Вопрос по кпп славута

Автор Андрей, 04 Травня 2021, 23:53:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрей

Здравствуйте у меня машина Славута 2008 год 1.2 инжектор, купил на неё б/у коробку, и когда ставил не обратил внимание на то что у моей коробки 2 отверстия , а у той которой купил одно, соотвественно датчик колена не работает я так понимаю из за этого, верны ли мои догадки?
То,что нас не убивает-делает нас сильнее.

Володимир

100%, датчик там напевне дивиться на вінець стартера а не на реперний диск маховика.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

У меня карбовая машина, над маховиком 2 пластиковые заглушки. Я правильно понимаю, что для крепления датчика нужна ещё отверстие с резьбой м 6 ? А второе отверстие для чего? А разве небыло тавро славут с датчиком на шкиве?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Evgeniy_Pet

Як писав Володимир, тей отвір знаходиться над вінцем, мабуть це якесь оглядове вікно або для жорсткої фіксації колінчастого валу в одному положенні. Для ДПКВ потрібен ще один отвір просвердлити. Головне потрібно точно намітити при ВМТ 1циліндра центр 20-го зуба після двох пропущених по ходу обертання реперного диска але це буде проблематично так як туди ще потрібно підлізти.

Evgeniy_Pet

Якщо намагання розмістити ДПКВ у рідному положенні марні то є ще варіант, встановити шків колінчастого вала з ланос 1.4.

igo61

Трошки теории.
На колоколе КПП делалось как одно отверстие для датчка, так и два. Предполагалось применение на таврославутах систем зажигания с двумя дачиками. Один стоял над венцом маховика и считал зубья (их 114), а второй стоял над гладкой частью маховила. Но в эту гладкую часть был вставлен наглушман штифт, проходящий под вторым датчиком строго в ВМТ 1-го цилиндра - точка начала отсчёта для вышеуказанной системы.
Впоследствии от этой системы отказались и для инжей стали делать маховики с интегрированным програмным колесом "60-2". Вот эти програмные зубья и делают вместо гладкой части маховика. А ДПКВ ставится во второе (см. выше по тексту) отверстие. Если в КПП одно отверстие, то оно должно находиться (для инжей) над програмными зубьями. Кстати, у меня на карбе одно отверстие на КПП и оно над гладкой частью маховика. Впоследстии я поставил инжовый маховик и ДПКВ для МПСЗ.
Андрей, посмотри правильность расположения отверстия над програмными зубьями и зазор между ДПКВ и зубьями - должно быть 0,5...0,8мм. А так же проверь целостность проводки от ДПКВ до ЭБУ и сопротивление датчика - должно быть 600...900 ом.
Цитата: Evgeniy_Pet від 05 Травня 2021, 11:38:40
Якщо намагання розмістити ДПКВ у рідному положенні марні то є ще варіант, встановити шків колінчастого вала з ланос 1.4.
Без бубна там не обойтись. Шкив надо протачивать на 5мм (програмную часть "60-2" делать тоньше). Ставится с неимоверными матами (в таврославуте там крайне мало места). Кроншейн ланоса без доработок не становится и бьёт по кузову при перегазовках. Я себе ставил, потом отказался от него. Смелым могу подарить подготовленный шкив.  :-D
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Evgeniy_Pet

Картинки з інтернету, я ще не зустрічав КПП з одним отвором який знаходиться над гладкою поверхнею, хоча ввечері у друга на тавріїї 90-х років гляну. Я думаю що у Андрія тей випадок з отвором що я показав на картинках.

Володимир

Цитата: igo61 від 05 Травня 2021, 11:45:51
Трошки теории.
На колоколе КПП делалось как одно отверстие для датчка, так и два. Предполагалось применение на таврославутах систем зажигания с двумя дачиками. Один стоял над венцом маховика и считал зубья (их 114), а второй стоял над гладкой частью маховила. Но в эту гладкую часть был вставлен наглушман штифт, проходящий под вторым датчиком строго в ВМТ 1-го цилиндра - точка начала отсчёта для вышеуказанной системы.
Ці отвори були ще на перших тавріях, передбачалось встановлення двох датчиків і біля насоса омивача був кронштейн з колодками підключення до цих датчиків, служили для підключення до спеціальних приборів на СТО. Колись в якійсь книзі по ремонту я зустрічав таку інформацію.

В мене на таврії 93 рв було два отвори і був присутній кронштейн для кріплення колодки, але самих датчиків, проводів і колодки не бул, чи то вже не ставили на заводі, чи попередній власник викинув.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Evgeniy_Pet

З'явилося трохи вільного часу, вирішив полистати сторінки інтернету. Виявляється дійсно є КПП 307-1601012 з одним отвором який призначений для ДПКВ. 245-1601012 з двома отворами, ще є з індексами 301 та 317 але конкретної інформації про них не знайшов. Цікаво що то за КПП яку я показував у першій картинці?

Vitaliy.

А что за буква Л на втором снимке?
Цитата: Evgeniy_Pet від 05 Травня 2021, 16:18:32ще є з індексами 301 та 317
А может быть такое, что коробка для сенса, с иной главной парой ?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Evgeniy_Pet

#10
Що за буква поки що не знаю. На рахунок 301-1601015 інформації майже немає, лише сторінка з каталогу запчастин де вказано чотири різні номери деталі кпп, не пам'ятаю на якому сайті бачив, 317 бачив фото корпусу, там номер відлитий. Кпп в цілому має два номери це 245-1601012 та 307-1601012, а картери маховика чотири це 245-1601015, 307-1601015, 301-1601015(на тій сторінці була викреслена, частину цифр видно), 317-1601015. Ці номери деталей буває мають в кінці ще цифру 10, означає що в деталі присутні шпильки. Стверджувати що це достовірна інформація не можу тому що в основному в каталогах запчастин найчастіше зустрічаються 245 і 307.