Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: ВКБ від 03 Березня 2021, 17:05:19
Довіряй дєду Фучаджи. Там літол 24 або не гірше. Літол 24 як планка неповернення. Люфтик в підшипниках, якщо немає вою на піддомкраченій і в ходу - катайся. Люфтик то критерій довгої і безаварійної їзди, так як в жару під навантаженням як раз буде натяг допустимий. Чверть оберту на затяжку навантажують його на пару тон. При люфтику конічні роликові мають величезну вантаженесучість.
Колись в старій радянській книзі була така картинка, як визначити величину затяжки ступічних гайок грузовиків.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Ну, ок.
Ютубери СТОшники в рф рекомендують таку змазку для підшипників
https://vmpauto.ua/vysokotemperaturnaya-smazka-ms-blue-dlya-podshipnikov/
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Цитата: drone від 03 Березня 2021, 17:19:55
Люфтик - это плечо для ударных нагрузок на ямках.
Ударчик це коли люфтяра, а невеликий інерційний нормально. Всі мої обезлюфчування вилазили в викришені підшипники. Як тільки начитався книжок і по інструкції...то самі дешеві підшипники і змазки працюють і працюють і працюють.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 03 Березня 2021, 20:57:13
Цитата: drone від 03 Березня 2021, 17:19:55
Люфтик - это плечо для ударных нагрузок на ямках.
Ударчик це коли люфтяра, а невеликий інерційний нормально. Всі мої обезлюфчування вилазили в викришені підшипники. Як тільки начитався книжок і по інструкції...то самі дешеві підшипники і змазки працюють і працюють і працюють.
То ти значить засильно тягнеш, можливо є виробітка на самих посадочних місцях, бо я в себе для того щоби прибрати люфт в задніх підшипниках, гайку дотягував всього градусів на 10-15.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Торіс затягне як пише інструкція і буде все бігати довго. У мене по інструкції є невеличкий люфт, то підшипники пробігли 160 000 км - претензій до роботи не було. Про це не має чого говорити є превірені часом рекомендації - виконуй і буде щастя.
А от сучасну змазку треба підібрати!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

#125
Вчора отримав підшипники в маточини усіх колес, два передні і два комплекти задніх. Доставка 62 грн при курсі 28 UAH/USD. https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17358.msg551841#msg551841

Розпаковка:

Spoiler




[close]



Передні підшипники на сканері (вигляд в упаковці з кожної сторони):

Spoiler


[close]

Задні підшипники на скані (в кожне заднє колесо вставляється два різних підшипники, вигляд в упаковці з кожної сторони)):

Spoiler


[close]

Показав новому ремонтеру Сенсовича. Подивився, похвалив і сказав, що оті по два штуки на задні колеса ставлять на ковейєрі. На мої питання, звідки знає, відповів, що кожний свіжий автомобіль (перше ТО), який йому приганяють, він ретельно розглядає, фоткає і записує деталі, а потім порівнює з базаром, ЩО там продають. І взагалі, колись він також володів Сенсом, до нього ганяли ті сенси, тому така пам'ять. :) Ще сказав, що бувають деталі, які є лише на заводі, а на базарі з такими розмірами просто немає, тому після заміни тих заводських деталей базарними авто вже трохи не таке. Завтра заганяю Сенсовича до його ангару. Підшипники задні він мазатиме своїм мастилом синього кольору, відібраним та перевіреним роками на власному досвіді. Запресовка гідравлічним пресом, щоби усе по науці. Затягування динамометром і т.д.

ВКБ

Я по 40 грн брав норм ганяють ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 04 Березня 2021, 16:14:19Я по 40 грн брав норм ганяють ))
Це до 2008 року, коли долар був по 5.05 грн? Тобто в нинішніх цінах по 220 грн?

ВКБ

Цитата: Toris від 04 Березня 2021, 16:17:54
Цитата: ВКБ від 04 Березня 2021, 16:14:19Я по 40 грн брав норм ганяють ))
Це до 2008 року, коли долар був по 5.05 грн? Тобто в нинішніх цінах по 220 грн?

Та нє, Zolex 47грн.більший внутрішній.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: ВКБ від 04 Березня 2021, 16:14:19
Я по 40 грн брав норм ганяють ))
Просто у вас неправильные метрические подшипники. А на сенсе правильные дюймовые.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Торіс, який думаєш ставити тахометр? Стрілковий чи цифровий? В тебе ж Славута з стрілковим люкмовим ?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#131
Вранці в черзі на перехресті на холостому ходу заглох. Газокнопка блимала режимом прогріву. Вимкнув запалювання, завівся примусово на бензині. Увімкнув газ, коли двигун прогрівся до робочої температури. Перехід на газ відбувся непомітно, як завжди. Підозрюю газомозок.

Цитата: ВКБ від 05 Березня 2021, 08:54:46Торіс, який думаєш ставити тахометр? Стрілковий чи цифровий? В тебе ж Славута з стрілковим люкмовим?
Ходив на оглядини панелі до володарки ланоса. Сподобалось. Спідометр та одометр там механічні, як у сенсовича; тахометр електричний стрілковий, як у моєму люксовому славутику.
Подумую про заміну сенсової панелі на ланосячу. Тахометр має бути, звик я до цього корисного приладу. А механічні одометри поміняю місцями, щоби зберегти рідний пробіг і нічого ніде не накручувати.

Цитата: Володимир від 26 Лютого 2021, 09:14:33Сенси в ті роки були з мікасом 7.6, заглянь під водійську сідушку і подивись, якщо чорний крашений блок, то 7.6, акщо алюмієвий не крашений, то 10,3.
Під сидінням пасажира переднього знайшов чорний фарбований блок. Отже, МІКАС 7.6 у мене.

UPD. Після роботи загнав Сенсовича до майстра на підшипники.

Алекс

7.6 недогретый бывает глохнет...
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Почнеться чехарда з ГБО -4 стагом налаштування ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Та все настроюється. А яку змазку для підшипників обрав???
Якщо та що в майстра, то взнай яка.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4