Флудильня 2021

Автор User2108, 01 Січня 2021, 02:02:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: Алекс від 03 Березня 2021, 16:57:50А рыба знает про часы ?
А як же! вони ще до динозаврів жили, люди тупіші.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 03 Березня 2021, 16:59:16Перебирайтеся до нас,  я замітив що тут  темнішає пізніше чим у центрі і на сході  :-D Балакаю з Харковом, чи Києвом вечором -  в них уже темно, а в нас ще як день  :heppy_dancing:
До вас це куди, дивлюсь в підписі Очаків, гугл каже що область Миколаївська, то мало б бути однаково з Києвом. Але там ще є відмінність яка пора року, бо якщо зимою, то швидше буде темніти в Києві, а літом в очакові. Колись співробітниця літом спілкувалась з пацаном з Красноперекопська що в Криму, то в 21:00 у нас ще день і сонце світило, а у них вже ніч.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 03 Березня 2021, 17:55:19До вас це куди, дивлюсь в підписі Очаків, гугл каже що область Миколаївська,
Так.
.... коли я жив біля Києва, то розмовляючи по телефону з Харковом вечором, питав чи потемніло в них? І так в них темніло раніше. Тепер те саме і в Очакові. Мабуть юга, югозахід дають взнаки.
Ось 26.02 були метрові тороси на березі моря, 
https://drive.google.com/file/d/1WNSUMviMPoNc6ZKivG_bpCegsUmGDeud/view?usp=sharing
і через два дн з 28.02   берег чистий і , вже проліски во всю
Spoiler
[close]
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Цитата: drone від 03 Березня 2021, 16:37:38Наоборот. Теперь "кучу работы" можно будет переделывать только до 21:00 Зато рассвет будет не в 4:00, а в 3:00.
1. Ввечері-вночі спати треба.
2. Зате вранці перед роботою можна буде зробити щось для себе, для сім'ї, а не на роботу бігти.

Думаю, варто спробувати.

drone

21:00- это детское время в самом буквальном смысле этого слова. Вам как удобнее ездить, когда не знающие пдд дети шляются по улицам по-видному или в сумерках? И хорошое если еще шляются, а могут и кататься на тех же гиродосках, моноколесах и тэдэ
Ну не все же убиваются прыгнув с 5-го этажа. Думаю, нужно попробовать  :facepalm: Реально, удобнее будет жить по московскому времени как на оккупированной территории.  А тут еще и раздолбанные в хлам дороги. Такое их состояние помню разве что в 2013-м.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

Цитата: Toris від 03 Березня 2021, 20:50:19Ввечері-вночі спати треба.
:rolleyes: четкий признак старости  :-D А соловья послушать?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Toris від 03 Березня 2021, 20:50:19Зате вранці перед роботою можна буде зробити щось для себе
от я ж і кажу -на карасика, на вранішній зорі..лепота  :rolleyes: ... Сьогодні купив місцевого,, дикого, з лиману, ще живого по 45 - здоровенні, як коропи та ще з ікрою....
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

#202
Цитата: drone від 03 Березня 2021, 21:16:1021:00- это детское время в самом буквальном смысле этого слова. Вам как удобнее ездить, когда не знающие пдд дети шляются по улицам по-видному или в сумерках? И хорошое если еще шляются, а могут и кататься на тех же гиродосках, моноколесах и тэдэ
Менші діти з настанням темноти сидітимуть вдома, а підлітки взагалі швендяють цілодобово. Так що немає різниці.

А взимку взагалі виїжджаєш на роботу - ще темно, повертаєшся - вже темно. І мужики на велосипедах без катафотів з роботи повертаються. І пішоходи-привиди. Не має різниці.

В принципі, це все справа звички. Коли я екстренно скидав масу, то якось дуже органічно перетворився на жайворонка, просинався о 4 годині ночі і йшов на стадіон (де вже гасали фізкультурники). До 6-ї ранку встигав відпрацювати фізкультурний блок, ранкові моціони і частину індивідуальних справ. Це ДУЖЕ налаштовує на добрий день, бо в той час, коли усі сонні сунуть на роботу, ти встиг уже зробити частину справ і на роботі працюється легше та продуктивніше. А о 20-й чи 21-й годині миттєво засинаєш здоровим сном.

Цитата: vladishtm від 03 Березня 2021, 21:26:24А соловья послушать?
Сьогодні вранці на парковці над головою гуси летіли на північ, низько-низько. Також романтика. :)

drone

Цитата: Toris від 03 Березня 2021, 22:23:50
Цитата: drone від 03 Березня 2021, 21:16:1021:00- это детское время в самом буквальном смысле этого слова. Вам как удобнее ездить, когда не знающие пдд дети шляются по улицам по-видному или в сумерках? И хорошое если еще шляются, а могут и кататься на тех же гиродосках, моноколесах и тэдэ
Менші діти з настанням темноти сидітимуть вдома, а підлітки взагалі швендяють цілодобово. Так що немає різниці.

А взимку взагалі виїжджаєш на роботу - ще темно, повертаєшся - вже темно. І мужики на велосипедах без катафотів з роботи повертаються. І пішоходи-привиди. Не має різниці.

В принципі, це все справа звички. Коли я екстренно скидав масу, то якось дуже органічно перетворився на жайворонка, просинався о 4 годині ночі і йшов на стадіон (де вже гасали фізкультурники). До 6-ї ранку встигав відпрацювати фізкультурний блок, ранкові моціони і частину індивідуальних справ. Це ДУЖЕ налаштовує на добрий день, бо в той час, коли усі сонні сунуть на роботу, ти встиг уже зробити частину справ і на роботі працюється легше та продуктивніше. А о 20-й чи 21-й годині миттєво засинаєш здоровим сном.
Как же нет когда на летнем времени шляются по дорогам по-видному, а на зимнем - в сумерках/темноте?
Ну да. Если такой бред был только зимой, то теперь его внедряют и летом. Только и умеют, что ухудшать жизнь населению.
Я представлю как я обрадуюсь если сосед вдруг встанет в 5 утра пилить дрова бензопилой потому что у него отобрали время после работы. 
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Алекс

Цитата: vladishtm від 03 Березня 2021, 18:46:37Мабуть юга, югозахід дають взнаки.
На юге темнеет раньше и быстрее,мгновенно почти
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

во бля проблему знайшли, прям з пальця висмоктали. година туд-сюди аж ніяк нікому не помішає, пониють позгадують радянські часи і будуть жити як жили.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Toris від 03 Березня 2021, 20:50:19
Цитата: drone від 03 Березня 2021, 16:37:38Наоборот. Теперь "кучу работы" можно будет переделывать только до 21:00 Зато рассвет будет не в 4:00, а в 3:00.
1. Ввечері-вночі спати треба.
2. Зате вранці перед роботою можна буде зробити щось для себе, для сім'ї, а не на роботу бігти.

Думаю, варто спробувати.
Краще раніше прийти з роботи і щось корисне робити не дивсячись на годинник, а зранку краще жінці в ліжку дати трохи заряду енергії на день.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

А кому то с вечера )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

vladishtm

Цитата: Володимир від 04 Березня 2021, 08:59:57А кому то с вечера )
Эээх,  :( а были годочки когда то  :rolleyes:  - да хоть влюбое время суток! аби була б подружка рядом  :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2