Машина-пуля ВКБ

Автор ВКБ, 21 Червня 2020, 12:06:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

По системі охолодження найкращий засіб для котлових систем , і то чим відбілюють білу офісну бумагу - це тринатрійфосфат 25% порошок з звичайною з під крану водою і поїздити 30-40 км. В системі буде як з салону.  Скоро буду мити.
Бортовик для мене можна писати шо хо ))) коли хо і скільки хо.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 09 Липня 2020, 20:47:56Бортовик для мене можна писати шо хо ))) коли хо і скільки хо.
...а також чим хо і як хо. Тільки щоби грамотно. :-D

І сцилочку кнопки під власною аватаркою поправте, щоби всі тиць - і вже там, де треба. :)

ВКБ

То його треба починати як слід, купив, що і як робив, які пригоди.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Не проблема. Напишіть тут реферативно, як Ваше славутко з'явилось у сім'ї, що, як і коли робилось (приблизна або точна дата кожної події) - а я поставлю текст у перше повідомлення.

ВКБ

#19
Торіс, назвіть мій бортовик "Машина- пуля". Так її мій менший називав як вчився розмовляти . Я його на неї з роддому забирав в 2011

Назвав. Toris.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

#20
Дверка клоцає права, намічаєттся ремонт і підварка крила та дири невеликої в полу.

Я колись розігнався на неї на трасі Одеса-Київ до 158 км/год по прямій.
Але рахую по поменту на векторну тягу кузову і вітрового опору - баланс не сходиться.
Момент крутний при 3500 - 90 Н×м
Момент при 5400 обертах приблизно 75Н×м.
Пепедатка 5ї передачі 0,828, а головної 3,588,  0,828×3,588=2,97. Радіус колеса 0,25м
75×2,97/0,25=891Н максимальна тяга.

Порахуємо опір повітря.
Ширина машини-пулі 1,3м. Висота з простітом 1,5. Кут загальний ковзання  по кузову 30%.
F = 0,5кут×0,7коеф.терт×1,3м×1,5м((158/3,6)^2м/сек×1,27кг/м.куб)/2=839Н

891Н>=893Н
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Упс...таки вийшло з похибкою. Таки максимум що можна вижати 160. А на спідомітпі 180. І це ще бех опору кочення я не рахував і кадись було безвітрена, хоча може в задок трохи дуло )))
З турбіною машина пуля і зі спойлером піде 200
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

#23
Харе!
Хочете дійсно навести лад в дердаві починаючи з "порогу", візьміть комунальні об.єкти під моніторинг і аналіз як є і як має бути за нормами які передбачають технічний рай і процвітання. Почніть з хочаб з елементарного...як наші кладовища (цвинтарі) якісно обламтрвані по нормам і як приклад. Норма Z1113-4 та закон 1102-4.Я як внік...пппц, гнати паршиво метлою ті хто там відповідає або зобов,язати скласти план заходів елементарних благ і реалізувати на нсступні 2-5 років, і під звіт дерутату, який туди рветься. Саме депутат проштовхує ці питання. Дороги, освітлення і поїхали з ускладненням.

Питання державного устрою у темі "Вопросы модераторам" - це щонайменше офтоп (п.4.9 Правил, +10% штрафу) та політика (п.4.15 Правил, +30% штрафу).
Переніс повідомлення до бортовика і даю усне попередження. Модератор Toris.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

$lavka

Славута Не цікавить автоворів.
Мою бывшую украли и разбили :(

Sergik32

от суки, ну вкрав то остав хоч цілою, дибілоїди
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

У нас "талановиті" школярі таким бавляться, вночі викрадають і катаються, доки є паливо чи поки не набридне.

ВКБ

Цитата: $lavka від 21 Липня 2020, 00:45:42
Славута Не цікавить автоворів.
Мою бывшую украли и разбили :(
Поци. Слава, а як завели то? Сильно розбили?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

$lavka

Цитата: ВКБ від 21 Липня 2020, 13:08:52
Цитата: $lavka від 21 Липня 2020, 00:45:42
Славута Не цікавить автоворів.
Мою бывшую украли и разбили :(
Поци. Слава, а як завели то? Сильно розбили?
А хз ( я про секретку новому власнику забув сказати ) . Кажуть наче не сильно ( бампер , капот ... ) зійшла в кювет .

ВКБ

У випадку фарбування авто з механічним матуванням продольними крупними шліфрисками - коеф поглинання ткпла буле більший чи менший? Моя думка що менший.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.