На холостых при резком газе - "захлёбывается"

Автор ВадимЧернигов, 18 Червня 2021, 09:47:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВадимЧернигов

Доброго дня уважаемым форумчанам! Подскажите советом, бо по Славутке - новичок. Славута 2005-го, 1,2 карб газ/бензин. На бензине - заводится только на половине подсоса со 2-3 раза, холостой ход неуверенный, подтраивает. При резкой тапке в пол вместо газонуть-зареветь двигатель начинает типа "захлебываться" и глохнуть. Сильно подозреваю, что переливает карб, давно требует чистки и ремкомплекта. Тем более, что и нагар на свечах черный сухой матовый на всех четырех. Но может, опытный народ, что-то еще подскажите?
Датчик Холла, топливный и воздушный фильтры, бензонасос - новые, свечи и провода тоже, провода прозвонил тестером - по омам - норм. Зажигание по меткам и бегунку выставлено.

User2108

Що з котушкою? ВВ дроти правильно по циліндрах підключені? Проведіть ревізію карба, гляньте як працює клапан ХХ

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВадимЧернигов

Цитата: User2108 від 18 Червня 2021, 12:39:36Що з котушкою? ВВ дроти правильно по циліндрах підключені? Проведіть ревізію карба, гляньте як працює клапан ХХ
По котушці не скажу, не міняв, провода правильно 1-3-4-2 проти часової, а от клапан ХХ - є трохи косяка, на верхній кришці карба під нього різьба зірвана, закрутив руками як зміг, акуратно.... То може через нього? Карб повністю через різьбу купувать - дорогое удовольствие, а окремо кришка щось поки не знаходиться...

ВадимЧернигов

Цитата: Володимир від 18 Червня 2021, 13:25:05В першу чергу глянути мітки ГРМ
Та нечебто перевірял - бігунок на першому циліндрі, мітка шківа - на отметке МЗ на кожухе. Все по книжці по експлуатації (автора одразу не вспомню, 95 рік видання).

Володимир

Цитата: ВадимЧернигов від 18 Червня 2021, 13:38:29мітка шківа - на отметке МЗ на кожухе. Все по книжці по експлуатації (автора одразу не вспомню, 95 рік видання).
Мітка має бути на ВМТ, а не на МЗ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 18 Червня 2021, 13:41:33
Цитата: ВадимЧернигов від 18 Червня 2021, 13:38:29мітка шківа - на отметке МЗ на кожухе. Все по книжці по експлуатації (автора одразу не вспомню, 95 рік видання).
Мітка має бути на ВМТ, а не на МЗ.

В книзі Фучаджі (1993 р.в.), мітка має бути на МЗ:
"Регулировка угла опережения зажигания.
Угол опережения зажигания устанавливают по метке 21 (см. рис. 20) на шкиве 18 привода генератора и метке МЗ на кожухе 1 плоскозубчатого ремня. Эти метки показывают момент зажигания в первом цилиндре. Импульс бесконтактного микровыключателя датчика-распределителя происходит в момент, когда метка на шкиве привода генератора совпадает с меткой МЗ на крышке плоскозубчатого ремня (5° до в. м. т.). При этом бегунок должен находиться против электрода крышки прерывателя с цифрой 1."

romuald

Цитата: ВадимЧернигов від 18 Червня 2021, 09:47:13Сильно подозреваю, что переливает карб, давно требует чистки и ремкомплекта. Тем более, что и нагар на свечах черный сухой матовый на всех четырех. Но может, опытный народ, что-то еще подскажите?
Ремкомплект брать не советую. Лучше сделать ревизию и докупить все по отдельности и хорошего качества. Мне в Певцах в гаражах карб регулировал спец по имени Саша. Отлично все. Взял символические деньги...правда он руководил, а я делал. Потом собрал и он отрегулировал. Мастерская у него где-то в раене ул. Тычины...могу сбросить телефон...если интересно...

ВадимЧернигов

Цитата: User2108 від 18 Червня 2021, 13:56:52В книзі Фучаджі (1993 р.в.), мітка має бути на МЗ:
"Регулировка угла опережения зажигания.
Угол опережения зажигания устанавливают по метке 21 (см. рис. 20) на шкиве 18 привода генератора и метке МЗ на кожухе 1 плоскозубчатого ремня. Эти метки показывают момент зажигания в первом цилиндре. Импульс бесконтактного микровыключателя датчика-распределителя происходит в момент, когда метка на шкиве привода генератора совпадает с меткой МЗ на крышке плоскозубчатого ремня (5° до в. м. т.). При этом бегунок должен находиться против электрода крышки прерывателя с цифрой 1."
Оце ж і в мене такий текст - мітка на МЗ......... х.з...... :-D
В будь-якому разі - за поради дякую, буду на вихідних карб знімати...
А по нагару на свічках що можна сказать - чорний сухий - якщо вірити книжкам це ж від переобогащенной смеси?

ВадимЧернигов

Цитата: romuald від 18 Червня 2021, 14:02:14Мастерская у него где-то в раене ул. Тычины...могу сбросить телефон...если интересно...
С огромной благодарностью - сбросьте номер, please :dancer:
За ремкомплекты тоже на разных интернет-магазинах отзывы читал - народ плюётся - то некомплект, то некондиция, то жесткий топорный китай Хоть за 60 грн, хоть за 260........

Володимир

Цитата: User2108 від 18 Червня 2021, 13:56:52
Цитата: Володимир від 18 Червня 2021, 13:41:33
Цитата: ВадимЧернигов від 18 Червня 2021, 13:38:29мітка шківа - на отметке МЗ на кожухе. Все по книжці по експлуатації (автора одразу не вспомню, 95 рік видання).
Мітка має бути на ВМТ, а не на МЗ.

В книзі Фучаджі (1993 р.в.), мітка має бути на МЗ:
"Регулировка угла опережения зажигания.
Угол опережения зажигания устанавливают по метке 21 (см. рис. 20) на шкиве 18 привода генератора и метке МЗ на кожухе 1 плоскозубчатого ремня. Эти метки показывают момент зажигания в первом цилиндре. Импульс бесконтактного микровыключателя датчика-распределителя происходит в момент, когда метка на шкиве привода генератора совпадает с меткой МЗ на крышке плоскозубчатого ремня (5° до в. м. т.). При этом бегунок должен находиться против электрода крышки прерывателя с цифрой 1."
А, я думав ВадимЧернигов описує як він мітки ГРМ перевіряв, а він виявляється їх не перевіряв, а з"їзав на тему про запалювання.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВадимЧернигов

Цитата: Володимир від 18 Червня 2021, 14:21:04А, я думав ВадимЧернигов описує як він мітки ГРМ перевіряв, а він виявляється їх не перевіряв, а з"їзав на тему про запалювання
А я и не описывал, как их проверял, я их выставлял, когда осенью ремень ГРМ менял, по памяти как батя на Москвиче 412 делал. И заглядывая в книжку по Славуте под редакцией Филиппенко. И спрашивал у знающих здесь людей за симптомы, в которых сомневался...... И причины могуть быть и в запалюванни тоже. Иначе на обращался бы за советом. К более опытным людям. А не к под*бщикам новичков.

Володимир

Цитата: ВадимЧернигов від 18 Червня 2021, 14:31:17
Цитата: Володимир від 18 Червня 2021, 14:21:04А, я думав ВадимЧернигов описує як він мітки ГРМ перевіряв, а він виявляється їх не перевіряв, а з"їзав на тему про запалювання
А я и не описывал, как их проверял, я их выставлял, когда осенью ремень ГРМ менял, по памяти как батя на Москвиче 412 делал. И заглядывая в книжку по Славуте под редакцией Филиппенко. И спрашивал у знающих здесь людей за симптомы, в которых сомневался...... И причины могуть быть и в запалюванни тоже. Иначе на обращался бы за советом. К более опытным людям. А не к под*бщикам новичков.
1. Від останньої осіні вже пройшло більше ніж пів року, а ремінь на двигуні перескакує за долі секунди, варто запустити двигун не стартером а з товкача.

2. При перескакуванні ремня ГРМ на карбовій машині зміщається запалювання, запустити двигун можна, але він працює не так як хотілобся.

3. По суті питання, може бути ще запізне запалювання, або через неправильне регулювання троса підсоса чи відсутність фіксуючого шарика, не повністю відкривається дросельна заслонка підсоса. Ще може бути недотягнути електромагнітний клапан.

4. Перш ніж вживати слова типу "под*бщикам новичков", раджу заглядати в профіль користувачів і звертати увагу на дату реєстрації на форумі і не хамити з перших днів на форумі. На перший раз як модератор просто даю дружню пораду.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВадимЧернигов

Цитата: Володимир від 18 Червня 2021, 14:52:074. Перш ніж вживати слова типу "под*бщикам новичков", раджу заглядати в профіль користувачів і звертати увагу на дату реєстрації на форумі і не хамити з перших днів на форумі. На перший раз як модератор просто даю дружню пораду.
Хамити і в подумках не було, не в моєму стилі. Просто як філолог за фахом - дуже чувствителен к фразам. Коли пишуть в 3м лице, як Ви написали про "Я думав що він..... а він....." - в цьому я і побачив надменную поддевку. Тому так і відреагував, бо для мене всі люди - брати, не залежно, хто скільки на форумі.
За пораду про перескочений ремінь - дякую, подивлюсь обов'язково. За шарік - тоже слушно, подивлюсь....

Володимир

Цитата: ВадимЧернигов від 18 Червня 2021, 14:58:56
Цитата: Володимир від 18 Червня 2021, 14:52:074. Перш ніж вживати слова типу "под*бщикам новичков", раджу заглядати в профіль користувачів і звертати увагу на дату реєстрації на форумі і не хамити з перших днів на форумі. На перший раз як модератор просто даю дружню пораду.
Хамити і в подумках не було, не в моєму стилі. Просто як філолог за фахом - дуже чувствителен к фразам. Коли пишуть в 3м лице, як Ви написали про "Я думав що він..... а він....." - в цьому я і побачив надменную поддевку. Тому так і відреагував, бо для мене всі люди - брати, не залежно, хто скільки на форумі.
За пораду про перескочений ремінь - дякую, подивлюсь обов'язково. За шарік - тоже слушно, подивлюсь....
Це просто поширена помилка новачків, приходять на форум за допомогою, а читати що їм радиш не хочуть. Буває для прикладу пишеш що відкрий капот і подивись чи двигун на місці, а у відповідь опис як ходив кругом машини і стукав по колесам.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion