Флудильня 2021

Автор User2108, 01 Січня 2021, 02:02:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

drone

Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Vitaliy.

Сейчас меня озарило. Какие бы эпохи небыли, какие времена и названия государств, но гляньте как выглядит знак- пересечение с ЖД полотном :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 12 Січня 2021, 22:12:22
Сейчас меня озарило. Какие бы эпохи небыли, какие времена и названия государств, но гляньте как выглядит знак- пересечение с ЖД полотном :)
Їх там два, один з паровозом інший з шпалами.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Я о том что с паротягом. А шпалы, они во все времена шпалами были и будут. Тоько лишь поменяли с деревянных криозотных на ЖБ.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sabre

І тільки в Німеччині
Славута 1.2 SL

Vitaliy.

Цитата: Sabre від 13 Січня 2021, 23:03:35І тільки в Німеччині
У них там нет перегонов на тепловозной тяге? Все линии электрофицированы? :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Цитата: Vitaliy. від 13 Січня 2021, 23:11:45
Цитата: Sabre від 13 Січня 2021, 23:03:35І тільки в Німеччині
У них там нет перегонов на тепловозной тяге? Все линии электрофицированы? :)
Тепловози є пасажирські в Німеччині дизельні приміські. Фото можу скинуть в якому їзддив. Знак рогатий поїзд.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 13 Січня 2021, 22:35:53
Я о том что с паротягом. А шпалы, они во все времена шпалами были и будут. Тоько лишь поменяли с деревянных криозотных на ЖБ.
Ти дивись на це з точки зору стандартів, є стандарт який прийняли в 40-их роках, то навіщо їх міняти по всьому світу коли і так все зрзуміло.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Все відносно.Як пояснити восьмирічній дитині на уроці інформатики що таке дискета(значок збереження вінди)?Чи розповісти про морозяні візерунки на прикладі металопластикового вікна?Якщо ми все таки досягнем рівня по поїздах хоча б Китаю не кажучи про Японію,то чим буде той знак для прийдешнього покоління?Прогрес все таки має бути.
PS.І нахера я оце написав.Відчуття що якийсь птеродактель древній....

Vitaliy.

Цитата: Олександр 1968 від 14 Січня 2021, 15:43:37Відчуття що якийсь птеродактель древній....
Вы не одинокий, я тоже, но трошки молодший :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Олександр 1968


Випадково зловив рекламу.В мене не цей оператор.Пацани ,в кого тойФон ,питання-там в натурі всі свої ТАКІ?П...ць аж страшно.

ВКБ

Де ділась тема битовий газ?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Цитата: ВКБ від 14 Січня 2021, 17:32:32
Де ділась тема битовий газ?
В політиці

Toris

Чому у нас такий автопром

Spoiler

ВКБ

Відсутність критики користувачівмв ті часи і ринку конкурентного. Їздило тай добре, і головне щоб бев дефіцит і не наситити ринок бо розпаскудяться.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.