Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Цитата: Romka від 14 Червня 2022, 16:33:02
У мене на Stag 200 на гарячу заводится так само як і на бензині. Але не ставив галку, щоб бензофорси не закисли, як кажуть. А Торіс хоче ж максимально на газ перейти, але якщо не знайшов, то може й немає.

Та сам би їх смикав іноді бензофорси і не закиснуть, тим більше в бензині, танікада.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

2022.06.18.Сб
1. Замінено задні гальмівні трубки та шланги. Вдалось відкрутити шланги без розриву магістралей, тож нові магістралі поки що не ставимо.
2. Оброблено антигравієм бак.
Вартість робіт з бонусом 600 грн. Курс долара 35,50 UAH/USD.

KOT

Цитата: Володимир від 14 Червня 2022, 15:41:34
Цитата: Romka від 14 Червня 2022, 14:41:49
Поставте ще гарячий старт, то гарячий двигун буде запускатись зразу на газу.
При запуску на газу треба довше крутити двигун, тому логічніше з пів оберта запуститись на бензині і перейти на газ.
Вот я бы так не сказал, я на таврии поставил галочку на блоке NEVO - от 35 градусов заводится также как и на бензине. Ниже 35 градусов - работает на бензине.

Toris

#678
Сьогодні випадково заправились бензином. АЗС "Авіас". А-95 (без спирту!) по 50 грн/л. Без черги. Без обмежень. У бак 25л. У каністру 25л. У сусідську каністру 20л. За готівку. Приємно.

Toris

Сьогодні нарешті оформив страховий поліс цивільної відповідальності чи як його там. 985 грн. Умови стандартні для мене: нульова франшиза, 160 тисяч на метал + 50 тисяч на метал чи здоров'я, за бажанням після, боронь, Боже, події. Страхова компанія "Євроінс".
Курс долара 36,50 UAH/USD.

ВКБ

Цитата: Toris від 09 Липня 2022, 17:49:53
Сьогодні нарешті оформив страховий поліс цивільної відповідальності чи як його там. 985 грн. Умови стандартні для мене: нульова франшиза, 160 тисяч на метал + 50 тисяч на метал чи здоров'я, за бажанням після, боронь, Боже, події. Страхова компанія "Євроінс".
Курс долара 36,50 UAH/USD.
Що буде у випадку Ви когось - два заліза постраждали.
Що буде Вас і теж обидва заліза.
Ті ж випадки, залізо і люди.
Ви пішохода.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Toris від 09 Липня 2022, 00:06:20
Сьогодні випадково заправились бензином. АЗС "Авіас". А-95 (без спирту!) по 50 грн/л. Без черги. Без обмежень. У бак 25л. У каністру 25л. У сусідську каністру 20л. За готівку. Приємно.
І як бензин, бо ходить слух що з появою бензину дуже багато фальсифікату?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Запах та колір нормальні, як ото колись. Стоїть у пластиковій каністрі. Їздити його не пробував, бо майже повний бак ще попереднього бензину. Авто рідко виїжджає з гаража і їздить на пропані.

А от сусідка не скаржилась, з чого роблю висновок, що цей бензин з половиною бака попереднього грають нормально. І цей, і попередній бензин - з "Авіаса" (купували з додатку та заправлялись за два тижні до цього).

Romka

На крупних АЗС бензин гарний. Думаю тут навіть не тільки рейтинг довіри не хочуть втрачати, а й те що просто ніколи його бадяжити і розбирають швидко.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Toris від 14 Липня 2022, 14:43:26Запах та колір нормальні, як ото колись.
Той що мені уграв резинові трубки був світло рижувато-красноватого (прозорий), по ніздрях бив запахом ацетону сильніше нашатирю) , не можна нюхать навіть.  А той нормальний, що брав на заправці, був більш сизуватого кольору (прозорий, щось на колір соляри схоже). Запах по ноздрях не бив, можна спокійно нюхати. У нас появився,95й,  ценник  54,8. Але бензу не застанеш. Дають тільки службовим. Вже б і треба самому хоч літрів 20. Є літрів десять скаженного, (шлангиризинки поміняа вже всі) але якось не хочеться його лить.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

#685
Акумулятор.

Два тижні не чіпав авто взагалі. Сьогодні вранці прийшов, увімкнув запалення - бензонасос загудів якось так сонно і вольтметр блоку живлення в прикурювачі показав 7 вольт напруги бортової мережі. Повернув ключ на старт - усе мовчки погасло. Закрив гараж, поїхав до роботи на таксі.

Мабуть, то все короткі поїздки. Коли на дальняк гасав, то й через місяць заводився. А з короткими поїздками вже через тиждень простою відчувалась просадка при стартуванні. Щоби раз у квартал носити акумулятор на "м'яку" стаціонарну зарядку - нє, ми такого не знаємо. :-D

Йду ставити запасний акумулятор на дозарядку, щоби вранці встановити. От і згодиться акумулятор Varta B20 Black Dynamic 45Ah (400A start), котрого купив ще Славутику за тиждень до купівлі Сенсовича. Теоретично має маслати тавросенсовий двигун МеМЗ-307 Сенсовича.

За півтора роки простою з моменту купівлі напруга холостого ходу впала до 12,2В. Побовтав трохи акумулятором, щоби кислота порухалась. Поставив 8 А зарядного струму, щоби бульбашки трохи розмішали кислоту, пішов приймати легкий душ. Після душу виставив зарядний струм 4 А, перемкнув зарядку із режиму ручної зарядки в режим збереження, зарядка сама зменшить струм до буферних міліамперів після завершення заряджання.

Усім добраніч.

Romka

Причина не впробігах, якщо дистанція не 3 км. Якщо 5 км до роботи,  то два тижня простою влітку заведе на раз. Або АКБ доживає, або щось жере в простої.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

#687
Новий акумулятор.

Вранці втулив новий заряджений акумулятор замість посадженого.
Виявилось, що висота цієї Varta 45 Ah більша Forse 60 Ah.
Видалив з-під кріпильних гайок підкладені проставочні гайки і акумулятор нормально закріпився.

З новим зарядженим акумулятором Сенсович стартанув бадьоро. З вітерцем примчали до роботи, запаркувались по діагоналі між крутими чорними авто, зайнявши 1.5 паркомісця. Акуратно парканутись не було часу, галопом помчав до КПП.

Цитата: Romka від 26 Серпня 2022, 00:47:25Причина не впробігах, якщо дистанція не 3 км. Якщо 5 км до роботи,  то два тижня простою влітку заведе на раз. Або АКБ доживає, або щось жере в простої.
Сьогодні їхав довшим маршрутом, це 4.6 км. Фото одометра з гаража та з паркінгу прикладаю. Ввечері планую повертатись коротшим, сфоткаю та підрахую ще й "короткий" одометр. Основний маршрут - короткий. І такі короткі поїздки ще й супроводжуються тривалими тижневими+ простоями. Так будь-який акумулятор просяде. А "старий" акумулятор Forse підзаряжався попередником моєю зарядкою ще за пів-року до продажу. Попередник думав купувати новий акум, але коли з моєю допомогою ми проаналізували його поїздки (аналогічні, гаражі наші поруч) і він правильно зарядив акумулятор стаціонарно, то потім кілька разів мені дякував за добре слово, сказане вчасно. Тобто, якщо зарядка дала такий ефект, то все було добре з тим акумулятором. Втім, подивимось сьогодні на тую Форзу, може, вона дійсно деградувала вже, бо ніщо не вічне.

UPD: Короткий маршрут = 3,7 км. Це основний маршрут, яким рухаюсь до роботи, якщо виїхав вчасно або раніше. В основному саме цим маршрутом рухаюсь від 24 лютого; вранці 3,7 км до роботи, ввечері 3,7 км з роботи. А коли батька після інфаркту лікували, то відрізок ще й надвоє ділився, лікарня якраз поруч маршрута. :facepalm: Вольтметр у прикурювачі трохи занижує покази напруги, але все одно ясно, що регулятор напруги якщо й халтурить, то хіба трішечки.

Власне, тому й простоює Сенсович багато, що на роботу я ходжу пішки, прямий пішохідний маршрут взагалі менше 2 км...

...Після роботи припер додому розряджений акумулятор. Важелезний, що ядерна бомба. Спека... Поки припер - мокрий, як після душу. От тавричний акумулятор - самоє оно, пєсТня; взяв чи за ручечку, чи просто рукою обійняв - та й поніс собі культурненько, як порядна сволоч. А от оцево... Ні, воно, якщо маса велика, то ніби добре: свинцю багато і все таке - але носити його за ручку геть незручно, краще якусь кравчучку взяти або хоча би не у спеку займатись ручним транспортуванням...

Помив акумулятор під душем, короткого замикання не боявся, бо все одно акум уже не дає того струму, який випаровує метал. Після змивання бруду відклацнув кришечку, яка імітує "необслуговуваний" акумулятор, хай сохне усе. Займатись цікавими дослідами щось не відчуваю натхнення...

KOT

В мого приятеля була схожа проблема, періодично розряджався аккумулятор, пробіги були десь 5км.
Потім замінив регулятор напруги, потім аккумулятор, зараз начебто все ок.

Toris

#689
Старий акумулятор.

Вранці стамескою викрутив пробки акумулятора. В усіх банках однаковий рівень електроліту, пакети з рідини не висовуються, підозрілого запаху немає. У трьох банках якась масна плівка помітна більше, ніж в інших банках. Щільність електроліту не міряв. Закрутив пробки, клацнув кришкою та приліпив край етикетки на місце.

Напруга холостого ходу 9 В. Це дуже глибоко розряджений акумулятор (має бути не нижче 10,8 В). Втикнув зарядку, в ручному режимі струм не підіймається вище 8 А і бульбашок вухом не чути. Індикатор акумулятора показує "червоне око", що треба долити дистиляту.




Виставив 2 А, перемкнув автоматичний режим та й поїхав у справах.

Повернувся через 3 години. В ручному режимі дав 11 А (це максимум для зарядки) - почали шипіти бульбашки газу в електроліті. Це вже добре, акумулятор "проснувся", тобто важкі сульфати достатньо розчинились. Виставив 2 А в автоматичному режимі та й дав спокій. Процес триватиме ще близько 30 годин, якщо акумулятор не сильно деградований. Час від часу заглядатиму до нього.