Провал при сбросе газа

Автор barbooss, 25 Травня 2020, 13:22:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Мені наприклад не зрозуміло що за ривок, ривок при відпусканні педалі газу коли двигун переходить в режим ПХХ, чи при натисканні газу, коли двигун був в режимі ПХХ і водій натиснув на газ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

barbooss

Так, значить, свічки відключав. Щоб довго не мудрувати, знімав на заглушеній і заводив. Працює, точніше просто троїть на всих циліндрах, додаткових пропусків спалаху не вчув. Гвинтом якості добавляв, поки з*являлись перебої. Не допомогло.
Цитата: Володимир від 27 Травня 2020, 11:33:33
Мені наприклад не зрозуміло що за ривок, ривок при відпусканні педалі газу коли двигун переходить в режим ПХХ, чи при натисканні газу, коли двигун був в режимі ПХХ і водій натиснув на газ.
Ривок, - це коли на +/- 3000 різко кидаю газ, і двигун  ніби глохне на 1сек., потім заводиться і в цей момент відчувається ривок. Якщо відпускати педаль повільно, цього не спостерігається.
Ось учора, їздив-їздив по місту, раптом пропали холості. Витягую підсос, працює на 2000 об/хв, намагаюсь підсосом зменшити оберти, менше 2000 глохне. З горем пополам доїхав додому, вранці завів поїхав, як нічого й не було.
Цитата: masster від 26 Травня 2020, 19:55:53

Можливо в тебе заливає чомусь другу камеру. Якщо це на бензині .
А ще, спочатку почитай літературу з обслуговування авто. Інструкції по експлуатації.  Щоб знати як її заводити на холодну і на гарячу. Бо переповідати тобі все що написане  в інструкції, якось не цікаво. В меткі що поліз, можливо це не погано. Але спочатку треба читати інструкції. На всю техніку, яка буде зустрічатися в житті.
[/quote]
Читав, та й їжджу не перший рік. Тому й зварнув увагу, що при заводці на холодну підсос треба витягти так, що після заведення оберти сягають 3000, якщо витягти менше - не заведеться. Раніше заводилась уже на 1500 об.
Згадав, що коли перебирав карб, міняв мембрану пускового і регулював пусковий зазор повітряної заслінки, "як пише книжка", - 3мм. Можливо, там дивитись?

masster

В мене на холодну підсос треба витягати в залежності від температури .Чим холодніше, тим дужче треба витягати.
А якщо щось міняли в карбі, то можливо до цього він працював некоректно, і лило поза заслінками, тому він і заводився без підсосу??

Володимир

Цитата: barbooss від 02 Червня 2020, 13:21:33
Ривок, - це коли на +/- 3000 різко кидаю газ, і двигун  ніби глохне на 1сек., потім заводиться і в цей момент відчувається ривок. Якщо відпускати педаль повільно, цього не спостерігається.
Ось учора, їздив-їздив по місту, раптом пропали холості. Витягую підсос, працює на 2000 об/хв, намагаюсь підсосом зменшити оберти, менше 2000 глохне. З горем пополам доїхав додому, вранці завів поїхав, як нічого й не було.
Для початку перевір мітки ГРМ.

Також варто перевірити рівень бензину в карбі, можливо погано качає бензонасос.

Також з описаного вище, з описаного вище може бути проблема з елекромагнітним клапаном, він або не відкривається чи його забило, або трохи відкрутився і бензин йде повз жиклер.

Якщо з рівнем бензину і з електромагнітним клапанов все добре, то варто відрегулювати холостий хід, тобто гвинтом якості добиваємось максимальних обертів, а гвинтом кількості добиваємось холостих. Якщо в результаті регулювання кінцевик на карбі не замикається, гвинт кількості крутимо до появи контакту, а гвинтом якості опускаємо оберти холостого до потрібних.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

barbooss

В першому повідомленні писав, що мітки на місці, рівень палива в камерах 23мм, коли на холостих знімаю провід з е/м клапана - глохне. ХХ відрегульований, от тільки на кінцевик не дививсь.

Без підсосу вона і не заводилась. От тільки раніше дійсно, витягував залежно від температури. Вже приловчився, - трішки витяг, завів, і вже на 1500 вона і гріється. Тепер витягую майже на всю, завожу, вона реве на 3000, чекаю 3-5 сек, і тільки тоді задвигаю, скидаючи оберти. Якщо скинути зразу після заводки, - заглохне. Якщо витягти менше - не заводиться, або заводиться тільки з підгазовкою, але оберти не тримає і глохне. Трохи сумбурно, але якось так.

Kudrik

Цитата: barbooss від 25 Травня 2020, 13:22:43
....Славута 1,2 карб. 2003 г/в...
.....при снимании провода с ЭМК - глохнет. ...
....Панель стандарт, поэтому тахометр левый. Иногда стрелка чуть гуляет в пределах 50 об/мин. Ставил более "продвинутый", то стрелка скачет 100-150 об/мин. постоянно....

1....какой вариант питания э/клапана хх:
...Отдельный блок эпхх
....встроенный блок в коммутатор
....или простой провод от замка заж.
В любом случае можно проверить разницу в работе, если подать на клапан напряжение напрямую с гайки +Б катушки заж. И покататься. Этим откинешь проблему неконтакта в цепи клапана.

2...если есть подозрение на неравномерность работы мотора и одновременное дерганье стрелки тах. .....то возможен вариант большого люфта в узле датчика холла. Может люфтить шторка на оси трамбл. А может болтаться сама плата с датчиком холла.
Но , в любом случае..проблемы останова будут возникать именно при сбросе газа, когда резко меняется разряжение на управляющей мембране трамблёра. Проверь заодно целость шлангочки от карба до трамбл.
И проверь как идет(какой эффект) разряжения на трамблере. В том смысле, что можно проверить ртом(на шлангочке), как реагирует трамблер. И можно проверить снять шлангу на хх. На исправной машине долны упасть обороты хх и затрястись мотор, как от сильно позднего зажигания....

Vitaliy.

Цитувати виділенеИ можно проверить снять шлангу на хх. На исправной машине долны упасть обороты хх и затрястись мотор, как от сильно позднего зажигания....
Стыдно должно быть, от незнания конструкции. На хх вакуумное опережение неработает.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: barbooss від 02 Червня 2020, 14:31:39
В першому повідомленні писав, що мітки на місці, рівень палива в камерах 23мм, коли на холостих знімаю провід з е/м клапана - глохне. ХХ відрегульований, от тільки на кінцевик не дививсь.
ХХ може бути відрегульованим, але суміш може бути бідна на ХХ, тоді при виході з ПХХ, дросель получається більш відкритим, в результаті двигун тормозить більше доки заповниться канал ХХ, який при бідній суміші буде заповнятись повільніше.
Цитата: Kudrik від 02 Червня 2020, 15:35:42И можно проверить снять шлангу на хх. На исправной машине долны упасть обороты хх и затрястись мотор, как от сильно позднего зажигания....
На справній машині реакції не має бути, бо канал на вакуум трамблера знаходиться над заслонкою камери, якщо реакція є, то виставлена дуже бідна суміш, і через це дросель відкритий забагато для підтримання обертів ХХ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

barbooss

Все, приплив, сушу весла. Пропав хх зовсім, тільки на підсосі. В першу камеру ЛЛЄТЬСЯ паливо з дифузора, оберти скачуть. Якщо так залишити, через кілька хвилин глохне. Не розумію, ллється з дифузора, отже суміш багата, а прикрию рукою - працює краще, так як бідна суміш. Рівень палива в камерах 24 мм.

almetr

Мабуть на саляре МЕМЗу важко

Володимир

Цитата: barbooss від 02 Червня 2020, 21:01:10
Все, приплив, сушу весла. Пропав хх зовсім, тільки на підсосі. В першу камеру ЛЛЄТЬСЯ паливо з дифузора, оберти скачуть. Якщо так залишити, через кілька хвилин глохне. Не розумію, ллється з дифузора, отже суміш багата, а прикрию рукою - працює краще, так як бідна суміш. Рівень палива в камерах 24 мм.

В мене колись був випадок, що поставив на карб прокладку з ремкомплекта, вона була не паперова як оригінальна, а резинова, від бензину вона трохи розбухла і покрутилась, в результаті нажимала на поплавки і через це клапан пускав бензин.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

barbooss

Я так розумію, що в поплавковій камері надлишковий тиск, який і видавлює паливо через жиклер. Але як це можливо? Чи я помиляюсь?

ПРокладка паперова. Рівень в камері тримається.

barbooss

Або. Забитий ХХ, прикриваю повітряну заслінку, вона тягне дросельну, іде більше палива, більші оберти. Але чому паливо не розпиляється, а ллється? Забитий розпилювач? - так тоді не буде розрідження в емульсійній трубці, і паливо не піде. Нічого не розумію.

almetr

barbooss Та я серьезно,,  возьми свой бензин,  сравни его с другим, разлей на титьки   на поверхню та подожги и увидиш какой из них по испоряимости и горючести ближе к салярке.
Кто знает как отключит редактор текста, а то титьки  це насправди трошки

barbooss

Я на цьому паливі залив і проїхав 70 км, проблем не було. Не доливав більше нічого.