Топливный насос

Автор Рус, 16 Липня 2021, 11:11:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Рус

Доброго времени суток, я новенький в этом деле.  Подскажите пожалуйста, Славута карбюратор, стоит ли ставить электробензонасос или лучше плунжерный. Если можно, какую модель?

Vitaliy.

Цитата: Рус від 16 Липня 2021, 11:11:29или лучше плунжерный.
Таких небывает в природе в данном случае.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ИнФлеймс

Могу поделиться своим опытом.  Я на  карбюраторной Славуте  с  ГБО и механическим насосом (Аврора)  проездил 4 года и 80000 километров.  Бензонасос использовал для прогрева в холодное время и при необходимости добраться до заправки если в пути заканчивался газ. Не могу сказать что он доставлял какие-то проблемы,   кроме постоянных подтеков масла и бензина ( приходилось периодически подтягивать гайки крепления бензонасоса и винты клапанной крышки).  На пятом году решился на установку электрического, и об этом не жалею. Установил инжекторный возле бака,  на входе насоса поставил дополнительный нейлоновый фильтр. Электрическую часть  удобнее всего  запитать от кнопки ГБО через ШИМ регулятор ( для уменьшения производительности).  Вместо старого установил заглушку. За год использования никаких проблем с этой переделкой не возникало.

Toris

#3
Апологети ЗАЗ-руху кажуть, що немає нічого кращого від рідного механічного бензонасосу ДААЗ, того, який у спеку треба мокрою ганчіркою накривати. У нього ніби подвійна мембрана (не перевіряв), завдяки чому при розриві/деградації однієї мембрани бензин не змішується з моторною оливою.

У моїй славутці на момент придбання мною попередниками був встановлений плунжерний "Пекар", у якого з безпекою ніби як гірше. Однак нічого поганого за нього не можу сказати, оскільки два роки їздив з ним без проблем і навіть у спеку бензин не закипав і на гарячу двигун нормально заводився.

Коли встановив ГБО-2, механічний бензонасос був демонтований взагалі, славутко півтора роки харчувалось виключно пропаном. Зараз біля бензобаку внизу стоїть електричний бензонасос низького тиску для карбюраторів без будь-яких клапанів. Вмикається лише у режимі "бензин". Усе добре. Якась модель бренду "FSO", здається.

Vitaliy.

Цитата: Toris від 17 Липня 2021, 11:05:36Апологети ЗАЗ-руху кажуть, що немає нічого кращого від рідного механічного бензонасосу ДААЗ, того, який у спеку треба мокрою ганчіркою накривати.
Это зависит от владельца, как он следит и обслуживает механизмы.
Цитата: Toris від 17 Липня 2021, 11:05:36плунжерний "Пекар"
Ще один, увереный, шо вин плунжерний )))
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 17 Липня 2021, 21:39:47Ще один, увереный, шо вин плунжерний )))
А тоді який він?

Vitaliy.

Диафрагменный!
А вообще насосы разделяются на поршневые, лопастные, кроме двух ранее указанных. В ЭБР инжектора бывают лопастные, и роторные (с роликами).
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Олександр 1968

"Плунжерний" він тому що на ньому дві довгих хреновини на корпусі які трохи нагадують корпуси плунжерів.Назва з серії слоник в карбюраторі,пимпочка на рулі,сосок на шині,угольок на трампльорі,ласточка на шлангах,тощо.Можна сприймати чи ні.Боротися немає сенсу,як і вдавати поборника арійської чистоти назв вузлів і механізмів.Моя думка(не обов'язково правильна)
Щодо електробензонасоса,то є велика(як і їхня стіна)китайська лотерея.Жжужик може несподівано склеєти ласти.

Toris

Дякую за інформацію, хлопці. Тепер знатиму, як воно насправді.
:drinks:

Vitaliy.

Цитата: Олександр 1968 від 19 Липня 2021, 10:48:13"Плунжерний" він тому що на ньому дві довгих хреновини на корпусі які трохи нагадують корпуси плунжерів.
А мне они нагадують 2 палочки твикс :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх