Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Цитата: vladishtm від 12 Жовтня 2021, 14:51:49відразу після заправки включаю запалення і горить чек не тухне (помилку не уточняв)
Часто глюк. Типу помилка ДАД, помилка позіціонування РХХ, не санкціонований доступ в контролер, пропуск запалення в якомусь циліндрі (якби часті, більше 30, буває запам'ятовує)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: vladishtm від 12 Жовтня 2021, 14:51:49Ще наче, повинно після вимкнення запалення, до зняття живлення, поклацати трохи клапаном адсорбера (доречі, щось я в себе давно не чув, а може не прислуховувся) -це мабуть така продувка закладена.
C7 Температура охолоджуючої рідини для увімкнення адсорбера (град. С)
C8 Минимальна швидкість автомобіля для увімкнення адсорбера (км/г)
C9 Мінимальні оберти двигуна для увімкнення адсорбера (об/хв)
C90 Частота сигналу клапана продувки адсорбера (Гц)
S613D графік CVpos Открытие клапана адсорбера Открытие клапана продувки адсорбера в зависимости от режима работы двигателя -залежно від обертів і навантаження на двигун з адсорбера буде більше чи менше додавати в дрос вузол.
А що після вимкнення запалювання параметри двигуна попадають в умови викладені константами вище?
Цитата: vladishtm від 12 Жовтня 2021, 14:51:49За кришку-клапан на бак цікаво. В мене буває шипить коли відкручую. Ось тільки неуточняв, чи всмоктує, чи видихає. Треба буде придивитись. Ще буває цікавість  -відразу після заправки включаю запалення і горить чек не тухне (помилку не уточняв). Але це дуже рідко.
На магістралі від бака до адсорбера стоїть перепускний клапан тому частковий тиск буде.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 12 Жовтня 2021, 15:32:44А що після вимкнення запалювання параметри двигуна попадають в умови викладені константами вище?
Можливо це спрацьовує, як продувка мікасом контура бензобак-адсорбер від моменту вимкнення запалення до моменту вимкнення головного реле  :dunno:   
Зараз пішов завів, довго не грів (хвилин до 2-3), охлаждайка не зашевелилась, пару раз газнув до 2000об і вимкнув запалення. Клапан адсорбера добросовістно отторохтів десь з частотою мабуть 2-5Гц потім клацнуло головне реле. 
в мене в прошивці....
C90 Частота сигналу клапана продувки адсорбера (Гц)=10Гц
C7 Температура охолоджуючої рідини для увімкнення адсорбера (град. С)=60
C8 Минимальна швидкість автомобіля для увімкнення адсорбера (км/г)=5
C9 Мінимальні оберти двигуна для увімкнення адсорбера (об/хв)=1300

.....тоб то не по одному з цих параметрів адсорбер не повинен був би включатись. Тому і вважаю це продувкою.
Цитата: Володимир від 12 Жовтня 2021, 15:32:44На магістралі від бака до адсорбера стоїть перепускний клапан тому частковий тиск буде.
По малюнку той клапан після адсорбера перед сеператором улавлювання парів палива повинен був би внизу біля бака стояти наче). Але в мене сепаратора немає, а клапан наче як на короткому апендіксу від бака? під бампереом стоїть. Той клапан нічім не керується.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 12 Жовтня 2021, 19:48:51
Цитата: Володимир від 12 Жовтня 2021, 15:32:44А що після вимкнення запалювання параметри двигуна попадають в умови викладені константами вище?
Можливо це спрацьовує, як продувка мікасом контура бензобак-адсорбер від моменту вимкнення запалення до моменту вимкнення головного реле  :dunno:   
Зараз пішов завів, довго не грів (хвилин до 2-3), охлаждайка не зашевелилась, пару раз газнув до 2000об і вимкнув запалення. Клапан адсорбера добросовістно отторохтів десь з частотою мабуть 2-5Гц потім клацнуло головне реле. 
в мене в прошивці....
C90 Частота сигналу клапана продувки адсорбера (Гц)=10Гц
C7 Температура охолоджуючої рідини для увімкнення адсорбера (град. С)=60
C8 Минимальна швидкість автомобіля для увімкнення адсорбера (км/г)=5
C9 Мінимальні оберти двигуна для увімкнення адсорбера (об/хв)=1300

.....тоб то не по одному з цих параметрів адсорбер не повинен був би включатись. Тому і вважаю це продувкою.
Цитата: Володимир від 12 Жовтня 2021, 15:32:44На магістралі від бака до адсорбера стоїть перепускний клапан тому частковий тиск буде.
По малюнку той клапан після адсорбера перед сеператором улавлювання парів палива повинен був би внизу біля бака стояти наче). Але в мене сепаратора немає, а клапан наче як на короткому апендіксу від бака? під бампереом стоїть. Той клапан нічім не керується.
Не знаю чи ти замітив, але на холостому клапан адсорбера не працює, він починає клацати коли додати газу щоби оберти піднялись вище константи С9. На вимкненому двигуні відкривати клапан немає сенсу, бо для продувки двигун має тягнути повітря, а в неробочому стані як сам розумієш це неможливо. Те що клацає після вимкнення запалювання, то це не клапан адсорбера, а РХХ, іде його адапрація, тобто спочатку закривається повністю, а потім відкривається до пускового значення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 13 Жовтня 2021, 09:49:20Не знаю чи ти замітив, але на холостому клапан адсорбера не працює
Так, і написав про це вище.
Цитата: vladishtm від 12 Жовтня 2021, 19:48:51тоб то не по одному з цих параметрів адсорбер не повинен був би включатись.

Цитата: Володимир від 13 Жовтня 2021, 09:49:20Те що клацає після вимкнення запалювання, то це не клапан адсорбера, а РХХ,
Так дійсно, наплутав. Після виключення запалення, клацає РХХ, а от зразу після включення запалення разів зо 3-5-7 клацає саме клапан адсорбера і згоден що тоді це вже виходить  не продувка, а перевірка клапана адсорбера (якщо відключити його з"єднувач вискочить помилка).


Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

#440
1. Трохи мекнули сьогодні на роботі на честь завтрашнього Дня захисників та захисниць України, дівки привітали. Ми їх 8-го березня вітали, вони нас сьогодні. Виявляється, добре, що ми є і без нас жизні нема. :-D Їхав додому трохи "під градусом". Согрішив. Сором! :facepalm:

Я вам тако скажу: випив - побудь пів-години чи годину після застілля, щоби організм адаптувався і стан стабілізувався. Далі буде видно, чи за кермо, чи ну його нафіг, хай хтось тверезіший везе або взагалі сьогодні таксі викличемо, а машинюшку завтра заберемо. Ми потім ще трохи роботу повjobували після роботи і я нарешті зрозумів, що можна, якщо акуратно: поведінка навколишнього оточення рівномірна та прогнозована, тіло слухається, застільне збудження минулось. Трохи приспустив вікна одного борту, швидкість 40-50 і можна їхати.

2. Позавчора трохи поджипував по селах та у полі на "Ниві-Шевроле". Висока посадка рулить, по ріллі теж можна їхати. Але Сенсович комфортніший і педальки легше тиснуться. По правді кажучи, я не зрозумів "Ниву-Шевроле". Класична "Нива" якось одразу зрозуміла, як бойове авто, "бобик" пиздець, який бойовий, "буханка" теж зрозуміла. А от "Ниву-Шевроле" по відчуттях не можу класифікувати, що воно таке: по комфорту таке собі, по бойових якостях незрозуміло. Треба ще пробувати.

ВКБ

Знайомого штрафанули біля будинку , після пива відігнав 100м авто і штрафанули на 17000 і рік без посвідчення. Можу дати почитати рішення.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Штрафи - то таке. Головне - не вгробити когось і не покалічити.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 13 Жовтня 2021, 20:24:09штрафанули на 17000 і рік без посвідчення
Цитата: Toris від 13 Жовтня 2021, 20:41:36Штрафи - то таке.
:rolleyes: богатенькій Буратіно 
Угробити когось можна і трезвому, бережи нас Господи від лихої долі.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Навіть залізо то таке, головне здоров'я і життя.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Ivan1988

Цитувати виділене1. Трохи мекнули сьогодні на роботі на честь завтрашнього Дня захисників та захисниць України, дівки привітали. Ми їх 8-го березня вітали, вони нас сьогодні. Виявляється, добре, що ми є і без нас жизні нема. :-D Їхав додому трохи "під градусом". Согрішив. Сором! :facepalm:
Чесно кажучи я і сам не один раз сідав за кермо Славути не зовсім тверезим. Але це були поїздки по спальній частині міста, нічні, на відстані приблизно 1-2 км і всякими другорядними дорогами. Одного разу навіть не пам'ятаю як приїхав, пам'ятаю як виїхав, а я к паркувався в гаражі ні. Зранку першим ділом пішов в гараж подивитись на машину чи все добре. В таких випадках завжди їду обережно, ніколи не перевищую допустиму швидкість. Частенько бувало що пьянка була до 2-ї годин ночі, а о 7 ранку сідав за кермо бо на роботу, вже нібито не п'яний, але реакція не та та і вихлоп. Кожного разу коли проїзжав мимо поліцейських які через одного зупиняли, казав, що це останній раз))) На Ланосі поки що тільки тверезий. Було би не погано якщо би на законодавчому рівні як в деяких країнах дозволяли декілька десятих проміле.

vladishtm

Цитата: Ivan1988 від 16 Жовтня 2021, 22:36:56Було би не погано якщо би на законодавчому рівні як в деяких країнах дозволяли декілька десятих проміле.
Цитата: Ivan1988 від 16 Жовтня 2021, 22:36:56Одного разу навіть не пам'ятаю як приїхав,
Хернею ви батенька страдаєте, це називається шукати пригод на свою жопу. А може і все потім життя піти коту під хвіст. П"яним мабуть за кермо можна сісти тільки в одному випадку -щоб рятувати чиєсь життя, але не факт, що буде навпаки і буде загробленне життя. 1-2 км можна і пішки подихать повітрям, ну або другові зателефонувати, чи таксі (може вийти набагато дешевше ніж покоцане життя)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Про вказівник температури двигуна знайшов щось тут https://www.drive2.ru/l/517962061855064390/
Spoiler
[close]

та тут https://lanosovod.ru/datchik-ukazatelya-temperatury-dvigatelya-na-lanose-gde-nahoditsya-i-kak-ego-zamenit.html
Spoiler
[close]

_Oleksandr_

Цитата: Ivan1988 від 16 Жовтня 2021, 22:36:56Було би не погано якщо би на законодавчому рівні як в деяких країнах дозволяли декілька десятих проміле.
У нас можно до 0.2 промилле.

Toris

Обчитався про моторні оливи та іншу хімію Liqui Moly. Ето піздец! :wacko: (Пробачте. То від надміри почуттів.)

Spoiler
(тут і трохи далі посилання до піздєца: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=282.msg556853#msg556853

Тако читаєш - і вже проймаєшся вірою в їхню хімію. Якщо по інших оливах видзьобуєш хоч якусь інфу де тільки можеш, то ось ці німці діють так, що дають потрібну їм інформацію так і стільки, що взагалі задумуєшся, чи може взагалі існувати автомобіль без ліквімолі. Формул і тестів ніфіга не знайшов (треба ще до росіянів на ойл-клуб сходити за тестами), зате прийшло якесь розуміння, які мастила можна заливати у тавросенси і на які можна міняти, якщо з'являться додаткові гроші.
[close]

Про всяк випадок покладу сюди рецептик для Сенсовича:

Питання: Здравствуйте. ЗАЗ Sens 2012 пробег 12 000 км, механическая КПП, стиль езды спокойный, эксплуатируется в обл Харьков-Донецк, возможны редкие (1-2 раза в месяц) выезды в зимнее время, поездки в основном долгие от 50 до 400 км. Машина стоит на улице.
С официальной гарантии спрыгнул после ТО 0, и поменял масло в КПП и двигателе на 4000 км. Сейчас залито в двигатель XADO Atomic Oil 10W-40 SN, в коробку XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4. Замену масла в двигателе планирую делать каждые 10 000 км. Близится ТО 1, хочу полностью перейти на продукцию ЛМ и заменить масло в двигателе и КПП. Посоветуйте какое масло и присадки предпочтительней для моей машины в двигатель и КПП
Відповідь: День добрый , оптимальный вариант для Вашего Сенса Optimal Synth SAE 5W-40 (арт.3926) + Oil Additiv (арт.3901),а в КПП можно это масло Hochleistungs-Getriebeoil SAE 75W-90 GL 4+ (арт.3979), но обязательно в коробку Сенса крайне желательно добавить в масло два тюбика Getriebeoil-Additiv (арт.1988).Да перед заменой масла воспользуйтесь промывкой двигателя Olsystem Spulung Light или Engine Flush.