Когда чистить задние фары

Автор drone, 16 Лютого 2021, 18:43:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: drone від 17 Лютого 2021, 11:59:24
Цитата: Володимир від 17 Лютого 2021, 09:37:36
Цитата: drone від 16 Лютого 2021, 18:43:16
Spoiler
[close]
Явно какому-то хозяйнуватому Васылю понадобился силиконовый герметик и он подсунул свинью куче водителей.
В тому місці повинна бути резинка а не силікон, якби Василь добре постарався то скло в разі потреби розібрати вже не відідер би без крові.
С чего вы взяли? По каталогу уплотнитель только между фарой и кузовом. https://www.autoopt.ru/auto/catalog/car/zaz/zaz-1103-slavuta/116
Какая еще кровь? Силикон прекрасно размягчается при нагревании. При этом при достаточном слое силикона могло бы и не быть необходимости в разборке фары.
Ну в тому каталозі окрім славутовського фонаря є ще і таврійський старого зразка де скло кріпиться на болти, по каталогу там також нема резинки, але по факту вона там була, вже потім скло нового зразка почали клеїти на силікон.

Резинку можливо в каталозі не малюють, бо вона іде в комплекті з корпусом, так само як і дзеркальний відбивач на ПТФ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитата: Vitaliy. від 16 Лютого 2021, 22:59:24Могу и сфоткать, если не верите.
Цитата: drone від 16 Лютого 2021, 23:34:00Возможно, что с постоянно работающим габаритом у вас уже вообще ничего не осталось от напыления.
Это в паре метров от машины, телефон на уровне крыши-

Это в метре от фонаря, на уровне фонаря-
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

_Oleksandr_

Цитата: Vitaliy. від 16 Лютого 2021, 20:43:42поменял местами верхнюю лампу с нижней.  И тепло от габаритной лампы прогревает всё внутреннее пространство. Лайфхак, пользуйтесь.
Просто оставлю это здесь, из ПДД:
31.4. Запрещается эксплуатация транспортных средств согласно законодательству при наличии следующих технических неисправностей и несоответствии следующим условиям:
...
31.4.3.
Внешние световые приборы:
   а)количество, тип, цвет, размещение и режим работы внешних световых приборов не отвечают требованиям конструкции транспортного средства;

ВКБ

Цитата: _Aleksandr_ від 18 Лютого 2021, 23:30:29
Цитата: Vitaliy. від 16 Лютого 2021, 20:43:42поменял местами верхнюю лампу с нижней.  И тепло от габаритной лампы прогревает всё внутреннее пространство. Лайфхак, пользуйтесь.
Просто оставлю это здесь, из ПДД:
31.4. Запрещается эксплуатация транспортных средств согласно законодательству при наличии следующих технических неисправностей и несоответствии следующим условиям:
...
31.4.3.
Внешние световые приборы:
   а)количество, тип, цвет, размещение и режим работы внешних световых приборов не отвечают требованиям конструкции транспортного средства;

Я теж порушую, спарену лампу стопа і набарита розділив  де стоп лишив накалу, а діодний габарит перекинув в протитуиманку. Габарит тепер прошиває туман і стопмяк і лишився 21Вт щоб яскраво і привертав увагу. Неправильно, але практично для електроспоживання, так як габаити всі світлодіодні.
Мабуть поверну все штатно, але хочу потужні діоди щоб розсіювання і інтенсивність не гірше накалу булою
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: _Aleksandr_ від 18 Лютого 2021, 23:30:29Внешние световые приборы:
   а)количество, тип, цвет, размещение и режим работы внешних световых приборов не отвечают требованиям конструкции транспортного средства;
Есть такое выражение- не в лоб а по лбу. В ситуации с задним фонарём, какая по сути разница? И там и там красный, примерно в одном месте (плюс минус 20см). Это не зелёный, не белый цвет? Это же не на крыше или под бампером он установлен. Да и на некоторых инотачках задние фонари вообще находятся на задней стойке, где стекло задка крепится. Так же, у таврии фонарь горизонтальный, на славуте более квадратный. На газелях на грузовых линейка фонарей горизонтально, на пассажирской вертикально. В общем, нет ни каких противозаконных оснований.
Цитата: ВКБ від 19 Лютого 2021, 06:21:01Габарит тепер прошиває туман і стопмяк і лишився 21Вт щоб яскраво і привертав увагу
Габаритка 21 ватт? Костя, это огромная тупость.
Цитата: ВКБ від 19 Лютого 2021, 06:21:01але практично для електроспоживання, так як габаити всі світлодіодні.
Ничего непонял.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

User2108

Цитата: ВКБ від 19 Лютого 2021, 06:21:01Я теж порушую, спарену лампу стопа і набарита розділив  де стоп лишив накалу, а діодний габарит перекинув в протитуиманку. Габарит тепер прошиває туман і стопмяк і лишився 21Вт щоб яскраво і привертав увагу. Неправильно, але практично для електроспоживання, так як габаити всі світлодіодні.
:facepalm: :fool: Ви вводите в оману тих, хто їде за вами, і хтось може прилетіти в корму

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 18 Лютого 2021, 21:00:27
Цитата: Vitaliy. від 16 Лютого 2021, 22:59:24Могу и сфоткать, если не верите.
Цитата: drone від 16 Лютого 2021, 23:34:00Возможно, что с постоянно работающим габаритом у вас уже вообще ничего не осталось от напыления.
Это в паре метров от машины, телефон на уровне крыши-

Это в метре от фонаря, на уровне фонаря-

Якщо це габарит, то він сліпить водіїв що рухаються за тобою. Потужність габаритної лампи в розмірі 12 вт не просто так придумали.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 19 Лютого 2021, 09:12:36
Якщо це габарит, то він сліпить водіїв що рухаються за тобою. Потужність габаритної лампи в розмірі 12 вт не просто так придумали.
Підтримую, хоча потужність габаритки 5 Вт, в деяких іно взагалі 2 Вт

Vitaliy.

Цитата: User2108 від 19 Лютого 2021, 09:03:12Ви вводите в оману тих, хто їде за вами, і хтось може прилетіти в корму
Получается, задний человек видит, что передний всё время едет на тормозах. И это говорит образованный инженер Костя???
Цитата: Володимир від 19 Лютого 2021, 09:12:36Якщо це габарит
Это именно 5 ваттные спирали.
Цитата: Володимир від 19 Лютого 2021, 09:12:36то він сліпить водіїв що рухаються за тобою
Дуже сильно помиляешся, це обычный габарит (спираль 5 вт).
Цитата: Володимир від 19 Лютого 2021, 09:12:36Потужність габаритної лампи в розмірі 12 вт не просто так придумали.
Ще помилка, нигде нет такого номинала- 12 вт. У габарита мощность нормирована в 5 вт (одиночная или сдвоенная лампа с большим цоколем). А на жигулях с четвёртой модели и до седьмой, габаритная лампа с малым цоколем, туда глупый человек может и 1 ваттную вставить (с щитка приборов).
Цитата: User2108 від 19 Лютого 2021, 10:02:23Підтримую
И шож вы пидтримуете? В темноте телефон вам показавл, что типа очень ярко? Говорю ещё раз- ЭТО 5 ВАТТ ЛАМПА!!
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Динамічний діапазон матриці смартфона низький, тому нормальне червоне світло габарита нам показує, як дикий пересвіт (білий колір замість червоного). Хто не вірить про матрицю - сфоткайте червоний тюльпан під сонцем смартфоном і професійною цифровою камерою, побачите різницю: на дорога матриця покаже насичений червоний колір, а смартфонна матриця - галіматью.

Думаю, що Віталій нікого не сліпить.

А от габарит опустити нижче - фігова мода.
Я би взагалі поставив додаткові габарити під скло під дах, якби знаття, що ніяка скотиняка не домахається. Щоби вантажівки на хвості краще мене бачили у щільному потоці. Навіть спереду на даху вчепити, щоби світили у задню напівсферу.

drone

Цитата: Vitaliy. від 18 Лютого 2021, 21:00:27
Цитата: Vitaliy. від 16 Лютого 2021, 22:59:24Могу и сфоткать, если не верите.
Цитата: drone від 16 Лютого 2021, 23:34:00Возможно, что с постоянно работающим габаритом у вас уже вообще ничего не осталось от напыления.
Это в паре метров от машины, телефон на уровне крыши-
Spoiler

Это в метре от фонаря, на уровне фонаря-
[close]
Судя по фото могу сказать только то, что освещенность кресел в кабине выше чем освещенность номера что наталкивает на мысль про 24В лампочки в подсветке номера.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Алекс

А подкинуть ка я на винтилчтор
http://wesemshop.ru/shop/faryi-wesem/rabochiye-fary.html
Есть термин и понятие "рабочий свет " ..Ну при нужде такое можно и на Славута запиздюритьь ...на полку под ляду
Коли мова зайшла про задний белый свет,то шо там можно побачить ?Ледве у ворота попасть ...
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

Цитата: drone від 19 Лютого 2021, 12:08:31Судя по фото могу сказать только то, что освещенность кресел в кабине выше чем освещенность номера что наталкивает на мысль про 24В лампочки в подсветке номера.
Качнув фото, погрався кривими. Схоже, Віталій політкоректно прикрив номер, щоби ніякої гайки для тривожного модера. :)

Володимир

З потужністю лампи я таки помилився, але слід врахувати що ПТФ мають дзеркальний відбивач, і він за відсутності туману буде трохи сліпити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

До того ж, якщо так ставити, то втрачається різниця між габаритом, стопом і птф.