Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Нє, то всьо буржуазні ізлішества, притримуюсь концепції штатного мінімалізму. :-D Зачистка штатних контактів та встановлення релюхи на запуск стартера - наше всьо!

Про кнопку з карткою доступу RFID думав. Зручно (авто розблоковується при наближенні картки), понтово, але з таким же успіхом можна завжди тримати ключ запалювання у замку запалювання, а в якості RFID використовувати брелок сигналізації.

Тут на вихідні до Кийова та назад їздили корейськими авто (KIA Ceed та Hundai Accent). Було жарко. Клімат-контроль при 140 км/год рулить. Мабуть, двигун Сенсовича так не зможе...

Toris

#286
День парктроніка.

1. Встановлено парктронік заднього бампера з фаркопом. 2900 грн з роботою. Курс 27,90 UAH/USD.
2. Встановлено потужні білі LED-лампи заднього ходу. Як стемніло, перевірив - уже щось там ззаду видно. 130 грн.
3. Заодно виконана заміна задніх протитуманних ламп (5 Вт, щоби не сліпили задніх :facepalm: ) замість потемнілих рідних; 2 * 10=20 грн.

Людина дня - Олександр 1968: він встановив парктронік та лампи.
Дуже перепрошую за "смолокурню", "мебельну фабрику" та "диван", воно так уже було. :-D

4. В ногах пасажира виявилась підсвітка при посадці; заміна LED-лампи 15 грн. Ввечері здогадався помацати в ногах водія - там теж є приколгосплена підсвітка; для усунення дискримінації водія треба поставити нову лампу.
5. Кліпси обивки багажника: 10 шт. по 2 грн = 20 грн.
6. За 200 грн купив правий та лівий б/в замки задніх пасажирських відкидних спинок.

User2108

Цитата: Toris від 04 Травня 2021, 23:50:283. Заодно виконана заміна задніх протитуманних ламп (5 Вт, щоби не сліпили задніх :facepalm: ) замість потемнілих рідних; 2 * 10=20 грн.
Що це за противотуманки?  :o Лампи мабуть бути по 21 Вт (якщо звичайні), бо все що менше, то до дупки немовляти, в туман їх ніц не видко.

ВКБ

Еквівалент світіння розжарення  21Вт не менше, інакше нема толку.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#289
Цитата: User2108 від 06 Травня 2021, 10:46:20Що це за противотуманки?  :o Лампи мабуть бути по 21 Вт (якщо звичайні), бо все що менше, то до дупки немовляти, в туман їх ніц не видко.
Цитата: ВКБ від 06 Травня 2021, 10:52:21Еквівалент світіння розжарення  21Вт не менше, інакше нема толку.
Коли колгоспили передні протитуманки, то їх увімкнення причепили на ту ж саму кнопку, що й задні. А щоби в місті не сліпити задніх, вкрутили слабкі лампи. Така практика "колгоспників", як пояснив мені Олександр 1968. Маємо те, що маємо.

Олександр повідомив, що для передніх протитуманок існує люксовий лівий підрульовий перемикач з кільцем вмикання передніх протитуманок. У майбутньому поставимо такий перемикач, він вартує 200+/450+ грн (Сенс/Ланос GM). І лампи повернемо такі, як треба.

Sergik32

а навіщо протитуманка на 5 ват, кому вона треба, коли є тойже самий габаритний вогник. як каже кива, я прошу пращєнія, но 5ват то не протиттуманка, а так, аби світило
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Протитуманка в ролі габаритки полупук
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#292
День чиптюнера.

Сьогодні після роботи протягнув до салону переноску 220 вольт, увімкнув ноутбук і тикався кабелями в МИКАС та газомозок.
Усе грало, тільки дуй. Особливо, якщо запустити двигун.
Нічого не зрозумів, але було дуже цікаво.
Завтра ще втикнусь.

Пробував такі програми:

OpenDiagFree 1.4:
Spoiler


[close]

SensDiagnostika V1.2.5:
Spoiler








[close]

MikasOnline-6:
Spoiler






[close]

Програми виробника газомозку:

AG Centrum JZ-2005 видала якусь хрінь, мабуть, газомозок прошили на JZ-2009:
Spoiler
[close]

AG Centrum JZ-2009 працює:
Spoiler


[close]

Для роботи з газомозком треба знати конкретно які у мене форсунки, сенсор тиску, котушки запалювання та ще щось. Де цю інфу зібрати - не маю уяви. Пробував запускати якусь калібровку - прога попросила зробити газулькою 3000 обертів і так тримати. Без тахометра якось воно криво... Зупинив калібровку.

Цікава цяцька. :)

Де б то якось навчитись усьому цьому, щоби системно та послідовно? Щоби карти відкатувати і коригувати.

ВКБ

#293
Газомозку ГБО 4 нічого не треба крім мінімального - живлення, живлення форсунок бензо, ваккум з ресивера, газ і живлення на реле, інформація рівня бід балону (то є комплект гбо 4 все). Лямбда як інформаційно і не приймає участі.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Ivan1988

#294
Цитувати виділенеДля роботи з газомозком треба знати конкретно які у мене форсунки, сенсор тиску, котушки запалювання та ще щось. Де цю інфу зібрати - не маю уяви.
Посмотри внимательно под капотом. Увидишь газовый блок, форсунки и датчик.
Цитувати виділенеПробував запускати якусь калібровку - прога попросила зробити газулькою 3000 обертів і так тримати. Без тахометра якось воно криво... Зупинив калібровку.
Чтобы делать какую-нибудь калибровку нужно понимать что делаешь. А обороты можно было посмотреть в программе OpenDiag.

Ставь двухрежимную прошивку. Сенс и так слабенький, а на газу еще слабее. Двухрежимка добавит мощности, особенно ощутимо на низах. Для корректной работы ГБО-4 было бы не плохо поставить лямбда-зонд.

Toris

Цитата: ВКБ від 07 Травня 2021, 07:39:46Газомозку ГБО 4 нічого не треба крім мінімального <...>
Газомозку класно, йому нічого не треба. А я потребую спеціальних знань.
Цитата: Ivan1988 від 07 Травня 2021, 09:09:10
Цитувати виділенеДля роботи з газомозком треба знати конкретно які у мене форсунки, сенсор тиску, котушки запалювання та ще щось. Де цю інфу зібрати - не маю уяви.
Посмотри внимательно под капотом. Увидишь газовый блок, форсунки и датчик.
Побачив усе, але програма хоче якісь конкретні назви та параметри, наприклад, Валтек 3 Ом - а я бачу лише якісь червоні штучки на ресивері, невідомо, які там оми і які там канали паливні... І все інше так само... :hysterics:

Цитата: Ivan1988 від 07 Травня 2021, 09:09:10Чтобы делать какую-нибудь калибровку нужно понимать что делаешь. А обороты можно было посмотреть в программе OpenDiag.
Ще би знати, де того розуміння начитатись... А оберти прога показувала, тільки трохи із затримкою і тому не міг поставити рівно на слух.

Цитата: Ivan1988 від 07 Травня 2021, 09:09:10Ставь двухрежимную прошивку. Сенс и так слабенький, а на газу еще слабее. Двухрежимка добавит мощности, особенно ощутимо на низах. Для корректной работы ГБО-4 было бы не плохо поставить лямбда-зонд.
1. Лямбда-зонд встановлений і сенсомозком читається.
2. На прогрітий двигун під навантаженням перехід на газ не зменшує тягу двигуна, перехід "безшовний", помітний лише по припиненню блимання індикаторів газокнопки. Я здивований, але маємо такий факт. Може бути смик і навіть може заглохнути непрогрітий двигун на ХХ, коли примусово перемкнути на газ, але закономірності такого явища ще не встановив.
3. Деколи, поки двигун не прогрітий, а я вже рухаюсь, блимає "Check engine". Але після вимкнення запалення помилка не зберігається, з чого роблю висновок про некритичність помилки. Мабуть, суміш надто збагачена. Треба буде ще блютузне хазяйство розгорнути, щоби оперативненько підглянути за тим чеком за допомогою смартфона.
4. Ще буває, коли з повороту рушаєш, на другій передачі при більш різкому натисненні педальки відбувається періодичне смикання з частотою 2 Гц. Відпускаєш газульку і знову жмеш, але вже акуратно - і нічого не смикається. Що воно таке - незрозуміло. Але з форумів уже зрозуміло, що такий глюк поширений.

User2108

То всьо фігня :)
Де пости про встановлення ланосоприборки і кондея?

ВКБ

Смикання то провал..пропуски запалення і дуууже сходе на ДФ.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Ivan1988

Цитувати виділенеПобачив усе, але програма хоче якісь конкретні назви та параметри, наприклад, Валтек 3 Ом - а я бачу лише якісь червоні штучки на ресивері, невідомо, які там оми і які там канали паливні... І все інше так само... :hysterics:
На катушке должно быть написано сколько Ом. Если это Вальтек тип30, то красные были только 3 Ом. Диаметр жиклера можно увидеть сняв форсунки.
Цитувати виділенеЩе би знати, де того розуміння начитатись... А оберти прога показувала, тільки трохи із затримкою і тому не міг поставити рівно на слух.
Интернет знает всё. Обороты я имел ввиду посмотреть в программе с бензомозга. Хотя обороты показывает и программа газомозга, но газовый мозг берет информацию по оборотам с проводки форсунок, чтобы адекватно настроить этот параметр в программе нужно настроить соответственный параметр импульсов.
Цитувати виділенеДеколи, поки двигун не прогрітий, а я вже рухаюсь, блимає "Check engine". Але після вимкнення запалення помилка не зберігається, з чого роблю висновок про некритичність помилки. Мабуть, суміш надто збагачена.
Пропуски зажигания. Может быть много причин.
Цитувати виділенеЩе буває, коли з повороту рушаєш, на другій передачі при більш різкому натисненні педальки відбувається періодичне смикання з частотою 2 Гц. Відпускаєш газульку і знову жмеш, але вже акуратно - і нічого не смикається. Що воно таке - незрозуміло. Але з форумів уже зрозуміло, що такий глюк поширений.
Скорее всего виноваты медленные форсунки Вальтек, которые не успевают отрабатывать на попарно-параллельном впрыске. Также может быть причина в системе зажигания. Посмотри зазоры между электродами свечей.

Ivan1988

Цитата: ВКБ від 12 Травня 2021, 15:25:10Смикання то провал..пропуски запалення і дуууже сходе на ДФ
У него нет датчика фаз.