Флудильня 2021

Автор User2108, 01 Січня 2021, 02:02:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

я ще інженерів називаю ВТИРОЛОГ, бо прийде і втирає як правильно робити.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Цитата: Sergik32 від 22 Лютого 2021, 15:54:49
я ще інженерів називаю ВТИРОЛОГ, бо прийде і втирає як правильно робити.
Без техпроцесу чи КД не слухай втиролога, хай іде тусується в техвідліл )) толку від умняків без бумажки. Не записав в техпроцес, не робити, тоді він розкриється у всьому таланті матюків і техпроцесуписання і кд малювання )).
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:42:06
Цитата: User2108 від 18 Лютого 2021, 15:30:47
Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:03:39
Іго 61, де ж тойрозрахунок нєфігдєлать кутів запалення на газу набігаючого на стискування поршня та змінного обюєму циліндру в момент стискання і кут який має бути іскранутий до повного стискання? То якої щільності треба брати газосуміш і тиску для розрахунку потрібного кута? Чи може таки стенд чи на реальному моторі?
Чи може навчитись писати, нє? :wallbash:
Все там читабєльно.
Прям звідси взято:

Две секретарши обсуждают своих начальников.
- Мне мой нравится, но, к сожалению, он слишком педантичен.
- В каком смысле?
- Он утверждает, что все слова пишутся строго определенным образом.
:-D
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Як ви відноситись до того що наші законодавці хочуть залишити зимовий час і не переходити на літній?

Я наприклад непроти відмінити перехід, але час треба залишити літній. Тому що зимою там пофіг, і так на роботу йду ще темно, а з роботи йду вже темно. А от літом за зимового часу сонце буде сходити в 4-ій годині, на сході країни там сонце буде сходити ще швидше на годину.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

я наприклад також ЗА то шоб перейти на літній і так і залишити.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Я за чистий "зимовий" GMT +2. Але, в принципі, мені все одно, лишень би не було цих довбаних переходів.

drone

Все это делается лишь в интересах Ахметова и ко, чтоб жгли побольше электричества с его электростанций и прочих слуг кровавого петродоллара. Обеими руками за сохранение деления на зиму/лето. В июне/июле можно заниматься делами на улице до 22:00. Переводом они тупо отберут час времени. Если оставить летнее на зиму, то ехать/идти на работу в 8:00 придется еще затемно что особо приятно в условиях раздолбанных дорог с ямами и снегом.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Алекс

Цитата: Sergik32 від 23 Лютого 2021, 11:24:24
я наприклад також ЗА то шоб перейти на літній і так і залишити.
Просто так один режим как то не очень вкусно ...а там х з ...в один непрекрасный день в апреля на переводе стрелок я нарвался на прединфарктное состояние ...нно у мну и проблемы были,и колес не было...даже Запорожца  :wallbash:
Сейчас неперевод стрелок напрягает то ранним рассветом,то ранней теменью ...
Вообще то общемировой практикой следует ознакомитцо
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

#158
Інтерактивна Мапа Часових Поясів

https://dayspedia.com/time-zone-map/?lang=uk

Україна так розташована, що західна частина території заходить в GMT +1, а східна частина заходить в GMT +3. Це означає, що при єдиному по всій території часовому поясі половина населення буде невдоволена.

Цитата: Алекс від 23 Лютого 2021, 13:16:23Вообще то общемировой практикой следует ознакомитцо
Як не крути, економічно вигідним і для здоров'я добрим є лише місцевий сонячний час, коли о 12:00 сонце має географічний азимут 180°. Тому при єдиному часовому поясі всі ці переводи туди/сюди що мертвому припарка. Тим більше, що у порівнянні з екватором, в нас зміна день/ніч відбувається не протягом хвилини, а плавно, що розтягує у часі освітлювальне навантаження на енергосистему.

drone

Цитата: Toris від 23 Лютого 2021, 13:51:22
Як не крути, економічно вигідним і для здоров'я добрим є лише місцевий сонячний час, коли о 12:00 сонце має географічний азимут 180°. Тому при єдиному часовому поясі всі ці переводи туди/сюди що мертвому припарка. Тим більше, у порівнянні з екватором, у нас зміна день/ніч відбувається не протягом хвилини, а плавно, що розтягує у часі освітлювальне навантаження на енергосистему.
Как не крути,  а ВВП запоребрика в 2011-м составлял $14 000, а после перехода в 2020-м - $10 000. При этом экономиксты из ВШЕ вещали, что страна теряет 10% ВВП из-за перевода времени. Ну и где этот обещанный рост ВВП?

Введите свое место проживания здесь https://voshod-solnca.ru/sun/%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2  чтоб наглядно оценить влияние выбора одного часового пояса на ваш ритм жизни.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Sergik32

перевести на літній і все, зранку темнувато зимою вставати то це до дупи карі очі, звикається і все.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Toris від 23 Лютого 2021, 13:06:39
Я за чистий "зимовий" GMT +2. Але, в принципі, мені все одно, лишень би не було цих довбаних переходів.
В пеході є логіка, тому що через те що земля має наклон осі, найкоротша тінь від сонця не завжи попадає на 12:00, вона зміщується.
Цитата: drone від 23 Лютого 2021, 13:16:09Все это делается лишь в интересах Ахметова и ко, чтоб жгли побольше электричества с его электростанций и прочих слуг кровавого петродоллара. Обеими руками за сохранение деления на зиму/лето. В июне/июле можно заниматься делами на улице до 22:00. Переводом они тупо отберут час времени.
Та тим київським мажорам пофіг, можна буде зразу з роботи йти в нічний клуб тусити.
Цитата: Toris від 23 Лютого 2021, 13:51:22Як не крути, економічно вигідним і для здоров'я добрим є лише місцевий сонячний час, коли о 12:00 сонце має географічний азимут 180°.
Це неможливо, наклон осі обертання землі цього не дозволить, треба годинника переводити кожного дня.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Перше переведення стрілок годинника було саме з зимового на літній час,тобто зимовий "правильний"

Vitaliy.

Почитайте в инете про- астрономическое время города в котором живёте.
К слову, солнечное временное рассогласование между моим городом и Львовом составляет 56 минут.
https://geomap.com.ua/ru-g8/856.html
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Цитата: Олександр 1968 від 24 Лютого 2021, 19:56:26тобто зимовий "правильний"
Цитувати виділенеЛетний время. Ежегодно в Украине вводится летнее время: в ночь на последнее воскресенье марта часовую стрелку переводят на один час вперед. Это дает возможность полнее использовать световую часть суток и экономить электроэнергию. В ночь на последнее воскресенье октября возвращают часах  стрелку на час назад, восстанавливая действие поясного времени.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх