Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

#210
Позавчора, 06 квітня 2021 року:
1. Отримав нову помпу Hort, перепакований підшипниками NSK ролик і перемазані заводські б/в підшипники у живому стані. Усе разом з доставкою 512,50 грн.
2. Купив каністру 4 літри мастило трансмісійне Mannol 75W-85 GL-4 за 800 грн.

Вчора, 07 квітня 2021 року, отримав бортовий комп'ютер "Україна" у максимальній комплектації. БК, доставка, комісії 1342 грн. Курс 28 UAH/USD.
Розпакував, почитав документацію, розібрався з датчиками, периферією та платою. Кльово Володимир постарався. Інтегрувати буду одночасно з тахометром.

Сьогодні, 08 квітня 2021 року:
1. Набрав 15 л акумуляторного дистиляту. Практика на Славутику показала, що можна брать, приготована ох. рідина чистенька.
2. Отримав з Розетки концентрат охолоджуючої рідини Febi G12. Три півторашки, 642 грн з безкоштовною пересилкою.

Romka

Цитата: Toris від 08 Квітня 2021, 10:20:23Отримав нову помпу Hort

Як на мене, виробник на 3ку і це для Славут...
А чого не Кастрол для коробки?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

#212
Цитата: Romka від 08 Квітня 2021, 23:42:53Як на мене, виробник на 3ку і це для Славут...
А чого не Кастрол для коробки?
Родзинка Сенса в тому, що під капотом - славутомотор, до якого підходить усе таврославутське. ;) Вчора упіймав себе на тому, що я мало часу проводжу на ланосячому форумі, шукаючи конкретні теми: усе, що необхідне для життя, я взяв ТУТ, на нашому форумі. Зрозуміло, що специфічні нюанси і болячки у ланосоводів розписані краще, але основа та ж сама.
А з моїм екземпляром помпи Хорт є якісь позитивні моменти. Подивимось, як воно працюватиме.

Що стосується мастила для КПП, то свої міркування я виклав ось тут: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17358.msg553096#msg553096
Якщо коротко - ми не знаємо якість б/в КПП і тому не спішимо вкладатись у дорогущу синтетику.

До речі, у рідній сенсовій коробці залитий якраз правильний Кастрол GL-4 - все одно виє, як скотиняка. Ніякою помадою не підмальовується фізичний знос, лише повна заміна.

Цитата: Сволочь від 06 Квітня 2021, 19:24:07Блин! Свою штоли замаслить коробку присадками?
Десь у Мережі бачив пояснення, що присадки ХАДО по факту додають в'язкості та зменшують кислотність деградованого мастила. Тобто просто стараються подовжити строк служби. З тим же успіхом можна замінити старе мастило на нове та/або густіше.

ВКБ

Тепер тебе буде мучати питання поставити гідрокомперсатори для клапанів і розподільчого валу.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Не хвилюють ні грама клапани. :-D Існують спеціально навчені люди, які перевіряють та налаштовують згідно побажань трудящих.

Sergik32

зробиш цю, поїздиш і захочеш кращу, це нормально, це логічно.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Ivan1988

Цитувати виділенеЯкщо коротко - ми не знаємо якість б/в КПП і тому не спішимо вкладатись у дорогущу синтетику.
И во сколько грн выльется вся эта история с КПП от Ланоса?  Чем КПП от Ланоса лучше КПП Сенса ?

Toris

#217
Ivan1988

Лише по деталях проект "КПП Ланос" мені вже вартує приблизно 15000 грн. Деякі деталі нові.

Тонко не вникав, але в загальному КПП Сенс - це КПП Таврії-пікап. На важкому кузові Сенса після 60-80 тис. км починає вити спочатку 5-та передача, потім додається 4-та, потім виють геть усі. Міняти шестерні і т.д. немає сенсу, бо якості нових деталей вистачає від сили на 10 тис. км, а дехто взагалі каже, що не більше 1000 км.

На ланосячому форумі читав тему, як чувак вклав 400 доларів у ремонт рідної сенсової КПП і нічого доброго з цього не вийшло. Спеціаліст розповідав мені, що якщо виготовленя "з гімна" коробка зношується, то нові вали та шестерні не мають правильної посадки і довго не ходитимуть. Примірявся купити нову тавросенсову КПП за 20000 грн, однак таврокоробка прекрасна для таврушок і славуток, але заслабка для сенса і швидко спрацьовується.

А ланосяча КПП розрахована на двигун 1600+ куб.см та важче авто. Тому ланосяча КПП ходить набагато довше.

Мій майстер каже, що покрутив шестерні в ланосячій б/в коробці, візуально, скільки видно, усе добре, зуби цілі, зносу не видно. Подивимось, як воно поїде.

-------------------------------------------------------

З обіду крутився в гаражі майстра, розглядав процес апгрейду Сенсовича. Дуже цікаво.
Три рази їздив по магазинах і ще раз додому за ланосячими патрубками, з яких колись щось ліпив для Славутика.
На ланосячій коробці є кріплення для одного з ланосячих патрубків, щоби його не перетерло там якоюсь тягою. То було прийнято рішення поставити там рідного ланосячого патрубка, комплект яких залишився у мене ще після якогось покращення Славутика.

Витрати за день (курс 28 UAH/USD):
1. Фільтр пропановий рідкої фази та фільтри пропановий газової фази = 60 грн.
2. Пильник куліси з моторного відсіку в салон = 80 грн.
3. Фільтр салонний з ручечкою = 110 грн.
4. Чохол важеля КПП = 85 грн.

ВКБ

#218
Треба вага двох кпп, грубий критерій коеф запасу міцності ..грубий. Якщо зважиш їх то це цінна інформація для славутоводів.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

#219
Цитата: ВКБ від 10 Квітня 2021, 20:16:34
Треба вага двох кпп
А шо, поиск отключен за неуплату?
КПП сенса - 26,5кг, ланоса/опеля - в зависимости от модификации от 32кг до 42кг. Делов то - понажимать кнопки.  :facepalm:
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

У автолюбителя Торіса реально є дві кпп, я його знаю, тих чел я не знаю.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Тебе не за людей говорят, а за справочники. Не фучаджи единым - есть ещё масса правдивых источников.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Ivan1988

Цитата: Toris від 10 Квітня 2021, 19:53:03
Ivan1988

Лише по деталях проект "КПП Ланос" мені вже вартує приблизно 15000 грн. Деякі деталі нові.

Тонко не вникав, але в загальному КПП Сенс - це КПП Таврії-пікап. На важкому кузові Сенса після 60-80 тис. км починає вити спочатку 5-та передача, потім додається 4-та, потім виють геть усі. Міняти шестерні і т.д. немає сенсу, бо якості нових деталей вистачає від сили на 10 тис. км, а дехто взагалі каже, що не більше 1000 км.

На ланосячому форумі читав тему, як чувак вклав 400 доларів у ремонт рідної сенсової КПП і нічого доброго з цього не вийшло. Спеціаліст розповідав мені, що якщо виготовленя "з гімна" коробка зношується, то нові вали та шестерні не мають правильної посадки і довго не ходитимуть. Примірявся купити нову тавросенсову КПП за 20000 грн, однак таврокоробка прекрасна для таврушок і славуток, але заслабка для сенса і швидко спрацьовується.

А ланосяча КПП розрахована на двигун 1600+ куб.см та важче авто. Тому ланосяча КПП ходить набагато довше.

Есть знакомые которые ездят на Сенсах, пробеги 80 тыс. км, 130 тыс. км , проблем и вытья с КПП нет. КПП на моей Славуте ремонтировал предыдущий владелец на пробеге 112 тыс. км. , ставили новые детали, дифференциал в сборе точно помню говорил. Ремонт делал наш общий знакомый мастер с хорошей репутацией. Пробег после ремонта пока 25 тыс. км. работает как часики. Мастер говорил что даже на гавняном ТАД17 КПП МЕМЗа ходит минимум 100 тыс.км до ремонта, а на хорошей синтетике гораздо больше. Новые детали главное не на базаре покупать и не на стремных сайтах. И все будет хоккей.
Просто на мой взгляд отвалить 20 тыс. грн. за КПП от Ланоса как-то дохрена. С таким же успехом можно было покупать сразу Ланоса.
Ну хозяину авто конечно всегда видней.

Serg_

Цитата: Toris від 10 Квітня 2021, 19:53:03А ланосяча КПП розрахована на двигун 1600+ куб.см та важче авто. Тому ланосяча КПП ходить набагато довше
Ланосяча коробка без переходной плиты соединяется с тавромотором?

ВКБ

Гаражи не роблять запчастин для кпп, і це взагалі вищий пілотаж, точніше деталі навіть від двз. Шестерні, зубообробка косозубка евольвенти , цементація і закалка легованої сталі, шліфовки і поліровки, муфтові шлиці і внутрішні та наружні, затиловка муфтових зубців, конус під синхрон і т.п  це підсилу лише небагатьом підприємствам і  без інженерів там не роблять, тому в гафноякість щось мало віриться. Можливо неграмотний ремонт і підбір деталей поза допусками.
Моїй 160тис, лише п'ята поїдяна, навіть синхрони ті ж і все рідне.
Заміна кпп то діло смаку і трохи втручання в паспортнідані, хоч і не номерна деталь. Трохан зміни характеристики колісної потужності і маси авто, перемикання задньої і 5-ї змінено.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.