Мега панель редагування пробігу.

Автор Stick2, 27 Жовтня 2020, 20:22:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Stick2

Так як я зробив капіталку двигуна, хотілося б скинути на мега панелі пробіг в нолі так для себе, так як машина перша в особистому керуванні і вона залишиться в мене, ось. Кинувся знайти розпін колодки що позаду мегапанелі інфи немає, і де знаходиться флешка теж незнаю, з обладнання маю програматор на пролифіку

Stick2

В моєму випадку микросхема  ST24С08 це мікросхема EEPROM, за допомогою якого редактора читати дамп?

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Stick2

Незнаю в мене все на незрозумілій мові відкрилося з мого дампу, чим правити дамп в бін файлі, щось на  форумі не знайду як добавити файл

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

На третій сторінці користувач пише що перепрошивав сам, можна запитати в нього якщо нема відповіді в наступних постах.

Я так розумію в тебе зараз на руках розібрана панель, можеш поміряти опір резистора що стоїть на вході від датчика рівня бензину, там має бути підтяжка того входу до живлення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Stick2 від 27 Жовтня 2020, 21:35:10
В моєму випадку микросхема  ST24С08 це мікросхема EEPROM, за допомогою якого редактора читати дамп?
HxD Copyright© 2002-2019 by Maël Hörz. All rights reserved."Software" refers to HxD and all files belonging to the program, including documentation.Warranty disclaimer=========The Software is provided "as-is", without any express or implied warranty
https://www.google.com/search?q=%22hxdsetup.zip%22&oq=%22hxdsetup.zip%22&aqs=chrome..69i57.7880j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Stick2

Всiм дякую, зробив на 194 км за допомогою каркулятора и правки хекса якщо можливо потрiбен мануал що до чого пишiть зроблю згодом, щоб був на рiдному форумi

Stick2

Цитата: Володимир від 28 Жовтня 2020, 14:38:28
На третій сторінці користувач пише що перепрошивав сам, можна запитати в нього якщо нема відповіді в наступних постах.

Я так розумію в тебе зараз на руках розібрана панель, можеш поміряти опір резистора що стоїть на вході від датчика рівня бензину, там має бути підтяжка того входу до живлення.
Напишiть в лiчку

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: Stick2 від 28 Жовтня 2020, 20:22:59зробив на 194 км
:rolleyes: Километражем гордиться нужно, а вы сматуете. Когда то за него звездочки рисовали на корпусе. Километраж это ж больше для ходовой. И что теперь получилось?
У микаса еще лежат в памяти (и если двигло новое вот что нужно редактировать)- ,.....время работы на разных оборотах ( с шагом по 1000) -они в сумме сходятся с ....общее время работы двигателя. Ну и еще немного там есть по работе двигла.
А пробег дает еще инфу, чего пришло время обслужить по ТО. Так что по мне - зря исправлено.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Stick2

Цитата: ВКБ від 28 Жовтня 2020, 20:32:24
Каркулятора?  :wacko:
так калькулятора

Stick2

Цитата: vladishtm від 28 Жовтня 2020, 21:07:29
Цитата: Stick2 від 28 Жовтня 2020, 20:22:59зробив на 194 км
:rolleyes: Километражем гордиться нужно, а вы сматуете. Когда то за него звездочки рисовали на корпусе. Километраж это ж больше для ходовой. И что теперь получилось?
У микаса еще лежат в памяти (и если двигло новое вот что нужно редактировать)- ,.....время работы на разных оборотах ( с шагом по 1000) -они в сумме сходятся с ....общее время работы двигателя. Ну и еще немного там есть по работе двигла.
А пробег дает еще инфу, чего пришло время обслужить по ТО. Так что по мне - зря исправлено.
Ще до цього дійду, просто не вистачає часу, щоб все осилити, стараюсь ИМХО

Ivan1988

Цитувати виділенезробив на 194 км за допомогою каркулятора и правки хекса якщо можливо потрiбен мануал що до чого пишiть зроблю згодом, щоб був на рiдному форумi

Нужно наоборот на новой панели поставить старый пробег. В этих делах полный профан Если можно пожалуйста сделай подробнейшую пошаговую инструкцию.

Stick2

Цитата: Ivan1988 від 29 Жовтня 2020, 00:25:27
Цитувати виділенезробив на 194 км за допомогою каркулятора и правки хекса якщо можливо потрiбен мануал що до чого пишiть зроблю згодом, щоб був на рiдному форумi

Нужно наоборот на новой панели поставить старый пробег. В этих делах полный профан Если можно пожалуйста сделай подробнейшую пошаговую инструкцию.
Добре зрозумiв, до кiнця тижня зроблю, звичайно якщо вийде то краще зробити вiдео