давно назад) ездил на зимней какой то нерусской на передке. На задке всё та же бц 10. Резина резиной, но способы и приёмы езды тоже имеют свои плоды.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Однозначно, 1000кг з пасажиром а сцепка лише 4 п.ятна площею в  долоньку кожна. Унікальна витривалість шин...простий і одночасноскладний у виобництві винахід. Накачана вражає іластивостями, а як спусте тряпка і сопля під автовагою. А на швидкості спустяна злітає як тряпка.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Олександр 1968

Цитата: ВКБ від 06 Травня 2020, 18:52:47
Однозначно, 1000кг з пасажиром а сцепка лише 4 п.ятна площею в  долоньку кожна. Унікальна витривалість шин...простий і одночасноскладний у виобництві винахід. Накачана вражає іластивостями, а як спусте тряпка і сопля під автовагою. А на швидкості спустяна зоітає як тряпка.
Болгарську розумію,але краще все ж на зрозумілій.Бо сопля спустяна яка як тряпка зоітає-то занадто.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

"злітає"...ну отаке я ))) криворуке
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: Toris від 06 Травня 2020, 10:18:21
Цитата: Sergik32 від 06 Травня 2020, 10:05:05я їжжу на зимовій поки, зато тихіше їде
Аналогічно, зимова м'якенька. :)
Наверно зависит от типа проектора, у меня и друга гудит жуть, а последняя еще и с шипами была. хотя на славуте была барум какая-то то особо разницы не слышал.