Вся площадь днища под газ ?

Автор Winnie, 29 Липня 2021, 09:37:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Winnie

Не планирую ездить на бензе, есть мысля, вырезать бак, оставив 15л как резервный, и для заводов в хол время. Хочу использовать всю площадь под газ. Машина будет путешествовать.  Подкиньте инфу, куда двигаться тут на форуме. На драйве по сабжу нашел только эту тему - https://www.drive2.ru/l/453747284258063019/ торик с раб. обьемом 42л. Думаю, или такой ставить (подобным образом), или 2 обычных максимальной длинны продольно, что бы л50 раб обьема газа помещалось. На ваш взляд это реально? Я пока физически не могу понять сколько места под задом славуты, машина у меня скоро будет в собственности, ну судя по фоткам из книги по ремонту и обслуживанию, там места поболее чем в 1102 
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Володимир

Цитата: Winnie від 29 Липня 2021, 09:37:34
Не планирую ездить на бензе, есть мысля, вырезать бак, оставив 15л как резервный, и для заводов в хол время. Хочу использовать всю площадь под газ. Машина будет путешествовать.  Подкиньте инфу, куда двигаться тут на форуме. На драйве по сабжу нашел только эту тему - https://www.drive2.ru/l/10391794/ торик с раб. обьемом 42л. Думаю, или такой ставить (подобным образом), или 2 обычных максимальной длинны продольно, что бы л50 раб обьема газа помещалось. На ваш взляд это реально? Я пока физически не могу понять сколько места под задом славуты, машина у меня скоро будет в собственности, ну судя по фоткам из книги по ремонту и обслуживанию, там места поболее чем в 1102 
Зараз ціна на газ сильно полізла вверх, плюс дорого реєстрація, чи окупиться це переобладнання?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Winnie

Цитата: Winnie від 29 Липня 2021, 09:37:34чи окупиться це переобладнання?

Так или иначе газ всегда вдвое дешевле будет )
Насколько дорога регистрация?

Ну наример -




Разница с одного путешествия в 1200 км - 852 грн, с 5 таких путешествий - 4260 ) 
Это мы еще не говорим о годовых пробегах ? Или я что-то не понимаю в этой жизни ?)
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Toris

Придумайте щось для підігріву редуктора чи рідкої фази газу для зими і сміливо видаляйте бак. Від того бензину деградує моторна олива і взагалі, смердить він.

Замість бака ставте циліндричний балон на 30 літрів (діаметр 224 мм, здається), між балкою та бампером ще один такий самий циліндричний на 30 літрів. Довжина балонів така, що штатна вихлопна залишається на своєму місці. Заправочний клапан - в штатний лючок замість кришки бензобаку.

Банзинову систему демонтувати повністю. Покажчик палива адаптувати під газ.

Багажник буде вільний. Балони на вулиці, повністю ховаються у ніші і не випирають нижче найнижчої точки кузова; їх не видно, якщо срака не задерта. Кількість газу = 48 літрів при штатних налаштуваннях безпеки. Запас ходу буде до 600 км по трасі.

Лишень придумайте щось для нагрівання газу взимку...

vladishtm

Цитата: Winnie від 29 Липня 2021, 09:37:34есть мысля, вырезать бак, оставив 15л как резервный, и для заводов в хол время. Хочу использовать всю площадь под газ.
Теж розмІшляв на таку тему  :rolleyes: Але.... балони під газ будуть тільки такі які "стандартно" зараз виробляють.....колгоспити? ніхто не дасть регістрації.....
Заправок газу вже Багато -тому який смисл заправлятися зразу на місяц? а якщо ...(добре не будемо про погане). А так - да було б добре бензу літрів пять, а газу 30-40.
Остнній варіант у мене - тор на 25 літрів у багажник сбоку вертикально і кріплення йому,  щоб він бистро монтувався-демонтувався (ну щоб, якщо багажник дуже знадобиться, бо його ж теж не кожний день по ляду набиваєш). Але ящо часто їздиш на великі відстані з повним багажником і хочеш газ -тоді краще авто з іншим типом кузова і великий балон..
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: Winnie від 29 Липня 2021, 09:55:47
Цитата: Winnie від 29 Липня 2021, 09:37:34чи окупиться це переобладнання?

Так или иначе газ всегда вдвое дешевле будет )
Насколько дорога регистрация?

Ну наример -
Spoiler


[close]

Разница с одного путешествия в 1200 км - 852 грн, с 5 таких путешествий - 4260 ) 
Это мы еще не говорим о годовых пробегах ? Или я что-то не понимаю в этой жизни ?)
По моїх підрахунках економія вийшла 384 грн.

Цитата: vladishtm від 29 Липня 2021, 13:05:10
Цитата: Winnie від 29 Липня 2021, 09:37:34есть мысля, вырезать бак, оставив 15л как резервный, и для заводов в хол время. Хочу использовать всю площадь под газ.
Теж розмІшляв на таку тему  :rolleyes: Але.... балони під газ будуть тільки такі які "стандартно" зараз виробляють.....колгоспити? ніхто не дасть регістрації.....
Заправок газу вже Багато -тому який смисл заправлятися зразу на місяц? а якщо ...(добре не будемо про погане). А так - да було б добре бензу літрів пять, а газу 30-40.
Остнній варіант у мене - тор на 25 літрів у багажник сбоку вертикально і кріплення йому,  щоб він бистро монтувався-демонтувався (ну щоб, якщо багажник дуже знадобиться, бо його ж теж не кожний день по ляду набиваєш). Але ящо часто їздиш на великі відстані з повним багажником і хочеш газ -тоді краще авто з іншим типом кузова і великий балон..
В мене під багажником харківська 30-ка, фото є в бортовику, повної заправки літом по трасі і трохи помісту вистарчає на 400 км, багажник вільний повністю. Датчик рівня газу адаптовано до бензинового показометра, показометр показує і рівень газу і рівень бензину, в залежносі в яке положення включено тумблера.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 29 Липня 2021, 13:52:50В мене під багажником харківська 30-ка, фото є в бортовику, повної заправки літом по трасі і трохи помісту вистарчає на 400 км.
Дуже перепрошую, Володимире, у Вас розхід пропану 6 літрів на сотню? (30*0.8/4=6)

Winnie

Цитата: Володимир від 29 Липня 2021, 13:52:50
і рівень газу і рівень бензину, в залежносі в яке положення включено тумблера.

какая странница, а то я все 64 ниасилю )

Цитата: Toris від 29 Липня 2021, 12:57:06Toris
круто, спасибо.
Электроподогрев 12в из китая + выносимая батерея, или вторая в салоне, реализованная через "ура" подойдет для реализации этих целей ?
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Toris

Цитата: Winnie від 29 Липня 2021, 21:35:43Электроподогрев 12в из китая + выносимая батерея, или вторая в салоне, реализованная через "ура" подойдет для реализации этих целей ?
Поняття не маю, про що Ви. Колись починав заморочуватись, але не було натхнення. А зараз немає сенсу (поки що).

Про всяк випадок залишу розрахункові дані для спеціально навченого любителя розрахунків: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17073.msg555229#msg555229

Winnie

электроподогрев картера и вообще чего угодно, там рекламы полно, но суть такая - https://www.youtube.com/watch?v=Md2FEmLGnAQ&t=38s&ab_channel=%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2.

"ура" устройство развязки аккумуляторов, это реле вроде так называеться, заряжает сначала осн аккум, а потом по достижении зарядки, переключаеться на зарядку дополнительных.

Почему нет смысла,
Цитата: Toris від 29 Липня 2021, 22:52:09Toris
?
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Toris

#10
Цитата: Winnie від 30 Липня 2021, 07:05:59электроподогрев картера и вообще чего угодно, там рекламы полно, но суть такая
:-D З їхніми цінами (~1000 грн) і неефективною конструкцією я готовий заморочитись власним підігрівом або куплю вже готовий пропановий редуктор з підігрівом та електронікою.

Цитата: Winnie від 30 Липня 2021, 07:05:59"ура" устройство развязки аккумуляторов, это реле вроде так называеться, заряжает сначала осн аккум, а потом по достижении зарядки, переключаеться на зарядку дополнительных.
Зовсім немає сенсу. Мій дохленький акумулятор із залишковою ємністю 9...10 А*год на вулиці при -10°С ще спокійно 3-4 рази пробує завести двигун. Живого нормального акумулятора на 30-40 А*год цілком вистачить для 5 секунд 50-ватного підігріву до запуска. Після старту двигуна навантаження ляже на генератор, а за кілька хвилин прогріву обігрівач буде відключений.

Цитата: Winnie від 30 Липня 2021, 07:05:59Почему нет смысла?
Купив Сенса, а в ньому ГБО-4 поки що працює штатно, нічого не треба колгоспити. Так, гріє бензином, як усі системи - але ж не треба вкладатись ні грошима, ні працею. :rolleyes:

Володимир

Цитата: Toris від 29 Липня 2021, 20:56:17
Цитата: Володимир від 29 Липня 2021, 13:52:50В мене під багажником харківська 30-ка, фото є в бортовику, повної заправки літом по трасі і трохи помісту вистарчає на 400 км.
Дуже перепрошую, Володимире, у Вас розхід пропану 6 літрів на сотню? (30*0.8/4=6)
Останній раз як викинув резонатор босал, підняв кути запалювання, заправив повний балон і катнув до Львова і ще потім довго катався, то так вийшло.
Цитата: Winnie від 29 Липня 2021, 21:35:43
Цитата: Володимир від 29 Липня 2021, 13:52:50
і рівень газу і рівень бензину, в залежносі в яке положення включено тумблера.

какая странница, а то я все 64 ниасилю )
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=2988.msg439864#msg439864
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Владиславе, щось я не зрозумів, Ви на дальняк хочете пересісти з люксового ланоса 1.6 на славутку? :wacko:

У чому сенс?

Winnie

То машина родителей, там в описании машины написанно, он ко мне опосредованное отношение имеет :)  Я ее регал на драйве, когда помоложе был ))) Покупал себе потом фиесту старую, но позже продал, это было огромной ошибкой. Сейчас же "денег нет, но ездить хочется" )
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Toris

Ясно. :)

Купуйте редуктор з підігрівом і ставте його низько, як Володимир собі встановив. Буде швидко прогріватись та вимикатись електропідігрів.

Демонтовану бензинову систему живлення збережіть: люди вкорінились у міфах про зло газу і навряд чи забажають купувати чисто газову славутку.