Прививка от COVID-19

Автор YDoron, 05 Лютого 2021, 10:56:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


ІванБорщенко

Оуу, вже дуже давно нічого не чув про той ковід, таке враження наче його і не було, то всі забули про ту пандемію. Але зараз щось у інформаційному просторі зʼявляється з приводу того, що нова якась буде пандемія, хтось чув за це? Бо я зараз активно розпочав пошук роботи, вже стільки матеріалу прочитав, що то жах, голова інколи починає боліти від того. Але, я розумію, що воно мені потрібно, бо зараз з роботу така собі ситуація, то треба більш активно розібратися та отримати своє місце. Добре, що хоч є відповідні інформаційні портали, котрі надають якісні інформацію.

vladishtm

Цитата: ІванБорщенко від 22 Січня 2024, 14:39:09Оуу, вже дуже давно нічого не чув про той ковід, таке враження наче його і не було,
Ну воно нікуди не зникало, крім того мутує, крім того прививки не вічні....крім того коли люди психологічно напряглися іншим, імунна якби мобілізується, але це теж не айс бо потім настає момент зриву... Бережить себе.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: ІванБорщенко від 22 Січня 2024, 14:39:09Оуу, вже дуже давно нічого не чув про той ковід, таке враження наче його і не було, то всі забули про ту пандемію. Але зараз щось у інформаційному просторі зʼявляється з приводу того, що нова якась буде пандемія, хтось чув за це? Бо я зараз активно розпочав пошук роботи, вже стільки матеріалу прочитав, що то жах, голова інколи починає боліти від того. Але, я розумію, що воно мені потрібно, бо зараз з роботу така собі ситуація, то треба більш активно розібратися та отримати своє місце. Добре, що хоч є відповідні інформаційні портали, котрі надають якісні інформацію.
Мої батьки недавно обоє одночасно перехворіли, обійшлося без ускладнень.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion