Ремонт контакта сигналізайії.

Автор masster, 12 Січня 2021, 19:35:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

masster

Обломався у мене  контакт сигналізації. Пластиковий шток, з грибком, як на фото.  Вирішив відремонтувати. Новий пластиковий шток вирішив зробити з цвяха грибка,  які застосовуються для кріплення утеплювача . Звичайно що треба брати з гарних, якісних грибків. Бо вони міцніші. Я взяв такий Його треба зробити потрібного діаметра. Почав мудрувати. Зажимав у дріль, та намагався проточити. Застосовував різні опори.  Я скажу так, навіть якщо є токарний станок, то він не допоможе.  Гнеться. Вихід я таки знайшов, тому і пишу, щоб за потреби, ви теж мали змогу цим способом скористатися.
Отримати пластикову паличку потрібного діаметра, гарної гладкості, можна проганяюяи її через плашку відповідного діаметра, а потім зажимаючи в дріль і знімаючи різьбу шкуркою. Остаточно шліфувати треба вже шкуркою в ручну, рухами вздовж прутка.
В моєму випадку застосовувались плашки на 5 та на 4. Для зручності цвяшок зажимав у дріль, щоб швидше нарізати різьбу.  Вийшло все супер, ось результат. 
Такий пластиковий штирь може знадобитися будь де в побуті. В  риболовлі наприклад. Тому і ділюся досвідом та технологією.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.


Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

masster

Дякую. Олександр 1968 Навіть не знав що можна їх купити окремо.
Але все одно були б проблеми з придбанням, бо треба купувати мінімум на 300гр.
А ні краплиночки не жалію про свій досвід, та технологію, бо це може знадобитися буть-де.
До речі, дуже не зручний цей магазин. Тим, що знайти деталь по авто, проблематично. А щоб знайти по назві, то треба знати точну назву. От я назвав так як в назві теми. А в магазі зовсім інакше названо. Я б зроду не знайшов.

Володимир

Цитата: masster від 13 Січня 2021, 18:18:05
Дякую. Олександр 1968 Навіть не знав що можна їх купити окремо.
Але все одно були б проблеми з придбанням, бо треба купувати мінімум на 300гр.
А ні краплиночки не жалію про свій досвід, та технологію, бо це може знадобитися буть-де.
До речі, дуже не зручний цей магазин. Тим, що знайти деталь по авто, проблематично. А щоб знайти по назві, то треба знати точну назву. От я назвав так як в назві теми. А в магазі зовсім інакше названо. Я б зроду не знайшов.
В мене з магазином деталі.зп ніколи проблем не було, і мінімальної ціни замовлення також нема. Майже всі комплектуючі замовляю у них.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сволочь

Цитата: masster від 13 Січня 2021, 18:18:05
Дякую. Олександр 1968 Навіть не знав що можна їх купити окремо.
Але все одно були б проблеми з придбанням, бо треба купувати мінімум на 300гр.
А ні краплиночки не жалію про свій досвід, та технологію, бо це може знадобитися буть-де.
До речі, дуже не зручний цей магазин. Тим, що знайти деталь по авто, проблематично. А щоб знайти по назві, то треба знати точну назву. От я назвав так як в назві теми. А в магазі зовсім інакше названо. Я б зроду не знайшов.
Да на любом автобазаре, или в специализированном магазине где продают автосиги, их полно!
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

masster

Цитата: Володимир від 14 Січня 2021, 13:54:56В мене з магазином деталі.зп ніколи проблем не було, і мінімальної ціни замовлення також нема. Майже всі комплектуючі замовляю у них.
Три дні ьому замовляв помпу товаришу. Мін. замовлення 300гр. Якщо береш на місці, то умов немає.

Володимир

Цитата: masster від 14 Січня 2021, 19:28:40
Цитата: Володимир від 14 Січня 2021, 13:54:56В мене з магазином деталі.зп ніколи проблем не було, і мінімальної ціни замовлення також нема. Майже всі комплектуючі замовляю у них.
Три дні ьому замовляв помпу товаришу. Мін. замовлення 300гр. Якщо береш на місці, то умов немає.
Моє останнє замовлення було 23 грудня, мінімальної ціни не було, можливо є мінімальна сума замовлення якщо брати наложкою, я завжди оплачую замовлення наперед.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

masster