Новый распредвал ?

Автор Winnie, 02 Серпня 2021, 21:18:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Winnie

Предварительная диагностика по звуку  без  вскрытия показала,  что новый распредвал нужен 100%, это в лучшем случае. Какие варианты, и что выбирать (что ходит) ? двиг 301,   для максимального сохранения низов,  или если есть такая возможность увеличить их. Слышал что в на всех карбюраторных моделях они одинаковые ? Другой только у 317 ?
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Toris

Може, достатньо відрегулювати клапани?

ВКБ

Звук клапанів що під наваниаженням що без однакового тембру. Якщо поршні на пепекладці тарабанять то при гальмуванні мотора немає або навпаки сильніше, а клапана чути однаково по тембру.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Winnie

Что такое зашарканный р-вал я в курсе на примере своей предыдущей фиесты с движком СVH (гидрокомпенсаторы), тут звук почти низкочастотный, даже на хх. он стучит, и когда я говорю, что он стучит, он прям стучит, а не цокотит, как это было на затасканном распредвале фиесты, под который гидрики адаптировались ) 
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Vitaliy.

А клапанную вскрывал? Зазоры смотрел? Может рокер какой выработался.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Winnie від 02 Серпня 2021, 21:18:42
Предварительная диагностика по звуку  без  вскрытия показала,  что новый распредвал нужен 100%, это в лучшем случае. Какие варианты, и что выбирать (что ходит) ? двиг 301,   для максимального сохранения низов,  или если есть такая возможность увеличить их. Слышал что в на всех карбюраторных моделях они одинаковые ? Другой только у 317 ?
317 тільки для інжа, на карб не поставиш бо не буде чому крутити трамблер та качати бензонасос.

Якщо стрерлись кулачки, то обов"язково перевірити вісь клапанів та коромисла на предмет забитості каналів масла, з коромисла має струйка масла бризкати на кулачок. Якщо кулачки всі цілі, то і не варто заморочуватись з заміною.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

Цитата: Володимир від 03 Серпня 2021, 09:05:02317 тільки для інжа, на карб не поставиш бо не буде чому крутити трамблер та качати бензонасос.
З доробками ставиться на ура, маю власний досвід. Проточується у токаря під шестерню на трамблер і вкручується ексцентрик під БН. Але толку ніякого, навіть на інжі з двигуном 1,2. 317 РВ тільки для двигуна 1,4. Там спеціальна прошивка під даний вал.
Ну а по суті питання, то без розбору нічого напевно сказати не можна.
Якщо дійсно торохтить РВ в постілі ГБЦ, то заміна самого РВ може не допомогти. Адже в такому разі розміри отворів в ГБЦ також "пішли" в плюс. В такому випадку або завтулювання ГБЦ або нова ГБЦ.
РВ брать стандартний. Якщо планується перехід на інж з фазованим впорскуванням, то брати інжевий відразу.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49