"Положив" блок Микас 10.3

Автор Stick2, 02 Листопада 2020, 23:16:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Stick2

Цитата: vladishtm від 04 Листопада 2020, 11:02:30
Цитата: Stick2 від 04 Листопада 2020, 10:20:07Маю 096 стоковуi
Ось тут була якась 069 https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=5147.msg546383#msg546383 від  Anatoliy2209
Цитата: Stick2 від 04 Листопада 2020, 10:20:07яка в експроуерi показувала космос, скрiн есть в темi
Дуже схоже при відкриванні в експлорері не ту версію мікас вибираеш. Або наплутано з прошивкою - в іона не тої версії мікаса.
Ось тобі приклад моя робоча 111та відкрита в єксплорері як микас10.3 - вище), анижче як микас 10.3+ . Спробу найти відмінності  ;)
Ти може з самого початку пхнеш собі прошивку з мікас 10.3+ думаючи що вона з 10.3? Або щось того рядом.
Цитата: Stick2 від 04 Листопада 2020, 10:24:11Open diag з блоком можна працювати тiльки в режимi bsl
Може і він бачить не ту версію мікаса що ти йому вказуєш?
Ти розумієш підкресленне?
Микас 10.3+
Применение: Slavuta, Tavria, SENS, Chance 2007-2009. Существует 3 типа блоков под условным обозначением "М 10.3": Микас 10.3 , Микас 10.3+, и Микас 11.4 (он же 10.4). Все три блока взаимозаменяемы, но аппаратно и программно НЕ совместимы!
Мені попадались в іеті прошивки, які зовсім не ті як їх обізвали. Подивись в xeh редакторі свою яку ти намагаешся залити. А опен діаг спочатку хай прочитає інфу про мікас до того як ти вийдеш в діагностіку

Качав пiд мiкас 10.3 на чиптюнерi, Володимир щойно приложив посилання на сайт.
Зы: зная бы до такий вiдносний гемор вийде, заморочився та злив бы бекап, бо вiдразу не получилося злити вибила помилка, i змiнив би температурний дiапазон включення вентилятора i залив назад, але добре для досвiду по вiдновленню думаю буде багато теперь Имхо

Stick2

Потрiбно спробувати опенбоксом шийнути, в мене в асортиментi тiльки ломаний продукт, з яким я воював так i не отрималося його запустить, а знайти нормальной крякнутий вариант поки не змiг

Володимир

Цитата: Stick2 від 04 Листопада 2020, 11:29:37
Цитата: Володимир від 04 Листопада 2020, 11:08:18
Тут https://chiptuner.ru/content/dw_ser/ є серійні прошивки.
Дякую я на ньому i качав виде мною вказанi прошивки, але перший раз залив 096
Качай цю https://chiptuner.ru/download/serecu/daewoo/slavuta_12_m10.3.rar але забери в чіплоадері галочку шити тільки калібровки, і голочку на перераховувати контрольну суму.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2

#33
Ок, спробую вiдпишусь. Дякую.
Зы :до речi давно хотiв поздоровити Володимира  з 20к повiдомлень. Вибачаюся до не по темi.

Stick2

Цитата: Володимир від 04 Листопада 2020, 14:38:52
Цитата: Stick2 від 04 Листопада 2020, 11:29:37
Цитата: Володимир від 04 Листопада 2020, 11:08:18
Тут https://chiptuner.ru/content/dw_ser/ є серійні прошивки.
Дякую я на ньому i качав виде мною вказанi прошивки, але перший раз залив 096
Качай цю https://chiptuner.ru/download/serecu/daewoo/slavuta_12_m10.3.rar але забери в чіплоадері галочку шити тільки калібровки, і голочку на перераховувати контрольну суму.
Все в агнях, зробив по рекомендацiях блок ожив дякую вам колейний раз, як завжди "спасибо"

vladishtm

Цитата: Stick2 від 06 Листопада 2020, 08:24:27Все в агнях, зробив по рекомендацiях блок ожив дякую вам колейний раз, як завжди "спасибо"
Ти молодець,  :applause: - а виводи для інших, щоб не йшли по граблях - що ж робив не так, і як зробив так? звідки космічні цифри в єксплорері..... це ж все таки форум.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Stick2

Цитата: vladishtm від 06 Листопада 2020, 10:10:29
Цитата: Stick2 від 06 Листопада 2020, 08:24:27Все в агнях, зробив по рекомендацiях блок ожив дякую вам колейний раз, як завжди "спасибо"
Ти молодець,  :applause: - а виводи для інших, щоб не йшли по граблях - що ж робив не так, і як зробив так? звідки космічні цифри в єксплорері..... це ж все таки форум.
Вiдпишуся, зараз поставив на машину ебу а там нема калiбровок, пишет помилку ПЗУ, зараз знову буду шить як заведу вечером вiдпишуся, короче шив без галочки калiбровок блок, зараз спробую з галкою калiбровки

Володимир

Цитата: Stick2 від 06 Листопада 2020, 10:34:10
Цитата: vladishtm від 06 Листопада 2020, 10:10:29
Цитата: Stick2 від 06 Листопада 2020, 08:24:27Все в агнях, зробив по рекомендацiях блок ожив дякую вам колейний раз, як завжди "спасибо"
Ти молодець,  :applause: - а виводи для інших, щоб не йшли по граблях - що ж робив не так, і як зробив так? звідки космічні цифри в єксплорері..... це ж все таки форум.
Вiдпишуся, зараз поставив на машину ебу а там нема калiбровок, пишет помилку ПЗУ, зараз знову буду шить як заведу вечером вiдпишуся, короче шив без галочки калiбровок блок, зараз спробую з галкою калiбровки
Як так може бути що керуючу програму записало, а калібровки ні?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2

Цитата: Володимир від 06 Листопада 2020, 11:36:41
Цитата: Stick2 від 06 Листопада 2020, 10:34:10
Цитата: vladishtm від 06 Листопада 2020, 10:10:29
Цитата: Stick2 від 06 Листопада 2020, 08:24:27Все в агнях, зробив по рекомендацiях блок ожив дякую вам колейний раз, як завжди "спасибо"
Ти молодець,  :applause: - а виводи для інших, щоб не йшли по граблях - що ж робив не так, і як зробив так? звідки космічні цифри в єксплорері..... це ж все таки форум.
Вiдпишуся, зараз поставив на машину ебу а там нема калiбровок, пишет помилку ПЗУ, зараз знову буду шить як заведу вечером вiдпишуся, короче шив без галочки калiбровок блок, зараз спробую з галкою калiбровки
Як так може бути що керуючу програму записало, а калібровки ні?
так я ж галочку зняв, а може із-за того що шив через BSl режим, коротше вже ж блок бачиться через діаг режим, то я знову прошив той же самою прошивкою з галочкою калібровки, перевів в режим діагностики і відразу бензонасос запрацював, зараз все добре

Володимир

Якщо стоїть галочка, то не шиється керуюча програма, а калібровки шиються.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2

Зараз все добре, дякую!!! Ваш варіант як восстановить блок допоміг тоді опишу як що до чого повністю

Stick2

#41
Доброго дня шановнi форумчани, в цьому постi буде розглянути, як робити не можно, але якщо вже зробили якiсь помилки чи антивiрус вирубив флешер при заливцi прошивки чи якicь iншi проблеми якi призвели до несправностi блоку в тих чи iнших манiпуляцiях все буде описано згодом в данному постi. Якщо наприклад блок не бачиться в режимi "дiагностики" i нема спец обладнання щоб прошити на столi теж нiчого страшного можна розiбрати блок i пiдпаятися до блоку на контакти на платi i мати в арсеналi резистор на 5 кОм, це нам буде потрiбно щоб дати 12 В на 43 вивiд "дозвiл програмування" i спробувати програмувати блок в  BSL режимi в подальшому буде викладено фото, щоб люди не звонилися мультиметром а вiдразу бачили на свiтлинi куди пiдпаятися. Все дуже просто головне не боятися i бажано бути ламером читати iнструкцiю, щоб не було проблем. А на самперед робiть завжди бекап прошивки i по можливостi EEPRoM

vladishtm

Цитата: Володимир від 06 Листопада 2020, 14:26:22Якщо стоїть галочка, то не шиється керуюча програма, а калібровки шиються.
Теж не врубаюсь.Може він користується не чіплодером?

Що воно таке BSl - BSL?
Цитата: Stick2....BSL режим .... через BSl режим
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Те що не маючи зчитаного з блока бекапа рідної, працювавшої прошивки не треба нікуди далі двигаться  - це закон. Бажано десяток разів перевірити надійність читання через порт. І бажано устойчиво на швидкості 57600. Оскільки "читання" це не процес в одну сторону, а "туди-сюди", це дає надію, що запис теж спрацює. Перед кожним записом, скачайте прошивку, яка стояла і працювала - ВСЮ ("запис тільки калібровок" -завжди галочка убрана,  "читать бутлодер" -завжди стоїть.) Збережить скачану під яким то номером і з індексом "D" Закачуємо у блок файл теж з яким то номером без індекса "D". При змінах версій збільшуете номер. Тоді будете розуміти що зараз записано в блок і де ви, також порівнювати зміни збережених версій.

Я для себе поки не уяснив таке. (не було практики) Після того як на столі подали на 43"дозвіл", залили прошивку.
Питання 1 - "дозвіл" з 43 не знімаємо, а переводимо в "діагностику програмою лодера ? чи спочатку знімаємо "дозвіл" з 43, а потім переводимо в діагностику?
Питання 2  -при роботі "на столі" - галочку "читання запис через діагностику" в лодері ставимо, чи знімаємо?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Stick2

По питанню 2, на столi можна через дiагностику шити, а коли блок увалений був як у мене то тiльки зi знятою галочкою  з 43 контактом, перевiрено, по 1-му питанню потрiбно спробувати в моему випадку шив без галочок перерахунку i залиття тiльки калiбровок не знiмаючи 43 контакт то переводов в режим дiагностики з ним це при випадку уваленого блоку який не читаеться в дiаг режимi