Жабка заднього ходу

Автор Stick2, 03 Травня 2021, 21:39:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

drone

Цитата: vladishtm від 07 Травня 2021, 12:26:02
Цитата: drone від 06 Травня 2021, 16:47:38то по уму нужно ставить датчик освещенности на туманки так чтоб они включались паралельно стопам только ярким днем
Слабкий аргумент бо  ПДР 19.4 "аварійка з протитуманками" разом не засліплять? А так по джентельментськи, да можна при паралельній роботі стопи-протитуманки обмежити ток і не обовязково ненадійним датчиком - просто кусочком ніхрома.
Весь смысл в 19,9 "Задній протитуманний ліхтар дозволяється використовувати виключно в умовах недостатньої видимості як у світлу, так і в темну пору доби."
Если руководствоваться мозгом, то смысл в увеличении яркости стопов есть только ясным днем или при движении навстречу яркому солнцу утром/вечером. Датчик освещенности где-нить на решетке радиатора позволяет реализовать автоматическое подключение туманок в таких условиях. Нихром же вы снижаете яркость ламп, а значит теряется весь смысл в повторении стопов туманками.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

Цитата: drone від 07 Травня 2021, 13:43:38то смысл в увеличении яркости стопов
В принципе, я ж не возражаю и против такого, предлагаемого вами варианта по яркости. Но почему то, мне больше нравится увеличение площади плафонов , чем повышение яркости.
  ПДД  по яркости нет ничего , как и по площади светового прибора. Есть 31,4,3 г) "...и лампы не отвечающие типу ..." - ответ на это для Славуты находим в 1102-3902004-02 на стр 65 и табл 9.2 "Лампы, что применяются в автомобиле".
Инетресно, что требования по яркости, могли бы легко реализоваться и контролироваться тем же люсметром -но такое почему то игнорирутся нашими "правоохоронцямы".
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Ви колись їхали в повний туман за авто с нормальними протитуманками, без і з яркими.
Прекрасна ідея протитуманкі стандартної якості щоб лишитись живим. Габарити не видно, а видно лише протитуманки, особливо в сумерки, а не повну тьму. Спіймати в зад авто без протитуманок на раз. Їдеш, нічого не видно, лише два огоньки, підїзджаєш, а то протитуманки, а одночасно горящі габаритиине видно було. Я оцінив пару раз протитуманки пепед ідучого. А зараз чомусь на свіжих моделях лише одна з ліва протитуманка.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

_Oleksandr_

Вчера на заправке снял
Spoiler
[close]
Если бы не центральный стоп-сигнал на стекле - на фоне горящих противотуманок, я бы и не понял когда он тормозит, а когда нет (ладно ночью, но днем это точно).

vladishtm

Цитата: _Aleksandr_ від 08 Травня 2021, 16:43:43Вчера на заправке снял
Габарити і протитуманки, - стопів не бачу.  Ото ж і кажу с фонарями протитуманками задніми трохи якась муть. Як довести цьому воділі, що видимість нормальна і не підпадає під 19.4 ПДР? Він же може відповісти "для тебе нормальна, а мені нє"
Та й Про протимуманні фонарі ПДР пишуть туманно, бо "можна" не є "обовязково" и "дозволяется" не є "зобовязаний"

Цитата: _Aleksandr_ від 08 Травня 2021, 16:43:43а фоне горящих противотуманок
то ж і я про це. Посилити стопи за рахунок протитуманок це одне, а в русі засвічувати стопом коли світять ті задні протитуманки -то вже іше.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Цитата: vladishtm від 09 Травня 2021, 19:08:51
Цитата: _Aleksandr_ від 08 Травня 2021, 16:43:43Вчера на заправке снял
Габарити і протитуманки, - стопів не бачу.  Ото ж і кажу с фонарями протитуманками задніми трохи якась муть. Як довести цьому воділі, що видимість нормальна і не підпадає під 19.4 ПДР? Він же може відповісти "для тебе нормальна, а мені нє"
Та й Про протимуманні фонарі ПДР пишуть туманно, бо "можна" не є "обовязково" и "дозволяется" не є "зобовязаний"
В ПДР все написано четко и однозначно
Цитувати виділененедостатня видимість — видимість дороги в напрямку руху менше 300 м у сутінках, в умовах туману, дощу, снігопаду тощо;
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

Цікаво, коли люди одне одного не чують.
Я вам теж з ПДР тільки про "
Цитата: vladishtm від 09 Травня 2021, 19:08:51ПДР пишуть туманно, бо "можна" не є "обовязково" а "дозволяется" не є "зобовязаний"
а ви мені про значення "недостатня видимість "

Цитата: drone від 09 Травня 2021, 19:51:54В ПДР все написано четко и однозначно
Цитировать (выделенное)
недостатня видимість — видимість дороги в напрямку руху менше 300 м у сутінках, в умовах туману, дощу, снігопаду тощо;
Побалакали.  А топикстартер так і не сказав, то що ж у нього було.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2