Ксенон

Автор VAZ 21053, 15 Грудня 2020, 11:35:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

VAZ 21053

Цитата: Toris від 15 Грудня 2020, 21:55:35
Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 21:09:41І взагалі чого штрафувати, - може зразу на ростріл падлюк ? :applause:
Поаплодуєте, коли засліплений бидлоксеноном на швидкості злетите з траси. Я уже двічі зупинявся на повному ходу. Після засліплення - те ж саме, що фари погасли. Стоїш на трасі і блимаєш аварійкою, поки розвидниться.
Нормальний лінзований ксенон бликне та й усе, а бидловий розсіюється у всіх напрямках, скотиняка...

Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 21:09:41ага , Ви прям як супер диванні знатоки, які стверджують що - якщо двигун придуманий для бензину то газ ставити - не можливо
Ви не повірите: ДВЗ початково проектувався саме під газ. :-D Гуглимо "Ленуар, світильний газ".
Я знаю що Ви підкована людина тому і відповідаю як годиться , хоч може і не коректно
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 22:07:01Я знаю що Ви підкована людина тому і відповідаю як годиться , хоч може і не коректно
Ох... Ви телескоп власноруч робили? Проводили експерименти з дешевим любительським фотозбільшувачем? Проводили експерименти з власною сітківкою на предмет кольорової чутливості та часу відновлення нічного зору після засліплення різними частинами спектра?

Якщо самі ж страждаєте від бидлотюнінхерів - то навіщо взагалі створили цю тему?

VAZ 21053

Цитата: Toris від 15 Грудня 2020, 22:15:39
Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 22:07:01Я знаю що Ви підкована людина тому і відповідаю як годиться , хоч може і не коректно
Ох... Ви телескоп власноруч робили? Проводили експерименти з дешевим любительським фотозбільшувачем? Проводили експерименти з власною сітківкою на предмет кольорової чутливості та часу відновлення нічного зору після засліплення різними частинами спектра?

Якщо самі ж страждаєте від бидлотюнінхерів - то навіщо взагалі створили цю тему?
Я за порозуміння, колись займався данною діяльністью, і в мене були такі замовники шо їх дійсно розстрілювати можна, і бачив як його тулять , саме тулять - куди попало і як попало, і бачив що таке якісний ксенон і монтаж, і оскільки є такі умови при яких ксенон є вигідний не розумію чому на форумі при незначному нагадуванні про ксенон - людей тупо починають закидувати какашками?
А ще таким чином напевне підвищую загальний рівень освідченості Наших водіїїв, ну мені так хотілося б вірити, адже більш ніж впевнений всі - все рівно залишуться при своїх??????
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 22:33:28А ще таким чином напевне підвищую загальний рівень освідченості Наших водіїїв, ну мені так хотілося б вірити, адже більш ніж впевнений всі - все рівно залишуться при своїх??????
Срачом Ви лише збільшите купу какашок собі на голову. А водії наші страждають від бидла незалежно від рівня освіти та освіченості.

Якщо фахівець - краще зробіть правильну та вичерпну статтю з малюнками/графіками/діаграмами, etc. Відео не робіть, я не зміг жодного з Ваших відео додивитись до кінця.

VAZ 21053

#34
Цитата: Toris від 15 Грудня 2020, 22:46:13
Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 22:33:28А ще таким чином напевне підвищую загальний рівень освідченості Наших водіїїв, ну мені так хотілося б вірити, адже більш ніж впевнений всі - все рівно залишуться при своїх??????
Срачом Ви лише збільшите купу какашок собі на голову. А водії наші страждають від бидла незалежно від рівня освіти та освіченості.

Якщо фахівець - краще зробіть правильну та вичерпну статтю з малюнками/графіками/діаграмами, etc. Відео не робіть, я не зміг жодного з Ваших відео додивитись до кінця.
да Я не відеоредактор, короче думка зрозуміла, люди навіть подивитись ліняться, да і часу розписувати і рахувати не багато, адже знаю результат, срач і творчий  безлад різні речі, і навіщо Я це пояснюю адже якщо Ви так це бачите значить остались вірні своїй думці, чи Я помиляюсь?
Я ледве часу знайшов щоб почати цю тему, адже кожному баризі як правило доводиться пояснювати чому він барига, причому інколи не один день впідряд, а результат 0, адже Я виклав навіть одну таку розмову та народ толком і не прочитав, https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17296.msg549347;topicseen#new
якшо нема зворотнього звязку  до  чого зайва писанина??????
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

#35
Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 23:07:46Я виклав навіть одну таку розмову та народ толком і не прочитав, https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17296.msg549347;topicseen#new
якшо нема зворотнього звязку  до  чого зайва писанина??????
А я таки освоїв написане, а у відео почув лише Вашу розповідь з точки зору, перепрошую, люмпена замість запису телефонної розмови. Зворотній зв'язок після того виклав у письмовій формі в темі. Захворів, то на лікарняному маю час та натхнення вичитати текст. :)

Колись до мене прийшла мама з сином-інвалідом на візку щоби я продав їм комп'ютер за доступною для них ціною. Показав їм закупівельні ціни на комплектуху, мою націнку та мої витрати на бізнес. Дали мені спокій. А в наступному подібному магазині власник не здогадався так вчинити - то наслухався прокльонів та "бариг" на свою адресу. Зараз цей син-інвалід став чмошником та на замовлення політичних конкурентів займається поливанням брудом місцевої влади у соцмережах. Починалось усе з того, що вони з мамою чомусь вважали, що їм хтось щось винен у тому, що таке нещасне вродилось. Вони хреново закінчать.

...А з баригами у мене відносини короткі: я у них нічого не купую. Одиноких бариг ринок приводить до тями ДУЖЕ швидко, не треба навіть нічого доводити.

VAZ 21053

Я з ним переписувався на сайті, і це точна копія з сайту, без жодних корекцій.
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Цитата: Toris від 15 Грудня 2020, 23:51:04
Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 23:07:46Я виклав навіть одну таку розмову та народ толком і не прочитав, https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17296.msg549347;topicseen#new
якшо нема зворотнього звязку  до  чого зайва писанина??????
А я таки освоїв написане, а у відео почув лише Вашу розповідь з точки зору, перепрошую, люмпена замість запису телефонної розмови. Зворотній зв'язок після того виклав у письмовій формі в темі. Захворів, то на лікарняному маю час та натхнення вичитати текст. :)

Колись до мене прийшла мама з сином-інвалідом на візку щоби я продав їм комп'ютер за доступною для них ціною. Показав їм закупівельні ціни на комплектуху, мою націнку та мої витрати на бізнес. Дали мені спокій. А в наступному подібному магазині власник не здогадався так вчинити - то наслухався прокльонів та "бариг" на свою адресу. Зараз цей син-інвалід став чмошником та на замовлення політичних конкурентів займається поливанням брудом місцевої влади у соцмережах. Починалось усе з того, що вони з мамою чомусь вважали, що їм хтось щось винен у тому, що таке нещасне вродилось. Вони хреново закінчать.

...А з баригами у мене відносини короткі: я у них нічого не купую. Одиноких бариг ринок приводить до тями ДУЖЕ швидко, не треба навіть нічого доводити.
якщо не секрет хворієте як і всі 19?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

#38
Цитата: VAZ 21053 від 16 Грудня 2020, 00:29:53якщо не секрет хворієте як і всі 19?
Поки що симптоми пневмонії. PLR-тест зданий, D-димер зданий, чекаємо результатів.

VAZ 21053

Цитата: Toris від 16 Грудня 2020, 00:41:45
Цитата: VAZ 21053 від 16 Грудня 2020, 00:29:53якщо не секрет хворієте як і всі 19?
Поки що симптоми пневмонії. PLR-тест зданий, D-димед зданий, чекаємо результатів.
Я Вам відповів в особисті
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Володимир

Цитата: drone від 15 Грудня 2020, 16:30:45Насколько мне известно в ралли ксенон практически не применяли. Либо люстры с галогенками, либо сейчас пошли диоды. Раллистам не нужен хороший свет?
В спорті взагаліто є певні правила, можливо ними також передбачено вимоги до світла.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 22:33:28А ще таким чином напевне підвищую загальний рівень освідченості Наших водіїїв, ну мені так хотілося б вірити, адже більш ніж впевнений всі - все рівно залишуться при своїх??????


Яким чином? Доводячи, що "правильно відрегульовані рефлекторні фари з ксяноном не сліплять" чи як?

VAZ 21053

Цитата: User2108 від 17 Грудня 2020, 09:23:52
Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 22:33:28А ще таким чином напевне підвищую загальний рівень освідченості Наших водіїїв, ну мені так хотілося б вірити, адже більш ніж впевнений всі - все рівно залишуться при своїх??????


Яким чином? Доводячи, що "правильно відрегульовані рефлекторні фари з ксяноном не сліплять" чи як?
а таким "шо при певних обставинах і палка стріляє", і якщо створити правильні умови роботи, при певному обладнанні, а це якісний ксенон 4300 К, і не тей шо продають наші бариги , при налаштуванні і правильній єксплуатації, наприклад коли завантажений - гідрокоректором опусккати фару, шоб не сліпити - то все буде норм навіь карма, адже таким чином підвищиться загольний рівень безпеки на дорозі, без прокльонів і нервових сутичок, ҐЯ не ккажу вже про поліроване скло, омивач фар, верхній відбивач, і т.д.
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

User2108

Цитата: VAZ 21053 від 17 Грудня 2020, 10:05:16
Цитата: User2108 від 17 Грудня 2020, 09:23:52
Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 22:33:28А ще таким чином напевне підвищую загальний рівень освідченості Наших водіїїв, ну мені так хотілося б вірити, адже більш ніж впевнений всі - все рівно залишуться при своїх??????


Яким чином? Доводячи, що "правильно відрегульовані рефлекторні фари з ксяноном не сліплять" чи як?
а таким "шо при певних обставинах і палка стріляє", і якщо створити правильні умови роботи, при певному обладнанні, а це якісний ксенон 4300 К, і не тей шо продають наші бариги , при налаштуванні і правильній єксплуатації, наприклад коли завантажений - гідрокоректором опусккати фару, шоб не сліпити - то все буде норм навіь карма, адже таким чином підвищиться загольний рівень безпеки на дорозі, без прокльонів і нервових сутичок, ҐЯ не ккажу вже про поліроване скло, омивач фар, верхній відбивач, і т.д.

Як і думалось, рефлекторна фара з ксяноном не сліпить. Все зрозуміло.

Romka

Цитата: VAZ 21053 від 17 Грудня 2020, 10:05:16при налаштуванні і правильній єксплуатації, наприклад коли завантажений - гідрокоректором опусккати фару, шоб не сліпити - то все буде норм

В першу чергу сліпить не підвищена яскравість прямого пучка світла для освітлення дороги, а паразитні засвітки в точка де світло має бути відсутнє від слова зовсім (ну хоча б на встановленому дослідженнями рівні, який прийнятий у всіх світових стандартах і ДСТУ - для патріотів).
В рефлекторній фарі позбавитись паразитних засвіток не можливо, тому ВСІ автовиробники ксенон ставлять у лінзовану фару з прозорим склом! А не тому, що вони ставлять його ногами рукожопів. :gvozd:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4