Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

ну і що що він знайде той мікас, працює то працює.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Ivan1988

Цитувати виділенеТахометр відсутній. Потім присобачу. По МІКАСу вище відписувався: не знаю, доберусь нескоро. А де його в Сенсі шукати, МІКАСа того? Діагностичний роз'єм "десь там" біля колін.
Присобачить то не по фен-шую. Если хочешь тахометр поставь всю приборку от Ланоса (ту что с тахометром) и от неё кинешь проводок на Микас, который расположен под передним пассажирским сиденьем.

Алекс

Цитата: Toris від 23 Лютого 2021, 12:59:33втулити туди Suzuki
Есть мнение шо япы не очень любят газ
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Romka

Цитата: Ivan1988 від 23 Лютого 2021, 16:26:13
Цитувати виділенеТахометр відсутній. Потім присобачу. По МІКАСу вище відписувався: не знаю, доберусь нескоро. А де його в Сенсі шукати, МІКАСа того? Діагностичний роз'єм "десь там" біля колін.
Присобачить то не по фен-шую. Если хочешь тахометр поставь всю приборку от Ланоса (ту что с тахометром) и от неё кинешь проводок на Микас, который расположен под передним пассажирским сиденьем.
Все, верно. Колега когда-то так  сделал. Все стало как родное.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

#34
Всьо, почалося! :-D Панель приладів ланосяча мені подобається. Якщо вона так рідненько стає в екосистему сенса, то най буде ланосяча.

Ще би вольтметра до тієї панельки... І бортового компутера. А то сьогодні здуру заглох і потім щось жовте блимало у лівому нижньому кутку типу "чек енджіне", а потім перестало блимати.
І парктроніка дужже треба, без парктроніка нерви.

О! Це ж, мабуть, автомобільний комп'ютер Володимира теж мені підійде?

User2108

Цитата: Toris від 24 Лютого 2021, 10:54:57
Всьо, почалося! :-D Панель приладів ланосяча мені подобається. Якщо вона так рідненько стає в екосистему сенса, то най буде ланосяча.

Ще би вольтметра до тієї панельки... І бортового компутера. А то сьогодні здуру заглох і потім щось жовте блимало у лівому нижньому кутку типу "чек енджіне", а потім перестало блимати.
І парктроніка дужже треба, без парктроніка нерви.

О! Це ж, мабуть, автомобільний комп'ютер Володимира теж мені підійде?
Приборка стає ідеально, схеми підключення в неті є, статтей як інсталювати теж є, як і щодо вмонтовуання кондея. Та нащо той парктронік, трохи практики, звикання і по дзеркалах паркування чітко, якщо парктронік то і камеру тре ставити  :)
Де фотке?! :hysterics:

ВКБ

БК Володі ПОЛЮБЕ СТАВ!

По КПП бачу ютубери міняють 5-ту і два підшипника крайні. Що і мене чекає вже давно.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Toris від 23 Лютого 2021, 11:51:51Подивився я цього Канівця, послухав - і щось у мене виникли такі відчуття, що простий недалекий чувак на максимумі свого розвитку намагається позиціонувати себе як преміум сегмент; у нього взагалі відсутні деякі специфічні ознаки характеру, присутні "глибоким" спеціалістам. Навіть понтовий Наіль Порошин на його фоні виглядає кращим спеціалістом, хоча також може якусь хрінь гнати. Не знаю я, ЩО вони ставлять у ті їхні КПП за 13 тис.грн і скільки насправді вони будуть ходити. І якщо мій особистий досвід завжди підтверджував чуйку людей, то я не готовий платити такі гроші таким людям.
Ну коли він мені сказав що коли рузниця в довжині рулювих тяг 15 см це норма, то довіра до нього в мене впала, він просто ганяє понти і набиває собі ціну.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

#38
Торіс сам розбирай і роби. Коли я перебирав кпп на 80 тис то побачив знос лише 5 передачі, яку не замінив так як не було під рукою і треба було збирати і їхать. Замінив лише підшипники, пружини сухарів, очки закріпив бо болтались. Так що можна не розбираючи її повністттю, зняти лише кришку 5-ї , замінити пару 5-їпередачі, і очки перезакріпити, на фіксатор різі посадити гвинти кріплення очків. Одночасно якщо на підшипниках валів біля 5-ї немає люфта і є допустимий, не трогати їх. От і весь ремонт, ціна 700грн.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#39
Ех, ВКБ, у моїй КПП усе виє, на всіх передачах... Завтра спробую потестити після роботи, що воно і як.
--------------------------------------------

1. Вчора книжку по сенсах купив, 298 грн (курс 28 UAH/USD). Пише книжка, що у сенсах строго МИКАС 10.3.
2. А ще випадково засвічується, а потім пропадає "чек енджіне", при цьому ніяких змін у роботі агрегатів не відчуваю. Зате відчуваю, що пора купувати такі амулети: Автосканер ELM327 Bluetooth v1.5 Pic18F25K80 (2 плати) повна версія Elm Electronics та Діагностичний перехідник (OBD-1 12 pin) - OBD-2 16 pin. Дуже цікаво залізти в мозок і подивитись, чи є там порядок.
3. По схемах електричних намальовано, що може бути електронний тахометр і є сигнальний дріт до нього.

ВКБ

Якщо всі то середній діаметр зацеплення змістився і порушився розрахункове міжвісьове і евольвента іде не з перекатом а з мікроударами. Заміна підшипників первинного і вторинного при незношених шестернях (евольвентного п'ятна контакта). Але мені здається що лише 5-та.
Щоб на майбутнє не запартачить кпп, треба мотрикрутити на розгонах 3500...4500об/хв і не повсти на 5 на 2000 обертах.

Я б конструкторам би висказав епїхмать, як можна було не встромити стрілочний тахометр..не дібілізм чи моральна убогість.

Лямбда зонд є? Якщо є то М10,3. Якщо 10,3 то не модуль а котушка запалення, то це норм системка.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Toris від 25 Лютого 2021, 20:57:18
Ех, ВКБ, у моїй КПП усе виє, на всіх передачах... Завтра спробую потестити після роботи, що воно і як.
--------------------------------------------

1. Вчора книжку по сенсах купив, 298 грн. Пише книжка, що у сенсах строго МИКАС 10.3.
2. А ще випадково засвічується, а потім пропадає "чек енджіне", при цьому ніяких змін у роботі агрегатів не відчуваю. Зате відчуваю, що пора купувати такі амулети: Автосканер ELM327 Bluetooth v1.5 Pic18F25K80 (2 плати) повна версія Elm Electronics та Діагностичний перехідник (OBD-1 12 pin) - OBD-2 16 pin. Дуже цікаво залізти в мозок і подивитись, чи є там порядок.
3. По схемах електричних намальовано, що може бути електронний тахометр і є сигнальний дріт до нього.
Сенси в ті роки були з мікасом 7.6, заглянь під водійську сідушку і подивись, якщо чорний крашений блок, то 7.6, акщо алюмієвий не крашений, то 10,3.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Де фотке?! :)
Отже висновок, Торісе, добиваєш кпп і копиш гроші на опельо двиг+кпп (С20NE чи подібний). Проектів повно деякі навіть розписано як узаконювалось все. Всьо. Робиш свап, кондей, ставиш ланосоприборку з тахом і радуєшся іномарці  :-D

Toris

Цитата: User2108 від 26 Лютого 2021, 09:14:41Де фотке?! :)
Ось,





ось





і ось.



А також фото біля Славутика у стартовому повідомленні: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17358.0

Ivan1988

Цитувати виділенеОтже висновок, Торісе, добиваєш кпп і копиш гроші на опельо двиг+кпп (С20NE чи подібний). Проектів повно деякі навіть розписано як узаконювалось все. Всьо. Робиш свап, кондей, ставиш ланосоприборку з тахом і радуєшся іномарці  :-D
С таким раскладом Сенс не нужно было вообще покупать. А сразу поднакопить и купить фаршированный Ланос и не любить себе мозги. Так даже дешевле выйдет чем пол машины менять и думать сколько и кому заплатить чтобы узаконить.