Якість реле перериванням вказівника поворотів/аварійки

Автор ВКБ, 29 Липня 2020, 13:31:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 04 Серпня 2020, 00:11:19
Я це вивчав на предметі автоматики і електротехніки 20 р.тому ))
А вживу  попадали в приміщення ОПУ ? станцій і підстанцій?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vadim_K

Цитата: Vitaliy. від 03 Серпня 2020, 19:57:26Цитата: Vadim_K от 03 Август 2020, 13:48:49

    Рідне(механічне,

А можно фото, внутренностей ? 
Таки вірно підмічено - не механічне, а ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНЕ реле поворотів.


















Цитата: Vitaliy. від 03 Серпня 2020, 19:57:26Цитата: Vadim_K от 03 Август 2020, 13:48:49

    електронне

И чем же оно отличается от "механического"?
Гаразд, назвем його ЕЛЕКТРОННОМЕХАНІЧНЕ.
З моєї точки зору відмінність полягає в наявності мікросхеми в ньому.

А взагалі то вважаю що всі зрозуміли про що мова.
А Вам Vitaliy просто захотілось, так би мовити, "блеснуть умом". Вам вдалось.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

ВКБ

Невже у своєму зламаному я не побачив мікросхеми..чи транзистора...і подумав про біметалеву...хоча все відрізняю вплоть до даташіт...те, що змінює частоту коли згорає лампочка  :dunno:
Закидали шапками  :hysterics:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: Vadim_K від 05 Серпня 2020, 08:58:22З моєї точки зору відмінність полягає в наявності мікросхеми в ньому.
А мне неважно, на микросхеме, или на транзисторах ь(главное что не на радиолампах :) ), всё одно электроника.
Цитата: Vadim_K від 05 Серпня 2020, 08:58:22блеснуть умом
Лучше уж так блескать, чем "блистать" как один бывший уже нетоварищ.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

йоханийбабай ото розвели проблему зі-за якогось меленького реле поворотів, аж почали мірятися умами і транзисторами на лампових діодах.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Олександр 1968

Бабай то не йоханий а вкбЕШНИЙ.Уже в перших відповідях автору було дано інформацію по номерам реле і т.д.Він якось зреагував?Ні,він співав мантри про якісь міфічні механічні реле впираючись як міг.В результаті як і велика кількість інших технічних тем виявилась заваленою купою малоінформативної хуйні.Форум почав в ній тонути.

ВКБ

Цитата: Олександр 1968 від 05 Серпня 2020, 14:21:34
Бабай то не йоханий а вкбЕШНИЙ.Уже в перших відповідях автору було дано інформацію по номерам реле і т.д.Він якось зреагував?Ні,він співав мантри про якісь міфічні механічні реле впираючись як міг.В результаті як і велика кількість інших технічних тем виявилась заваленою купою малоінформативної хуйні.Форум почав в ній тонути.
Мати приберіть змістовний Ви наш. Ви отримали довіреність визначати  що є що і розписуватись? Додавайте "на мою думку"..
На мою думку у Вас его якесь конкурентне з резульиуючим висновком "а я краще розбираюсь." Не питання...розбирайтесь, от тільки без посилань на особистості з дескридитаційним присмаком.


Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Олексардр 1968 , наваляю ка я законну отвєточку - на мою думку  постів з мусорцем у Вас хватає. Я так розумію Ви з тої категорії щоб поруч були ті на кого можна "поставити ногу", і не дай бог хтось відіб'ється від "стада". )) Не треба мене опускати в моїй темі. Кожем може без розкриття очей розібратись в якості і корисності постів чи висловів без "довірених". По дворовому за такі чвиркання з особистих мотивів я в юності вже б луперив по фейсу.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Олександр 1968

До такої категорії мене ще не відносили.Це мо моєму шоста по рахунку.Чо так понесло?П,ятниця ще далеко.А ще один пост про термореле все таки запхав в сусідню тему про повороти.Як кажуть хоч сци в очі все одно божа роса.Так як до мого фейса далекувато то можеш тріснути по монітору з моїм постом.І останнє що тобі скажу.Я останніх три роки захожу на форум з планшета і мобільного телефону.Але дивлюсь що пишу,з поваги до учасників.Галіматью нечитабельну не висираю на голови.

_Oleksandr_

Цитата: Олександр 1968 від 05 Серпня 2020, 14:21:34Форум почав в ній тонути.
Как недавно было указано одним из модераторов
Цитата: YDoron від 26 Липня 2020, 11:37:16Вже є такий:
Цитувати виділене1.2 - всі повідомлення відображають думку їх авторів і можуть не збігатися з вашою думкою та адміністрації порталу;
Увы, но писать здесь можно можно вообще любую дичь. И это плохо.

igo61

Цитата: Олександр 1968 від 05 Серпня 2020, 15:34:14
Чо так понесло?П,ятниця ще далеко.
На жаль, то вже хвороба - він сам про це казав. Треба - дам підтвердження.
Писати будь-що, будь-як, будь-де. Хоч раком, хоч боком, хоч догори дригом. І класти "прибора" на всіх незадовільних. А тепер ще й погрози почалися. А мене не бажаєш за лице потримати? Ласкаво просимо, тільки вазелін не забудь.
Лікується хвороба або ігнором (шо не всі витримують), або блоком хворого (адмін цю процедуру, нажаль, не підтримав). Нажаль.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Олександр 1968

Цитата: igo61 від 05 Серпня 2020, 15:47:46
Цитата: Олександр 1968 від 05 Серпня 2020, 15:34:14
Чо так понесло?П,ятниця ще далеко.
На жаль, то вже хвороба - він сам про це казав. Треба - дам підтвердження.
Писати будь-що, будь-як, будь-де. Хоч раком, хоч боком, хоч догори дригом. І класти "прибора" на всіх незадовільних. А тепер ще й погрози почалися. А мене не бажаєш за лице потримати? Ласкаво просимо, тільки вазелін не забудь.
Лікується хвороба або ігнором (шо не всі витримують), або блоком хворого (адмін цю процедуру, нажаль, не підтримав). Нажаль.
Вже включив ігнор.Вперше з часу реєстрації на форумі.

ВКБ

Як на лавці біля підїзду..єй богу, як не здоровкайся...та він все одно наркоман )))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.