Прививка от COVID-19

Автор YDoron, 05 Лютого 2021, 10:56:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

User2108

Цитата: YDoron від 07 Лютого 2021, 12:08:21
Вот прошло ровно 3 суток с прививки, никаких побочных эфектов не заметил. Чувствую себя нормально.
PS. Через три недели после первой делают вторую прививку.
Вакцинація у вас безкоштовно чи платно? Є якісь преорітетні групи населення?

YDoron

Цитата: Romka від 06 Лютого 2021, 23:18:46доилка денег с населения.
Цитата: Toris від 05 Лютого 2021, 17:11:55Какая полная стоимость процедуры? Страхуют на случай осложнений от прививки?
Цитата: User2108 від 07 Лютого 2021, 14:50:45Вакцинація у вас безкоштовно чи платно? Є якісь преорітетні групи населення

Процедура абсолютно бесплатная, сначала давали людям с высоким риском(медработникам и тд.), пожилым, потом с 35 лет, потом с 16.
В день когда стали делать практически всем, от возраста 16 лет и старше, я и сделал. Очередь получил практически сразу, процедура очень быстрая.
Ни о каких страховках не слышал.

Toris

Цитата: Vitaliy. від 07 Лютого 2021, 11:50:02А как же окунание в прорубь? Или церковные традиции сильнее медицинских? :)
Церковна традиція - лише "святити" воду.

Romka

Скажу не по секрету - окунання в проруб не викликає переохолодження. Просто не потрібно там плавати непонятно скільки чи бігати голяка після ради гарного фотокадру. І все буде добре.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

nata19

Коронавірус: у МОЗ розповіли, як триває вакцинація в Україні
Протягом суботи в Україні щеплення від Covid отримали лише 90 осіб, вакцинація відбувалась у 3 регіонах.

Джерело: повідомлення Міністерства охорони здоров'я у Телеграм

Дослівно: "90 осіб щеплено від COVID-19 за добу 27 лютого 2021 року в Україні. Від початку кампанії щеплено 3141 особу".

Деталі: За останню добу вакцинація проводилася лише у трьох областях: Донецькій (50 щеплень), Луганській (20 щеплень) та Херсонській (20 щеплень).
спам ссылки не разрешаются, предупреждение, затем бан

Skiper

Это около 0,0002 % от всего населения Украины.
Масштабы поражают воображение.
С такими темпами, что бы вакцинировать всех жителей понадобится больше 1000 лет
В некоторых областях приходится утилизировать неиспользованные дозы вакцины в конце дня. В каждой ампуле — 10 доз.
Это говорит об одном - желающие получить дозу фуфл0мицина из первоочередников (а это в основном врачи) отсутствуют.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

User2108

Цитата: Skiper від 28 Лютого 2021, 15:42:34
Это около 0,0002 % от всего населения Украины.
Масштабы поражают воображение.
С такими темпами, что бы вакцинировать всех жителей понадобится больше 1000 лет
В некоторых областях приходится утилизировать неиспользованные дозы вакцины в конце дня. В каждой ампуле — 10 доз.
Это говорит об одном - желающие получить дозу фуфл0мицина из первоочередников (а это в основном врачи) отсутствуют.
За уточненими даними на вакцинацію піде вже трохи менше 150 років :)
Звичайно, ніхто не хоче собі колоти те гівно, яке припер степашка, через фірумочку прокладку.

Володимир

Ну а що ви хотіли, 1+1 та фейсбуки постять всякі вражаючи відео та фото про наслідки вакцинації, можливо навіть і не вакцинації, в народу паніка, через це ніхто не спішить вакцинуватись.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 01 Березня 2021, 11:20:14
Ну а що ви хотіли, 1+1 та фейсбуки постять всякі вражаючи відео та фото про наслідки вакцинації, можливо навіть і не вакцинації, в народу паніка, через це ніхто не спішить вакцинуватись.
Просто як би це була нормальна вакцина Pfizer-BioNTech, про яку писав YDoron, то можна було вакцинуватись спокійно, але наші "ефективні" приперли зовсім інше, тому колотись тим ніхто не хоче, навіть ті, хто підтримує вакцинацію.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Доброго здоров'я, колеги!

Як вам вже відомо, три місяці тому я перехворів COVID-19. Вдруге хворіти чомусь не хочу і задумався про вакцинування. Зараз роздумую про вакцинування вакциною Pfizer/BioNTech. Знайомий лікар каже, що ця вакцина найлегша для організму і підходить для людей літнього віку - тобто пенсіонерам і хворим найкраща.

Хтось уже має знайомих, які вакцинувались цією вакциною? Які відгуки?

igo61

Я записався в чергу, як ризиковий пацан.  :-D
Чекаю свого часу. Шось буде, як буду при собі - розкажу.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Ivan1988

Три дня назад мне сделали прививку CoviShield (AstraZeneca). А других вакцин на сколько знаю официально в Украине нет.

Toris

Цитата: Ivan1988 від 24 Березня 2021, 12:14:42Три дня назад мне сделали прививку CoviShield (AstraZeneca). А других вакцин на сколько знаю официально в Украине нет.
Це по державних закупівлях немає. А паралельно закупівлям є безплатні у рамках міжнародних акцій та платні у приватних медичних центрах.

Pfizer/BioNTech дозволена в Україні ще наприкінці лютого, тобто вже місяць минув.

Цитата: igo61 від 24 Березня 2021, 12:12:56
Я записався в чергу, як ризиковий пацан.  :-D
На роботі профком збирає попередню інформацію про бажаючих на цей Пфіцер. Я теж ризиковий пацан, записався. :-D