Мотоцикл или Славута

Автор Момент, 12 Серпня 2020, 12:13:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Момент

Что практичнее купить, мотоцикл или Славуту? Качество, затраты ремонта, запчастей, траса, багаж, пассажиры, хранение, расход, расходники, надежность.
Одинакового ценового диапазона - 2000 дол.
Совершенствование безгранично.

Сволочь

На мотоцикле можно привезти: 4 человека, палатку, стол, стулья, лодку, мангал, посуду, еду, кошку, собаку, и много другого?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Sergik32

ну тоді 2речі по тисячі
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

vladishtm

Цитата: Сволочь від 12 Серпня 2020, 12:44:12и много другого?
МОЖНО!  :psih:  Но ехать в дождь снег без крыши  :facepalm: надо быть фанатом. Если нет дорог  }-) совсем - то мотик. Но если возить детей в школу по дороге - то уж лучше на крайняк Славуту. Если перед девками - то ревущий мотык!!!!  :fool:  Хотя все мы были молодыми.  :hysterics:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Краще авто, на старості організм подякує за розумний вибір.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

мотоцикол це добре, але тоді коли все є тільки моцика не вистачає, але як кажуть хлопці, авто це краща ідея.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

vladishtm

Цитата: Володимир від 12 Серпня 2020, 13:30:13
Краще авто, на старості організм подякує за розумний вибір.
:lol: Точно!  пару раз славутову пічку знять-поставить..... і можна  пробувати виступати в цирку гутаперчивим мальчіком  :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 12 Серпня 2020, 15:22:02
Цитата: Володимир від 12 Серпня 2020, 13:30:13
Краще авто, на старості організм подякує за розумний вибір.
:lol: Точно!  пару раз славутову пічку знять-поставить..... і можна  пробувати виступати в цирку гутаперчивим мальчіком  :-D
Ні, тут ключовий момент свіже повітря, але те свіже повітря може піти і не на користь, варто один раз прокататись щоби тебе вітер продув, потім на старості дастся взнаки.

Я колись по молодості дуже хотів мотоцикла, але одного разу як з другом осінню прокатався, і то тільки в якості пасажира, бессонна ніч в мене відбила бажання в покупці, ломало все тіло, і ніби був і в шоломі і в шкіряній куртці, і не відчував що мені було холодно під час поїздки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

це ти від радості так не спав
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

igo61

Цитата: vladishtm від 12 Серпня 2020, 15:22:02
пару раз славутову пічку знять-поставить
Та я Вас умоляю, на "стандарте" как два пальца... Даже торпеду снимать не надо. Шланги/патрубки на печку тоже одеваются довольно просто - только нужен торцевой ключ (головка) "на 6" или "на 7" (какие на стяжных хомутах) с удлинителем. И усё закручивается из моторного, сверху, справа.
Ща готовлюсь снова снимать - есть идеи по модернизации продувки.


Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Володимир

Цитата: Sergik32 від 12 Серпня 2020, 15:55:10
це ти від радості так не спав
Від того що все тіло ломало, зараз дуже боюся сквозняків, а раніше я їх навіть не замічав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Мій батько в молодості мав два мотоцикли і дівки його любили.
А коли застудився на моцику так, що ледь не вмер від запалення легень, то кинув палити цигарки і продав обидва моцика.

Мотоцикл - це попонтуватись 2 місяці в рік. Також до моцика слід купити захист тіла від 2000 євро, щоби не поламати хребет, не повідривати кінцівки і не загинути від втрати крові.
Короче, моцик обійдеться значно дорожче, якщо навіть здоров'я вдасться зберегти. Я вивчав тему і зарікся від мотоцикла.

І коли я заїхав славуткою в лендкрузер, то справа обійшлась для мене трохи пошкрябаним крилом і капотом (навіть не до грунту), а для лендкрузера страховка покрила перефарбування бампера. А якби я моциком заїхав, то хто його знає, щоби воно було для мого здоров'я.

Славутка служитиме цілий рік і на газу пройдений кілометр буде дешевше мотоцикла. Славутка має 4 колеса, дах над головою та пічку.
Славутку можна залишати у дворі на ніч і вона нікого не цікавить. А з мотоциклом навіть за 1000 доларів так не буде.

Серёга

В коллегу пару дней назад врезался пьяный мотоциклист, звук он думал всё хана бамперу, вышел глянул, там где у нас выхлопная в эту сторону. На славуте только краску поцарапал и то почти не видно.

А я как то не люблю мотоциклы, у меня даже категории А нету, да я и ездить на них не умею, точнее у меня скутер табуретка был ездить я умею, но переключать скоростя на мотоцикле...один раз попробовал на мотоцикле даже тронуться не смог и больше не пробовал, мне машины больше нравятся.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

vladishtm

Цитата: igo61 від 12 Серпня 2020, 15:57:38на "стандарте" как два пальца
А на люксі щоб не знімати торпедо, я вимушений був підрізати його десь 4 см  по центру. І то це щоб з натягом витягувати пічку.  Кому вона ота юбка в люксі висить, що прикриває?  В стандарті торпедо плосе, можна щось покласти, а в люксі - дуля.
  Патрубки? хомути поставлені якраз по лінії передньої стінки кабіни в глибині прохідної резинки. В моторний вони будуть уже за довжиною трубок радіатора пічки, а в салон не вмістяться. (а можна ж було б трубочки радіатора пічки трохи довші, дехто іх подовжує)
То ще не все. Прохідна резинка для патрубків у передній стіні містить два проходи. Один для патрубків, один для жгута форсунок.  }-) Жгут же нікуди не витягується? ну і резинка теж. Тобто навЕчно  }-)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Sergik32

у кожного транспорту свої + і свої ++. хто не їздив на моцику той не зрозуміє що це і для чого це, я наприклад маю моцика, восход 3М, у батька є восход 2 М, я на ньому і навчився і катався, потім купив собі, живу в селі, поруч є ліс, от в ліс і їжжу, і на поле, і на річку, озеро. Ну тут так просто не поясниш, це повинно до цього діла лежати душа. От я люблю моцика і всерівно на ньому їжжу, ну це класно.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0