Якість реле перериванням вказівника поворотів/аварійки

Автор ВКБ, 29 Липня 2020, 13:31:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 31 Липня 2020, 16:54:35В тому то і річ, що з платою і транзисторами реле не реагує на згорівшу лампочку
Думаю такое возможно лишь с дешманским китайским ширпотребом непотрибом. На нормальных реле должна стоять токовая следимость. В конце концов это элемент безопасности.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Олександр 1968


drone

Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Мені нічого не заважає спробувати. Відстикувати лампочку.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Тільки що відстиковував лампочку переднього правого повороту, емітував згорання - частота електронного реле не змінюється. Тобто частіше не блимає. Висновок - з електронним реле не зрозуміти чи згоріла лампочка. Лише з механічним таке можливо. І при встановленні лед лампочок частота не зміниться моргання на електроному реле.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Kudrik

Цитата: ВКБ від 01 Серпня 2020, 14:11:24Висновок - з електронним реле не зрозуміти чи згоріла лампочка. Лише з механічним таке можливо
Это реле, которое вы подключили(кот. на фото)...644.3777, как заменитель реле 495.3747...это есть самый дешовый заменитель... там отсутствует токовый контроль. Есть информация в сети.
Такое реле работает с лед без проблем.

Если стоит более полнценное реле 495.3747....то для лед ламп нужно перекусить одну дорожку 6а плате.

Самым полноценным реле, с токовым контролем....есть устревшее реле 492.3747, в большом корпусе.

Информацию добыл в сети....

ВКБ

Одного лише разу механічне реле допомогло встановити згорівшу лампу швидким миготінням, яке вийшло з ладу по причині відвалившогося дроту контактора, який припаяний точковою був.
В основному іноді вмикаю аварійку і обходю авто по колу. Тому не кретично що немає контролю.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: Kudrik від 01 Серпня 2020, 15:14:13это есть самый дешовый заменитель
Костя знает толк в извращениях  :-D
Изначально на наших машинах стояло большое реле поворотов, оно можно считать вечное. Потом пошли обычного размера, а потом на рынках вообще пошло чёрти что. Вскрываешь, там лелюшечка мелкая мелкая, контактики или подгоревшие, или пластмасса сплавилась. Такое вот сейчас "улучшенное" современное.
Цитата: Kudrik від 01 Серпня 2020, 15:14:13Самым полноценным реле, с токовым контролем....есть устревшее реле 492.3747, в большом корпусе.
О, точно, именно о нём и говорил.
Кстати, как то давно чинил проводку на тракторе, который петушком называется, так у него было 2 этих больших реле, что то на каждую сторону своё реле работало. Я само собой одно "упростил" в свою пользу, зная, что оно самое настоящее.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: ВКБ від 01 Серпня 2020, 14:11:24
Тільки що відстиковував лампочку переднього правого повороту, емітував згорання - частота електронного реле не змінюється. Тобто частіше не блимає. Висновок - з електронним реле не зрозуміти чи згоріла лампочка. Лише з механічним таке можливо. І при встановленні лед лампочок частота не зміниться моргання на електроному реле.
Не полінився піти в гараж і перевірити, із від"єднаною однією лампочкою частота миготіння в 3-4 рази більша.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 02 Серпня 2020, 09:35:17
Цитата: ВКБ від 01 Серпня 2020, 14:11:24
Тільки що відстиковував лампочку переднього правого повороту, емітував згорання - частота електронного реле не змінюється. Тобто частіше не блимає. Висновок - з електронним реле не зрозуміти чи згоріла лампочка. Лише з механічним таке можливо. І при встановленні лед лампочок частота не зміниться моргання на електроному реле.
Не полінився піти в гараж і перевірити, із від"єднаною однією лампочкою частота миготіння в 3-4 рази більша.
На моєму релє ні. Можливо 10% ...аое не помітно. Мабуть в тебе механічне з біметалевою пластиною.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Олександр 1968

Цитата: ВКБ від 02 Серпня 2020, 12:13:41
Цитата: Володимир від 02 Серпня 2020, 09:35:17
Цитата: ВКБ від 01 Серпня 2020, 14:11:24
Тільки що відстиковував лампочку переднього правого повороту, емітував згорання - частота електронного реле не змінюється. Тобто частіше не блимає. Висновок - з електронним реле не зрозуміти чи згоріла лампочка. Лише з механічним таке можливо. І при встановленні лед лампочок частота не зміниться моргання на електроному реле.
Не полінився піти в гараж і перевірити, із від"єднаною однією лампочкою частота миготіння в 3-4 рази більша.
На моєму релє ні. Можливо 10% ...аое не помітно. Мабуть в тебе механічне з біметалевою пластиною.
П'ятниця затягнулася .Це марення про механічні реле колись закінчиться?Бля тут форум власників зісів чи газонів?Якийсь трольський сюреалізм.Круглий алюмінєвий циліндр від квадрата з пласмаси не відрізняється?

ВКБ

Моє реле яке на фото в першому посту не змінює частоту при відключенні від одного борту паралельно підключену лампочку розжаренняю при включення саме повороту де лампочка відсутня. Що з лампочко борт шо без лампочк и частота однакова. Відмикалась передній правий поворот. Чи може відімкнути всі лампочк и та перевірити?
До цього дійсно реле без трензисторів, механічне я б сказав,  було за виглядом таке саме, яке через пластину біметалічну пропускало струм з трьох лампочек певного струму і опору, і при згоранні одної опір зменшувався, струм ланцюну збільшувався, де біметалічна швидше грілась і відгиналась, та повторювала твкий прискорений процес. При згоранні двої, трози швидше. Формула опору паралельних резисторів. Що не так?
В даному реле нещалежно від струму лампочок є свій R-C ланцюг, який має постійну частоту.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Олександр 1968

Термореле поворотів на славуті?З завода?Ложь пизд5ж и провокация.Адназначна

ВКБ

У мене стояла в тому ж корпусі..три контакти. Релє вінницьке зараз таке по 30 грн.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 01 Серпня 2020, 19:15:00В основному іноді вмикаю аварійку і обходю авто по колу. Тому не кретично що немає контролю.
Так тільки перевіряються лампочки поворотів. В такому режимі "миготіння" не проходить через перемикач поворотів, а йде тільки через вимикач аварійки.
Також, якщо вірити схемі нижче, працює запобіжник інший не той, що на повороти.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2