(Решено)Глохнет после старта двигателя, резком снятии нагрузки и начале движения

Автор dedSerduk, 04 Вересня 2020, 00:07:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: vladishtm від 14 Січня 2022, 10:22:47

Ну якщо є бажання кожен день перевіряти, чи правильно відкалібрований ДПЗД , то звісно можно. і так.
Цитата: Володимир від 14 Січня 2022, 09:41:34Не давай дурних порад, робиться калібрування дроселя і все, нічого пиляти не потрібно.
Ти просто не розумієш про що пишеш, функція калібровки передбачає що ти записуєш в енергонезалежну пам"ять ЕЕПРОМ напругу при якій ДПДЗ знаходиться в положенні 0% і положенні 100%, далі все працює ідеально, мікас завжди знає яка напруга якому значенню положення ДПДЗ відповідає. Якщо пиляти вуха, то мікас можливо буде точно знати де нуль, а де решта відсотків буде знати точно тільки при умові що включив запалювання і натиснув до упору педаль газу, і то при умові що наруга на ДПДЗ перевищила напругу верхньої границі калібрування що записана в ЕЕПРОМ. Вимкнув запалення і все поновому. Якийсь чувак ще на мікасі 7.6 придумав ту фішку, і вже років 15 та байка ходить по нету.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 14 Січня 2022, 14:42:32Ти просто не розумієш про що пишеш, функція калібровки
Я ж не сказав, що не треба робити калібровку, звісно треба.  Але й у калібровки є свої таракани. Спробуй побачити значення положення менше нуля (со знаком "-") їХ не існує в природі, вони не потрібні мікасу. А тепер пдклади під упор заслонки, чи в інший макар, сдвинь заслонку вверх, потім откалібруй ДПДЗ в цьому положенні. Потім верни саму заслонку в правильне (закрите, нульове положення...), і подивись як там покази ДПДЗ? Я не збираюсь видумувати, як таке може відбутися в природі  :rolleyes: але така фігня має місце.
Я ж хочу бути впевненим в тому, щоб ФІЗИЧНО (а не програмно) була відповідність, значення "0" ДПДЗ саме правильному, нульовому положенню заслонки. А то так і відпавшу заслонку можна зробити каліброваною (звісно з дуру)
А так да, зазвичай там нічого пиляти не потрібно.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 14 Січня 2022, 15:34:33
Цитата: Володимир від 14 Січня 2022, 14:42:32Ти просто не розумієш про що пишеш, функція калібровки
Я ж не сказав, що не треба робити калібровку, звісно треба.  Але й у калібровки є свої таракани. Спробуй побачити значення положення менше нуля (со знаком "-") їХ не існує в природі, вони не потрібні мікасу. А тепер пдклади під упор заслонки, чи в інший макар, сдвинь заслонку вверх, потім откалібруй ДПДЗ в цьому положенні. Потім верни саму заслонку в правильне (закрите, нульове положення...), і подивись як там покази ДПДЗ? Я не збираюсь видумувати, як таке може відбутися в природі  :rolleyes: але така фігня має місце.
Я ж хочу бути впевненим в тому, щоб ФІЗИЧНО (а не програмно) була відповідність, значення "0" ДПДЗ саме правильному, нульовому положенню заслонки. А то так і відпавшу заслонку можна зробити каліброваною (звісно з дуру)
А так да, зазвичай там нічого пиляти не потрібно.
Положення буде рівне нулю, мікас перелаштує нуль  згідно зміщення. Будь який справний датчик без пиляних вух при закритому дроселі буде мати напругу 0,2-0,4в. Без будь яких пилянь вух калібрується без проблем, тому не давай нікому поради пиляти вуха бо це неправильно.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 15 Січня 2022, 13:09:17Положення буде рівне нулю, мікас перелаштує нуль  згідно зміщення.
Я не моху зрохуміти як ти читаєш мої пости? по діагоналі?
Цитата: vladishtm від 14 Січня 2022, 15:34:33А тепер пдклади під упор заслонки, чи в інший макар, сдвинь заслонку вверх, потім откалібруй ДПДЗ в цьому положенні. Потім верни саму заслонку в правильне (закрите, нульове положення...), і подивись як там покази ДПДЗ?
По простому - навіть якщо відпаде заслонка справний ДПДЗ покаже "0"; якщо заслонку підклинить і вона не повністю закриє -відкалібруй датчик і він теж покаже "0"
Ось саме на ці властивості калібровки ДПДЗ я і вказав. .....якшо спочатку ти правильно відрегулював закрите положення заслонки, за допомогою спеціально встановленного для цього на дросельному вузлі болтика-упора, то може виявитися ІНОДІ що положення ДПДЗ  дасть значення трохи більше "0" і він не "довертається"  для отримання "0" на своєму кріпленні. Ну а тоді хазяїн-барин.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 15 Січня 2022, 19:36:36
Цитата: Володимир від 15 Січня 2022, 13:09:17Положення буде рівне нулю, мікас перелаштує нуль  згідно зміщення.
Я не моху зрохуміти як ти читаєш мої пости? по діагоналі?
Цитата: vladishtm від 14 Січня 2022, 15:34:33А тепер пдклади під упор заслонки, чи в інший макар, сдвинь заслонку вверх, потім откалібруй ДПДЗ в цьому положенні. Потім верни саму заслонку в правильне (закрите, нульове положення...), і подивись як там покази ДПДЗ?
По простому - навіть якщо відпаде заслонка справний ДПДЗ покаже "0"; якщо заслонку підклинить і вона не повністю закриє -відкалібруй датчик і він теж покаже "0"
Ось саме на ці властивості калібровки ДПДЗ я і вказав. .....якшо спочатку ти правильно відрегулював закрите положення заслонки, за допомогою спеціально встановленного для цього на дросельному вузлі болтика-упора, то може виявитися ІНОДІ що положення ДПДЗ  дасть значення трохи більше "0" і він не "довертається"  для отримання "0" на своєму кріпленні. Ну а тоді хазяїн-барин.
Я так дуже вибачаюсь, але перечитай свій перший пост на який я тобі вже втреє звертаю гувагу https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17226.msg559036#msg559036 де там написано по упорний болтик?

Цитата: vladishtm від 13 Січня 2022, 23:18:38
Цитата: dedSerduk від 13 Січня 2022, 19:46:53Может просто комп не успевает за всеми переменными? :)
Посмотрите внимательно еще эту тему, ее часто игнорируют. http://forcechance.narod.ru/likbez-drossel.html
Единственное  -обратить внимание, что и ДПЗД в закрытом положении заслонки должен  показывать "0". Иногда для этого придется подпилить отверстие на ДПЗД. Ну и регулировать нач.угол откр. заслонки только на хорошо прогретой.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Володимир, я чесно, просто не розумію за що спор? Взагалі не бачу суті спору?
Цитата: Володимир від 17 Січня 2022, 13:39:48Я так дуже вибачаюсь, але перечитай свій перший пост на який я тобі вже втреє звертаю гувагу https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17226.msg559036#msg559036 де там написано по упорний болтик?
про це? http://forcechance.narod.ru/likbez-drossel.html
На автомобилях Lanos, Sens и Chance применяются различные дроссельные патрубки, но у всех есть регулировочный винт упора привода дроссельной заслонки, которым регулируется начальный угол открытия заслонки.
В мене такий упорний гвинт є. Регулювання виливається в виловлювання там десь +- 1/4, 1/8 оберта гвинта.
Чи спор про те що хтось умний, а хтось дурак?  :dunno: Так на форумах від їх зародження так не принято. Форум -це там де кожен висказує свою думку, (і по теиі розділу) а іншим вона потрібна чи ні - інші вирішують самі. На то він і форум. А от обзивати дурнями на форумах не принято. Зазвичай це і в правилах прописано.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 17 Січня 2022, 16:16:14
Володимир, я чесно, просто не розумію за що спор? Взагалі не бачу суті спору?
Цитата: Володимир від 17 Січня 2022, 13:39:48Я так дуже вибачаюсь, але перечитай свій перший пост на який я тобі вже втреє звертаю гувагу https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17226.msg559036#msg559036 де там написано по упорний болтик?
Та пиляйте що хочете.  :-D Спочатку пишеш що потрібно підпиляти отвір на ДПДЗ (спеціально виділив великими буквами і жирним "Иногда для этого придется подпилить отверстие на ДПЗД"), потім пишеш що я не правий бо на дроселі є спеціально встановлений упорний болтик ("спеціально встановленного для цього на дросельному вузлі болтика-упора"), потім пишеш про порушення правил, і в кінці кінців ми залишились при своєму, але як в тому анектдоті обоє наїлись гімна.  :-D

Дякую за увагу.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Можна діалог перекинути в  тему "Немножко юморка", там теж такий суровий юмор.  :-D
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4