Жабка заднього ходу

Автор Stick2, 03 Травня 2021, 21:39:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Stick2

3 жабки вкручував нових, таке враження коли вона побаче масло входить в Кз до включення задньої передачі, шайби підкидав з бубном танцював всеодно закручуєш чи викручуєш всерівно при включеному запаленні горить задній хід, в чому проблема хз

al.dudka

А без жабки, попробуйте, може десь провід коротить, попробувати невкучуючи.

vladishtm

al.dudka правильно підсказав -просто зніми один контакт з жабки і якщо потухне -  проблема в концевому (жабка) не потужне проблема в проводці. Я недавно вже вдруге довбався з жабкою. Пластикова, чомусь нагрівалась то і  попливли контакти (перестали замикать). Хотів поміняти,, підходящої не найшлось.  Розпиляв, підшаманив, скрутив нитками, ізолентою,  - все ок. Міряв ток -наче й небагато десь ампера 3-4, все нормально розподіляється по току на плафони. Якого такий ток її гріє - ?  }-)  :dunno:
До речі  заодно витягнув контакти  на роз"еднувача задн. протитуманок і заперемичів ті протитуманки зі стопами -тепер стопи як топовий авіаносця. Ще ж і на задньому склі плафончик   :psih: Жуть!
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: vladishtm від 04 Травня 2021, 19:50:56і заперемичів ті протитуманки зі стопами
очень "мудрое" решение
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Олександр 1968

Пдр.п19.7 до першого поліцая з невиконаними нормами по штрафам.По ЖАБІ.А кулька там не викотилася зі свого місця?І десь збоку натискає на подружку при закручуванні датчика?

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 04 Травня 2021, 20:51:35очень "мудрое" решение
ПЕРШЕ Авто після 60ти, що не можна в дитинство погратися :beee:, скіко тої жизті  :wallbash: По поліцаям -" от курва, мабуть підімкнуло десь...) а до речі? багато авто крім Славути ще мають протитуманки позаду?, (чисто пізнавально)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: vladishtm від 04 Травня 2021, 22:42:32а до речі? багато авто крім Славути ще мають протитуманки позаду?, (чисто пізнавально)
Жигули начиная с 04 модели.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Олександр 1968

Цитата: vladishtm від 04 Травня 2021, 22:42:32
Цитата: Vitaliy. від 04 Травня 2021, 20:51:35очень "мудрое" решение
ПЕРШЕ Авто після 60ти, що не можна в дитинство погратися :beee:, скіко тої жизті  :wallbash: По поліцаям -" от курва, мабуть підімкнуло десь...) а до речі? багато авто крім Славути ще мають протитуманки позаду?, (чисто пізнавально)
Дуже цікава розвага.Навантажити вмикач ламп гальм додатковим і подвійним навантаженням(замість 2*21ват-4*21).А потім на форумі з'явиться нова тема,,чомусь вилітає жабка гальм,,.Хоча якщо якість ще не китайська то походить ще довго.Потихеньку перетворюючи задній жгут проводів в твердуватий патик.

vladishtm

Цитата: Олександр 1968 від 05 Травня 2021, 07:34:42Навантажити вмикач ламп гальм додатковим і подвійним навантаженням(замість 2*21ват-4*21).А потім на форумі з'явиться нова тема,,чомусь вилітає жабка гальм,,.Хоча якщо якість ще не китайська то походить ще довго.Потихеньку перетворюючи задній жгут проводів в твердуватий патик.
Жабка попливла ще до цієї розваги, тому ці аргументи не переконали , ну а от
Цитата: Олександр 1968 від 04 Травня 2021, 21:29:57Пдр.п19.7 до першого поліцая
дуже  весомий аргумент" бо  це тільки  в нас "держава має право на насилля", тому аж виписали окремий пункт ПДР (при цьому кодло спокійно їздить з запхнутими під фари з надписом "галоген"всякою лабудою) Про задні протитуманки в ПДР вєлікодушно "разрешается" (даже не обязует  :o) один раз в 19.4
Як по мені додатковий стоповий на задньому склі (а він заводський) більша зараза, бо в темряві сліпить задне скло самому водію власнику, а також робить червоне пятно тому хто позаду.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Олександр 1968

Цитата: vladishtm від 05 Травня 2021, 15:00:59
Цитата: Олександр 1968 від 05 Травня 2021, 07:34:42Навантажити вмикач ламп гальм додатковим і подвійним навантаженням(замість 2*21ват-4*21).А потім на форумі з'явиться нова тема,,чомусь вилітає жабка гальм,,.Хоча якщо якість ще не китайська то походить ще довго.Потихеньку перетворюючи задній жгут проводів в твердуватий патик.
Жабка попливла ще до цієї розваги, тому ці аргументи не переконали , ну а от
Цитата: Олександр 1968 від 04 Травня 2021, 21:29:57Пдр.п19.7 до першого поліцая
дуже  весомий аргумент" бо  це тільки  в нас "держава має право на насилля", тому аж виписали окремий пункт ПДР (при цьому кодло спокійно їздить з запхнутими під фари з надписом "галоген"всякою лабудою) Про задні протитуманки в ПДР вєлікодушно "разрешается" (даже не обязует  :o) один раз в 19.4
Як по мені додатковий стоповий на задньому склі (а він заводський) більша зараза, бо в темряві сліпить задне скло самому водію власнику, а також робить червоне пятно тому хто позаду.
Бо кодло знає що тонування вікон,фар,ліхтарів,пердячий вихлоп,ксенон іт.д і т.п заборонені законом.Але все це треба чимось виміряти для доказу.І навчити пластмасів цим користуватися.І що їм дали в руки?Як то кажуть прапор(гарну круглу червону цяцьку) ну і х...назустріч.Маємо відповідний результат.Є люди яких по три рази за вечір зупиняють за один непрацюючий габарит.Але є купа долбоящерів з передніми синіми габаритами(мабуть приманюють собі в лоб поїзд з півсотнею вагонів з цементом).Мали б вже бути злиднями з купою штрафів.Нєєє, їздять собі.

_Oleksandr_

Цитата: vladishtm від 04 Травня 2021, 22:42:32багато авто крім Славути ще мають протитуманки позаду?, (чисто пізнавально)
у всех есть (уверен, что есть исключения, но тем не менее)

vladishtm

Цитата: _Aleksandr_ від 05 Травня 2021, 16:48:23у всех есть (уверен, что есть исключения, но тем не менее)

}-)  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: всех дома ждут но  всем домой хочется.
Понятно, шо я поигрался и назад вернул.  Понятно потому шо менты приколупаться могут, на то они и менты.  Но с точки зрения философской.....логически развивая моменты,  :wacko:  что не на всех авто есть такие противотуманки и ниче ез-дят, и + всяких тюнингованых плафонов -и то же ездят( а я ведь отключил совсем -знач уже их нет) и сказано что "запрещается объеденять...." (а я таки отключил  -их уже нет, а значит и не объеденение ужеи ...)... разрешаются дополнительные стопы (правда на стекло,) я как бы дополнил стопы и никому плохо не сделал, даже более .
Просто в ПДД, как говорил один мой знакомый, покойник, (с) " текст по дебильному написан. Ибо только дебил, может противотуманками засветить стопы (вот как раз путем "объеденения". Ну это только логическая философия. В нашей жизни ей не место. Можно прилепить перекидную релюху сзади возле плафонов в багажнике и когда кнопка противотуманок ВКЛ плафоны СТОП и ПРОТИВОТУМ работают независимо. Если кнопка противотум выключена -работают паралельно стопам. Таким образом противотуманки согласно ПДД не объеденены.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

З наступного року планують ввести ТО, навіщо сьогодні колгоспити а завтра переробляти в сток? Тим більше задні фонарі, які водій не бачить під час їзди і йому пофіг в якій воно там послідовності загоряється. Якщо не дай боже хтось в"їде в зад, і водій скаже що не побачив сигнал тормоза чи він його засліпив, то буде винен той кому в зад в"їхали, і доведеться тоді заплатити за ремонт двох машин.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

drone

Цитата: vladishtm від 06 Травня 2021, 16:17:00
Просто в ПДД, как говорил один мой знакомый, покойник, (с) " текст по дебильному написан. Ибо только дебил, может противотуманками засветить стопы (вот как раз путем "объеденения". Ну это только логическая философия. В нашей жизни ей не место. Можно прилепить перекидную релюху сзади возле плафонов в багажнике и когда кнопка противотуманок ВКЛ плафоны СТОП и ПРОТИВОТУМ работают независимо. Если кнопка противотум выключена -работают паралельно стопам. Таким образом противотуманки согласно ПДД не объеденены.
Философия очень проста. Ночью 40 Вт от двух ламп на фару выжигают глаза человеку который едет сзади, особенно в плотном городском потоке. 
Если хочется баловаться, то по уму нужно ставить датчик освещенности на туманки так чтоб они включались паралельно стопам только ярким днем.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

Цитата: Володимир від 06 Травня 2021, 16:32:21Тим більше задні фонарі, які водій не бачить під час їзди
Так, то і от... щоб бачити чи робочий  в мене стоп, я "проколгоспив" дірочку на 4ри, в додатковому стопі що на задньому склі. Тепер нажавши тормоз в зеркалі  бачу що додатковий світить - то вже хоч якась впевненість.  Так до речі і звертаю увагу, що немає стопів взагалі (жабка та етс.)
Цитата: Володимир від 06 Травня 2021, 16:32:21Якщо не дай боже хтось в"їде в зад, і водій скаже що не побачив сигнал тормоза чи він його засліпив, то буде винен той кому в зад в"їхали, і доведеться тоді заплатити за ремонт двох машин.
ПДР 19.3-засліплення і дії... ПДР13.1 дистанція.  А от якщо стопові не свтили  і це зафіксують -таки да.  Мені наприклад сильно заважають саме додаткові стопи на задньому склі в передніх - сліплять. Тоді в нічний час перед ними толком Ні переходів пішохідних не контролюєш, ні перехресть .... бо світло на рівні очей та вище. А від більш передніх воно ще й заважає по світлофорам, які над проїздною частиною висять

Цитата: drone від 06 Травня 2021, 16:47:38то по уму нужно ставить датчик освещенности на туманки так чтоб они включались паралельно стопам только ярким днем
Слабкий аргумент бо  ПДР 19.4 "аварійка з протитуманками" разом не засліплять? А так по джентельментськи, да можна при паралельній роботі стопи-протитуманки обмежити ток і не обовязково ненадійним датчиком - просто кусочком ніхрома.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2