Лопнув метал навколо упору колодок щита заднього правого гальма

Автор ВКБ, 02 Червня 2020, 08:45:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Лопнув  метал 2.5мм кажись, навколо болта кріплення голівки S14 упору  колодок щита заднього правого гальма. Шевелиться опопа  і перекашується. Скоро вирве з куском металу.
Опора колодок не викручується так як закис болт.

Потрібний новий чи б/у щит заднього правого гальма з опорою колодок.

Як варіант гадаю підсилити пластиною зовні з отвором для прикладання та обварит голівки болта S14 голівки.
Опора колодок кажись чавунна тому її обварювати з середини не вийде. Вона не продається.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитувати виділенеОпора колодок не викручується так як закис болт.
Это всё следствие поклонения привычки- не мешать машине работать, не лезть в неё пока ездится. У меня ещё раньше оно было смазано, и я знаю, что открутится при необходимости.
Цитувати виділенеОпора колодок кажись чавунна
Тоже так думал. Она железная, то есть не чугун. По крайней мере при пилении болгаркой графит не пылил, и сварка прилипла.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: Vitaliy. від 02 Червня 2020, 08:54:23
Цитувати виділенеОпора колодок не викручується так як закис болт.
Это всё следствие поклонения привычки- не мешать машине работать, не лезть в неё пока ездится. У меня ещё раньше оно было смазано, и я знаю, что открутится при необходимости.
Цитувати виділенеОпора колодок кажись чавунна
Тоже так думал. Она железная, то есть не чугун. По крайней мере при пилении болгаркой графит не пылил, и сварка прилипла.

З заводу не викручувалось. Я коли щось зкручую то змазую різь.
Не розумію чому тоді не приварили.
Зрозуміти важко чавун то чи ні. Але по логіці повинна бути стальна поковка, оскільки дрібна деталь .
Якщо приварна, то тоді модна і без підсилення приварити з серелини ко контуру, але підсилення зовні не заваде.

Віталя, Ви приварювали з середини по контуру деталі?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитувати виділенеЗ заводу не викручувалось.
Вот и результат. В то время когда в гараж приходить пить пиво, другие люди пачкали руки под машиной, зная, что это на её же благо.
Цитувати виділенеВіталя, Ви приварювали з середини по контуру деталі?
Нет. Я наваривал желобок, куда входят концы колодок, и подравнивал болгаркой. Варится как обычное железо, значит на чугун не похоже.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Якщо сталь то простіше . Обварю, що не буде порушення. Закоксився, ну і болт з ним
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

А зачем лепить горбатого? Купить и поставить новое не разумнее?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Не можу все найти. Або пропонуют  в зборі з лишніми деталями. Навіщо лишнє на вітер. Колодки нові окремо куплені. І плюс нариваюсь на обрив болтів циліндрика, зняти вісь кооеса рбрив болтів ...короче плюс трудомісткість.
Щоб купити щит і упор з болтом, поки не вийшло. Звісно б краще нове поставити.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

З.явилась нова в продажу на зп.юа - 91грн. Шукаю болт і упор. Невідомо яка там різь, крок і діаметр не знаю поки
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.