Відзивна компанія ЗАЗ (тормоза)

Автор demsostis, 18 Серпня 2020, 23:16:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

demsostis

Маємо Славуту інвалідку (1.1, ручну управління) - видана інваліду.

З самого початку експлатації у авто були слабкі тормоза (без вакууму), до цього була (21063) - там тормоза також були без вакууму, але на голову вище.

Отож, після місяця експлатації отримав лист з проханням приїхати для заміни тормозів (наче би по причині відзивної компанії). З особистих причин не зміг приїхати...

З цього виходить питання, приходив ще комусь лист? Може хтось знає про це більше чим я?

Sergik32

так їх вже не випускають і завод ледь дихає, то це ще зараз листи приходять чи я щось не так зрозумів
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

demsostis

Цитата: Sergik32 від 19 Серпня 2020, 08:25:16
так їх вже не випускають і завод ледь дихає, то це ще зараз листи приходять чи я щось не так зрозумів

Лист прислав дилер (відзивна компанія ЗАЗ по заміні тормозів Славута)

Володимир

Цитата: demsostis від 18 Серпня 2020, 23:16:04
Маємо Славуту інвалідку (1.1, ручну управління) - видана інваліду.

З самого початку експлатації у авто були слабкі тормоза (без вакууму), до цього була (21063) - там тормоза також були без вакууму, але на голову вище.

Отож, після місяця експлатації отримав лист з проханням приїхати для заміни тормозів (наче би по причині відзивної компанії). З особистих причин не зміг приїхати...

З цього виходить питання, приходив ще комусь лист? Може хтось знає про це більше чим я?
За лист не скажу, але причина поганих томозів колодки, з тими колодками що ставили на конвеєрі машина і з ВУТ не торомзить, тому треба міняти всі заводські колодки на колодки томекс, і первірити задні тормозні циліндрики чи не закискли.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: demsostis від 19 Серпня 2020, 09:00:05
Цитата: Sergik32 від 19 Серпня 2020, 08:25:16
так їх вже не випускають і завод ледь дихає, то це ще зараз листи приходять чи я щось не так зрозумів

Лист прислав дилер (відзивна компанія ЗАЗ по заміні тормозів Славута)

Яка відзивна компанія для авто яке зняте з виробництва близько 10 років тому???
Якись жарт.


Цитата: Володимир від 19 Серпня 2020, 09:04:31
За лист не скажу, але причина поганих томозів колодки, з тими колодками що ставили на конвеєрі машина і з ВУТ не торомзить, тому треба міняти всі заводські колодки на колодки томекс, і первірити задні тормозні циліндрики чи не закискли.

Колодки Томекс, що йшли з конвеера не такі й погані, що б сказати, що гальм не має. Я на них проїхав 40 тис км. Вони далеко не ідеальні, але авто гальмує нормально і адекватно. Якщо погані гальма, то треба перевірити гальмівні циліндри, направляючі гальмівного супорту і я б радив залити нормальну гальмівну рідини типу Кастрол.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

На конвеєрі ставили колодки Dafmi, і я в себе навіть з ВУТ мусів дуже сильно тиснути на педаль тормозу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion