Маркировка на поршнях о размере отсутствует

Автор Славут, 05 Серпня 2020, 18:43:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Поршень роби так щоб при замірах зазор між циліндром і поршнем був гарантований, тобто, не менший 0,05мм. А так то голова не дім рад в ній носити цифрт, в книзі все описано. Нестандартна розточка компенсується правкою поршня. Навіть з запавшими кільцями при рекомендованому зазорі циліндр-поршень в динаміці працює норм.
Поршні треба міряти штангенциркулем з ціною поділки 0.05мм або мікрометром. 

Книга кольорова сторінка 98, два ремонтних розміри збільшені на 0,25 і 0,5мм поршні. Розподіляються на 5 груп по 0,1мм для підбору після розточки чи зносу циоіндрів. Кільця всі однакові і мають переднатяг зборки до 3мм на діометрі. Порявняти 0,5 і 3мм?! Неолень , іди на сто.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Славут

Цитата: Сволочь від 06 Серпня 2020, 16:27:24
Ты будешь двигатель капиталить?
Сам?
Механик?
ах-хакха-ххахахаха


Вы что тут все Петросяны.  У меня поршень в руках,  кто сук@ его еще   разбирать будет. Разберу я   -  соберать не буду, пусть гниёт     :rolleyes:

Славут

Цитата: ВКБ від 06 Серпня 2020, 16:35:35Поршень роби так щоб при замірах зазор між циліндром і поршнем був гарантований, тобто, не менший 0,05мм.
я знаю цi  зазоры.   тут вопрос в тому, что цилиндр стандартный, а поршень в нему болтаеться  (болтаеться так як не повинен, розумiеш) .     В том то и проблема, что я ща  куплю стандарт 72,0,  а они будут такие,  как стоят ,  или купить 72, 25, И ПОТОМ ИЛИ ТОЧ ИТЬ ИЛИ КЛИН.   

Володимир

Цитата: Славут від 06 Серпня 2020, 16:51:28
Цитата: ВКБ від 06 Серпня 2020, 16:35:35Поршень роби так щоб при замірах зазор між циліндром і поршнем був гарантований, тобто, не менший 0,05мм.
я знаю цi  зазоры.   тут вопрос в тому, что цилиндр стандартный, а поршень в нему болтаеться  (болтаеться так як не повинен, розумiеш) .     В том то и проблема, что я ща  куплю стандарт 72,0,  а они будут такие,  как стоят ,  или купить 72, 25, И ПОТОМ ИЛИ ТОЧ ИТЬ ИЛИ КЛИН.   
Везеш блок до майстра, він нутроміром міряє циліндри і каже тобі які поршня купляти, далі проточка іде вже під поршень.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Славут

Цитата: ВКБ від 06 Серпня 2020, 16:35:35Книга кольорова сторінка 98
ВКБ ,  Господи,     я не буду писать о своих каких-то знаниях, вы всё равно меня скоро забаните, потому что я не верю что Путлер на Донбассе!!!

Но просто я учил в 92 в бурсе Волку и Камаза,  - это претензии к пропадом, там еще время было совецкое.  Я не имею права что-то доказывать зазовсим машинам.  Но так получилось, что из-за нищебродства пришлось купить нашу машинку   :(    :dunno:

Славут

Цитата: Володимир від 06 Серпня 2020, 16:56:22Везеш блок до майстра, він нутроміром
ВОВА "!!!!!    Я штани знiмав пiв дня !!!   Чуть машину не розбив з нервiв !!!  Блок знять  ???      :wallbash: :wallbash: :wallbash:       

Не знаешь   - не пиши !!!!   

Я не пойму , -   вы действительно не  знаете как определить по  поршню размер колец ???   :dunno:

:applause:

Славут

забыл дописать: живу в Бережанках (Винницкая) .  Тут в радиусе 40-70 км никаких моторисвов нормальных нет. О чем ты пишешь :(
могу паспортные данные с пропиской сбросить.    ( а то вы се ту пупинские, только не я )     :rofl:

Да в Умане есть разводилы, не спор.  )))))

Славут

Цитата: ВКБ від 06 Серпня 2020, 09:42:15удь-ласка, витріть цю всю тему.

Да, мужики, я получив SBJ.    :(   Але я все таки закликаю  ВКБ  поiiхать и вигнать путiн з сходу !!!!   

чукаю на вiдповiдь !!!!

Славут

Цитата: Володимир від 06 Серпня 2020, 09:11:09Перш ніж хам
Цитата: Володимир від 06 Серпня 2020, 09:11:09Перш ніж хамити, раджу прочитати свій перший пост,

тiко побачив !!

Кому   я хамив ??? и       

прочитайте тему вопроса.  Это моя тетя. Я здесь хозяин !!! Понимаете ????     :happy:

Славут

ВКБ, ну   шо, едем путлера з украинских земель выганять ???? с   :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :applause: :applause: :applause: :applause:

Только у меня Славута на ремонте ! Но у меня есть еще Москвичь 412, путин его тожн боиться    :psih: :dunno: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Олександр 1968

Цитата: Славут від 06 Серпня 2020, 17:05:23
Цитата: Володимир від 06 Серпня 2020, 16:56:22Везеш блок до майстра, він нутроміром
ВОВА "!!!!!    Я штани знiмав пiв дня !!!   Чуть машину не розбив з нервiв !!!  Блок знять  ???      :wallbash: :wallbash: :wallbash:       

Не знаешь   - не пиши !!!!   

Я не пойму , -   вы действительно не  знаете как определить по  поршню размер колец ???   :dunno:

:applause:
Штани зняв?А зараз засунь отой поршень собі в дупу.Відчуєш розмір своїм нутроміром.Якщо в тебе нема можливості  іншої.Можеш полякати хуйла своєю жопою з поршнем.Як кажуть як гукнеш,така й луна до тебе повернеться.

ВКБ

У нас є армія а я плачу податки. От як треба буде замінити то там і зустрінемось
А поки профі , казнокради і власники великого бізнесу там будуть бігать.. Ти якийсь хворий на мехфорумі про сперму писати...ей богу.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Славут

Цитата: Олександр 1968 від 06 Серпня 2020, 17:59:05зараз засунь отой поршень собі в дупу.Відчуєш розмір своїм нутроміром.Якщо в тебе нема можливості
А, я поняв, ти Поляков !   ))))   Ну-ну .  живи як знаеш ! ! !

Kudrik

Цитата: ВКБ від 06 Серпня 2020, 18:00:37Ти якийсь хворий на мехфорумі про сперму писати...ей богу.
Кацап, Сэр!!

Славут

Цитата: ВКБ від 06 Серпня 2020, 18:00:37У нас є армія а я плачу податки.
ур о д  , я тоже плачу податкы, а знаешь за что ????


  За то что "херои" пересылают стиральные машины НП с Донбасса !!!!    дальше писать ?