Введут ТО в 2021-м г. Или - слишал звон, да не знаю где он!

Автор VAZ 21053, 18 Лютого 2021, 22:00:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

тема часто засоряется попутной и не всегда сопутствующей информацией?

Я за!!!
Задолбали уже, нафига это делать!!! фу, фу - фу!!!
Нормас - хоть есть про что поговорить.
Надо бы тему пустить в русло електротранспорта и его регистрации(в осн. регистрации)
Свои  предложения напишу прямо в общение темы: "Введут ТО в 2021м......."

Romka

По ПДР самостійне встановлення ПТФ дозволено, але згідно відповідного пункту правил, що нормує їх встановлення.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

VAZ 21053

Я так бачу народу пофіг, да і пам'ять коротенька, мабуть середній вік користувачів замалий, але нагадую:
    Приблизно 5 років назад на бензин миттєво підвищили ціну на 2-3 гривні на літрі по старому курсу, мотивуючи це тим що тепер не потрібно проходити ТО і на податки для ремонтів доріг, і це по перше...
     По друге, може зробити опитування - а чи знімуть нам тепер на кожному літрі ну хочаб по 3 грн, хай навіть по теперішньому курсу??????????????????
      І по третє Я не проти клоуна, тим більше що москалі на кордоні але хто за цього веселого ...оміка вибирав?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: Romka від 13 Січня 2022, 22:18:20По ПДР самостійне встановлення ПТФ дозволено, але згідно відповідного пункту правил, що нормує їх встановлення.
Якщо по розуму, згідно ПДР, практично та гарно, то треба тавробампера різати, як Серёга з Луганська десяточні ПТФ врізав - а це, мабуть, таки внесення змін у конструкцію.

Spoiler
[close]

А якщо не різати і на нижній скос бампера тулити, то будуть випирати за межі бампера, що не естетично, не практично та не на довго.

Печаль...

vladishtm

Цитата: Romka від 13 Січня 2022, 22:18:20По ПДР самостійне встановлення ПТФ дозволено,
Вибачте, там так і написано? "самостійно"? Якщо ментів брати на понт, або на жалість -то можна проскочити іноді. А якщо буде виписаний штраф, безо всяких спорів з водієм, ви звісно можете його оскаржити , але в суді. А там уміють находити нюанси, щоб ви заплатили і штраф і розходи по суду.  :lol:

ПДР -введено в дію постановою Кабміну.   Згідно зі статтею 117 Конституції України, Кабінет Міністрів України в межах своєї компетенції видає постанови і розпорядження, які є обов'язковими до виконання.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Цитата: vladishtm від 13 Січня 2022, 23:27:59
Цитата: Romka від 13 Січня 2022, 22:18:20По ПДР самостійне встановлення ПТФ дозволено,
Вибачте, там так і написано? "самостійно"? Якщо ментів брати на понт, або на жалість -то можна проскочити іноді. Але якщо буде виписаний штраф, безо всяких спорів з водієм, ви звісно можете його оскаржити , але в суді. А там уміють находити нюанси, щоб ви заплатили і штраф і розходи по суду.  :lol:

Согласно презумпции невиновности разрешено то, что не запрещено. Или, может, есть пункт ПДР котрым разрешается самостоятельный ремонт автомобиля, хотя бы замена спустившего колеса?
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

Цитата: drone від 13 Січня 2022, 23:32:16Согласно презумпции невиновности разрешено то, что не запрещено.
Я на вашей стороне, дерзайте. Но я вам показал документв котором запрещено самостоятельно и второй в котором не написано что можно самостоятельно. Я не юрист, а они умеют.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Цитата: Toris від 13 Січня 2022, 22:51:11А якщо не різати і на нижній скос бампера тулити, то будуть випирати за межі бампера, що не естетично, не практично та не на довго.
10 р так ПТФ Весем проїздити, доки в цьому році не вкрали.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Екологічна норма (СО  у вихлопі)  схоже буде не останнім аргументом. Якщо з усякими "механічними" претензіями зрозуміло -знайшли-устраняй. А як бути з якістю пального на наших заправках? Думаю буде так як і зараз.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

VAZ 21053

Цитата: vladishtm від 21 Січня 2022, 13:02:05
Екологічна норма (СО  у вихлопі)  схоже буде не останнім аргументом. Якщо з усякими "механічними" претензіями зрозуміло -знайшли-устраняй. А як бути з якістю пального на наших заправках? Думаю буде так як і зараз.
держава ніяк не мотивує до покращення єкономічного стану країни, відповідно оновити автопарк для простого громадянина можливо тільки або якимись махінаціями або отримавши якийсь міфічний спадок, авжеж є ті що будуть писати як вони заробляють, але грань між заробітками тіпа " купи - продай", і спекуляцією, дуже тонка, і на загал в країні ніяк не впливає. Курс економіки пропустим, тому вважаю народу пох.... й, раз мовчать як бидло, кожен дбає тільки  про свою шкуру, навіть в даному форумі немає одностайної думки, що до даного питання, невже у всіх на цій платформі супер сучасні автомобілі???? .
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

vladishtm

Цитата: Toris від 13 Січня 2022, 22:51:11ПТФ врізав - а це, мабуть, таки внесення змін у конструкцію
https://zapchastizaz.com.ua/zapchasti-tavriya-slavuta/5902-bamper-perednij-tavriya-slavuta-2-tt28 і майже під мій колір....    А якщо міняти бампер (ну тріснув, буває  B) ) - це зміна конструкції?  B)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

VAZ 21053

Цитата: vladishtm від 24 Січня 2022, 15:18:47
Цитата: Toris від 13 Січня 2022, 22:51:11ПТФ врізав - а це, мабуть, таки внесення змін у конструкцію
https://zapchastizaz.com.ua/zapchasti-tavriya-slavuta/5902-bamper-perednij-tavriya-slavuta-2-tt28 і майже під мій колір....    А якщо міняти бампер (ну тріснув, буває  B) ) - це зміна конструкції?  B)
так :sad:,  а якщо врахувати теперішню клоунаду, то думаю з Вас здеруть не тільки за бампер а і за золотник від іншого автомобіля :sad: :sad: :sad:, адже закони трактуються так як бсові виродки їх трактують, і поки цю нечисть не викинемо з владних структур, нічого не зміниться, від слова зовсім, адже серед простого пересічного автолюбителя теж такі чорти трапляються і вони активно підтримують собі подібних, як то кажуть рука руку миє, наприклад не хочите запитати чому хтось відстоює права і іде крізь опір а інший чекає і дивиться чим все це закінчиться, при чому навіть тут на форумі?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 24 Січня 2022, 17:36:07наприклад не хочите запитати чому хтось відстоює права і іде крізь опір а інший чекає і дивиться чим все це закінчиться, при чому навіть тут на форумі?
Після весни-2019 особисто я взагалі не хочу напружуватись на користь кількісно переважаючих "тварин, які вміють розмовляти" ((С) Арістотель), які "зробили щось разом". Хай куштують власний вибір сповна... І я також разом з ними... Але це вже політика, тому перепрошую, що озвався...

Пріснопам'ятний Алексчук вчора у Ланос-клубі озвався про петицію проти говно-ксенону: https://lanos.com.ua/forum/topic/97306-peticija-k-prezidentu-po-govnoksenonu/

vladishtm

".....на этой неделе полицейские «автомобили-фантомы» начнут следить за порядком на дорогах Украины.
Об этом сообщил министр внутренних дел Украины Денис Монастырский
У таких автомобилей нет видимых опознавательных знаков полиции, поэтому водители не могут распознать их в потоке других машин. Во время патрулирования они будут фиксировать многие объекты одновременно: как встречные машины, так и те, которые едут в попутном с ними направлении. В случае нарушения установленная в них система будет передавать информацию, и нарушитель получит штраф за превышение скорости....." (С ) https://mvs.gov.ua/news/zavtra-na-patrulyuvannya-ukrayinskix-dorig-zastupayut-policeiski-fantomi
Не літайте Славутоводи  :lol:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

VAZ 21053

Цитата: Toris від 24 Січня 2022, 18:47:19
Цитата: VAZ 21053 від 24 Січня 2022, 17:36:07наприклад не хочите запитати чому хтось відстоює права і іде крізь опір а інший чекає і дивиться чим все це закінчиться, при чому навіть тут на форумі?
Після весни-2019 особисто я взагалі не хочу напружуватись на користь кількісно переважаючих "тварин, які вміють розмовляти" ((С) Арістотель), які "зробили щось разом". Хай куштують власний вибір сповна... І я також разом з ними... Але це вже політика, тому перепрошую, що озвався...

Пріснопам'ятний Алексчук вчора у Ланос-клубі озвався про петицію проти говно-ксенону: https://lanos.com.ua/forum/topic/97306-peticija-k-prezidentu-po-govnoksenonu/
Теоретично - данні вибори, якщо ви це маєте на увазі, це є болюча прививка несвідомому суспільству України, які не розуміють що якщо замість хірурга стоматолога їм буде рвати зуб прибиральниця, то по перше якщо вона і вирве - то не той що потрібно було (тобто не той що болів)....
     Але страждають тепер усі....
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: vladishtm від 24 Січня 2022, 21:18:13У таких автомобилей нет видимых опознавательных знаков полиции, поэтому водители не могут распознать их в потоке других машин. Во время патрулирования они будут фиксировать многие объекты одновременно: как встречные машины, так и те, которые едут в попутном с ними направлении. В случае нарушения установленная в них система будет передавать информацию, и нарушитель получит штраф за превышение скорости....."
Цікаво, як технічно це все буде реалізовано, щоби інструментальна похибка давала можливість опрацювати зустрічні автомобілі? Чисто оптичні методи через лобове скло з обробкою стереозображень та прив'язкою на бортову систему координат - така собі ідея... Чи будуть наводитись тепловізором на конкретне авто і вже лазером міряти? В принципі таку штуку можна у фару запихнути...