Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Toris

Цитата: Sergik32 від 23 Лютого 2021, 09:01:17Сусіду скажи нехай акуратно поводиться з зафірою
:o А що, були випадки? :-D
Цитата: Sergik32 від 23 Лютого 2021, 09:01:17я думаю сенса ти сплавиш швидко і пересядеш на зафіру чи подібну онній.
Ну, не знаю... Маю намір відремонтувати КПП і встановити кондиціонер. Манера водіння у мене "дідівська", літати до космосу не збираюсь, усі "дитячі хвороби" наших ЗАЗів відомі та успішно лікуються навіть власними силами.

Toris

Цитата: Володимир від 23 Лютого 2021, 09:13:06Став коробку від опеля, кажуть вони дешеві на розборках бо нема попиту. Тут один колишній славутовод пересів на сенса а з часом поміняв рідну КПП на КПП від опеля, то не може натішитись таким тюнінгом.
Головний ремонтер так мені і радить, каже, що опеляча-ланосяча коробка розрахована на двигуни 1,5...1,6л та масу кузова відповідної маси - і тому під двигуном МЕМЗ буде ходити "вічно". Озвучив сумарну вартість б/в КПП + перехідна плита + робота в районі 10000 грн.

Sergik32

ну за 13 тисяч хлопці перебирають коробку нашу сенс-славута і міняють головну пару і ставлять конічні підшипники там де вони повинні бути і тоді коробка немає зносу і працює супер.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

Цитата: Toris від 22 Лютого 2021, 16:49:42
Цитата: Sergik32 від 22 Лютого 2021, 16:06:56То все єрунда, ну ти хоч проїхався по трасі, попробував як вона і що, які враження.
Ой, враження лише позитивні! Якщо коротко: славутоводи, нас накохали! Після таврухи треба було одразу сенса випускати.
Не славутоводы, а житрожопий Васяасадзе, брат, Е!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Sergik32 від 23 Лютого 2021, 09:29:31
опельом це лайносом?
Ну ні для кого не таємниця що в лайносів серце опеля кадет. Єдине дододатково доведеться купити перехідні плиту та стартер від лайноса 1.4, а також шарнішні вали.
Цитата: Sergik32 від 23 Лютого 2021, 10:19:02
ну за 13 тисяч хлопці перебирають коробку нашу сенс-славута і міняють головну пару і ставлять конічні підшипники там де вони повинні бути і тоді коробка немає зносу і працює супер.
Ну я б не дуже вірив тим хлопцям, вони ще там розказували що коробка опель для сенса то не феншуй, така собі скрита реклама щоби їм давали на ремонт КПП сенса.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Toris від 23 Лютого 2021, 08:56:56А в цілому по кузову та пластику фарба ще рідна і не полірована. На фото покажу, як буде більше вільного часу.
Тому що зварено і покрашено в Польщі, а там краску давали якісну, і шар краски трохи товстіший, а не те що на автозазі, що потягнув пальцем і залишились царапини.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ага, я також підмітив таку хрінь, вони собі ціну знають.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vadim_K

Цитата: Володимир від 23 Лютого 2021, 10:59:56Тому що зварено і покрашено в Польщі,
Не факт.
Свого часу чув таку "брехню", що на Автозазі стояла "супер-пупер" фарбувальна лінія.
Схильний цьому вірити.
У мене кузов 2005 року, замінений в тому ж році. Авто експлуатується майже щодня, почали проступати рижики десь рік-два тому.
Бачив вази-нексії 2006-2010 років гнилі.
Хоча багато ще залежить де експлуатується авто(село-місто).
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Toris

Цитата: Sergik32 від 23 Лютого 2021, 11:26:13ага, я також підмітив таку хрінь, вони собі ціну знають.
Підозрюю, що не знають і про всяк випадок завищують.
Цитата: Володимир від 23 Лютого 2021, 10:54:50Ну я б не дуже вірив тим хлопцям, вони ще там розказували що коробка опель для сенса то не феншуй, така собі скрита реклама щоби їм давали на ремонт КПП сенса.
Колись давно, у минулому житті, я був підприємцем і займався продажем, ремонтом та обслуговуванням комп'ютерної техніки. Багато спілкування з різноманітними людьми. То з часом якась така чуйка випрацювалась, відчуття людини: слухаєш клієнта, і вже розумієш його поведінку як у типових для такого бізнесу ситуаціях, так і по житті. Подивився я цього Канівця, послухав - і щось у мене виникли такі відчуття, що простий недалекий чувак на максимумі свого розвитку намагається позиціонувати себе як преміум сегмент; у нього взагалі відсутні деякі специфічні ознаки характеру, присутні "глибоким" спеціалістам. Навіть понтовий Наіль Порошин на його фоні виглядає кращим спеціалістом, хоча також може якусь хрінь гнати. Не знаю я, ЩО вони ставлять у ті їхні КПП за 13 тис.грн і скільки насправді вони будуть ходити. І якщо мій особистий досвід завжди підтверджував чуйку людей, то я не готовий платити такі гроші таким людям.

Там полюбе або ефект Даннінга-Крюґера з усіма наслідками та лукавством, або ті КПП їм шаманить хтось інший, а вони лише цінник накручують під "бренд".

Sergik32

ну трохи є, я спілкувався і з директором мегафорса і з самим Юрієм Канівцем, то скажу що Юра тако трошки понтується, хоча його таврольотики тако нічо, можна для покататися і взяти. Ну одним словом рішення за Торісом, так як краще Торіса  знає тільки Юрій Канівець і присадка мегафорс.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

Стопе !
У шанса места под капотом хоть второй мотор втуляй ...в свое время разглядывал
Менять кпп так может ... :wacko:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

#26
Цитата: Алекс від 23 Лютого 2021, 12:47:26Стопе !
У шанса места под капотом хоть второй мотор втуляй ...в свое время разглядывал
Менять кпп так может ... :wacko:
Ай, молодчинка, Алекс! :drinks:

Дійсно, мав таємну мислю втулити туди Suzuki G13B або G16, які в авіаційних колах мають репутацію надійних. До кінця тижня думаю.

Цитата: Володимир від 23 Лютого 2021, 10:59:56Тому що зварено і покрашено в Польщі, а там краску давали якісну, і шар краски трохи товстіший, а не те що на автозазі, що потягнув пальцем і залишились царапини.
До речі, так, власник казав, що "поляк", але я чомусь пропустив це мимо вух.

drone

#27
Цитата: Володимир від 23 Лютого 2021, 10:59:56
Цитата: Toris від 23 Лютого 2021, 08:56:56А в цілому по кузову та пластику фарба ще рідна і не полірована. На фото покажу, як буде більше вільного часу.
Тому що зварено і покрашено в Польщі, а там краску давали якісну, і шар краски трохи товстіший, а не те що на автозазі, що потягнув пальцем і залишились царапини.
Да ладно. У меня вся машина матовая от поездок по лесам да гравийкам на рыбалку/по грибы, но ЛКП держится. При этом временная ржавчина только в месте соединения порогов с задними крыльями.

Цитата: Володимир від 23 Лютого 2021, 10:54:50
Цитата: Sergik32 від 23 Лютого 2021, 10:19:02
ну за 13 тисяч хлопці перебирають коробку нашу сенс-славута і міняють головну пару і ставлять конічні підшипники там де вони повинні бути і тоді коробка немає зносу і працює супер.
Ну я б не дуже вірив тим хлопцям, вони ще там розказували що коробка опель для сенса то не феншуй, така собі скрита реклама щоби їм давали на ремонт КПП сенса.
У опелевской коробки передаточные числа внизу ниже на ~5%,  а на 4,5 - почти на ~10% Потому для ралли она, конечно, не приемлема.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Мікас який? Тахометр є?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 23 Лютого 2021, 15:12:00Тахометр є?
Тахометр відсутній. Потім присобачу. По МІКАСу вище відписувався: не знаю, доберусь нескоро. А де його в Сенсі шукати, МІКАСа того? Діагностичний роз'єм "десь там" біля колін.