Покраска славуты

Автор ВКБ, 10 Травня 2020, 10:13:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Romka від 12 Травня 2020, 20:41:53
Цитата: Toris від 12 Травня 2020, 13:09:44
Вчора виявив іржу, зачищав ножиком до металу заднє ліве крило під дверкою, робив маску, пшикав грунтом, за кілька годин замальовував фарбою-автоолівцем в колір. Виявив ще кілька сколів, які збираюсь обробити аналогічно. Крім того, заводська фарба стара і така, що коли папером провести, він зафарбовується. Запитував у хлопців-малярів, озвучили ціну 800 грн за елемент. Славутка має таких елементів 11 штук, якщо не рахувати пороги. Тобто повна вартість фарбування буде 8800 простою фарбою без викрутасів. А я поки що манав таку суму вкладати в авто, краще хай їздить у підфарбовках, все одно авто безпонтове і рівненько блищати йому немає необхідності.

Хлопці, може є яка фарба типу поліролі? Щоби наніс, гарненько розмазав ганчіркою, пополірував - і воно собі сохне.

Грунт з пшикалки гів..но. У мене за півроку відпав з фарбою на підкрасах. Краще взяти баночку типу ПФ і кісточною зробити підкраси. Всі підкраси зроблені таким чином вже років 5 як нові.
Після кісточки завжди краще тримається, бо кісточкою ти краску втираєш в поверхню.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vicktornekrasof

#17
А ну есть вариант номер, как маляр человек рукожоп и его спасают навыки полировальщика. Потеки убирают, шагрень тоже, следы мух в лаке на темном фоне не сильно то и заметны :rolleyes:

ВКБ

Хочу тіньові візерунки того ж кольору, у вигляді контурів звірів і птахів, тобто ефект проведення рукою по бархату.  Тонування через трафарет паперовий разовий. Потім лак, полірування, молдінг штатний. Ніякий маляр мені цьому не допомоде, лише умняками шкодити.
Реально авто для реалізації творчості. Не сподобалось - шліфанув або повністтю кислотою здер, перефарбував.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Бачив якусь модель лексуса, не було часу роздивитись, так вона була окрашена в чорний колів вся, і головне не обклеїна а пофарбована. Текстура була рел,єфна наче крупний при крупний наждак пройшовся по ній суто в продольному напрямку і лишивши продольно царапіни і тонкий шар фарби і лаку. По ітогу матовий вид і шикарна текстура. Стійки теж впродовж них були обцарапані.
Було б цікаво б славуту так шліфануть і пофарбувати  шліфування скоріше шліфмашиною лєнточною лєнтою на низьких обертах.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Хтось вирішив закосити під делоріан.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 20 Липня 2020, 11:45:52
Хтось вирішив закосити під делоріан.
Цікаво чи дасть такийефект робота зі стандартними інструментами.Готовий на експеримент.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Мабуть буду фарбувати капот експериментально з повздовжніми крупними рисками вигляду крупного шліфування. Технолргія проста - крупне шлівуфання вздовж капоту шліфмашинкою з стрічковою смугою абразивною еа нтзьких швидкостях .Буде з даля як матування, колір той самий..сіро-голубий..електрон ....
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Краще спочатку пензликом пофарбуйте, щоби товстим шаром. А вже потім стрічкою. Тільки щось мені здається, що "шліфованого алюмінію" ви не досягнете...

Володимир

Цитата: ВКБ від 26 Липня 2020, 11:36:53
Мабуть буду фарбувати капот експериментально з повздовжніми крупними рисками вигляду крупного шліфування. Технолргія проста - крупне шлівуфання вздовж капоту шліфмашинкою з стрічковою смугою абразивною еа нтзьких швидкостях .Буде з даля як матування, колір той самий..сіро-голубий..електрон ....
Краще руками, бо заводський шар супер тонкий.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Immune

Здравствуйте, такой вопрос, по глупости закрасил царапину на капоте баллончиком...  На бампере смотрелось ещё ничего, но на капоте.. потом- то я прочитал в интернете , что на капоте, крыше и.т.д не стоит. баллончиком подкрашивать. Это глупость можно как-то заполировать? Цвет то если и различается то на полтона.

Vitalij

Можно смыть бензином