Холостой ход, подёргивания при недолгом прогреве

Автор Алексей Горохов, 08 Вересня 2021, 23:13:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алексей Горохов

Доброго всем времени суток! Купил себе не так давно славуту, инжектор, 1.2, 2007 года. Холостой ход живёт своей жизнью, это раз, при недолгом прогреве машины - 5 мин, первые 500 метров машина как будто подёргивания, едет рывками. Ну и мигание чека первые 3 минуты езды, пока машина не прогреется. Я грешу на газ, но даже не знаю так ли это. Помогите, пожалуйста, может есть опытные люди, которые мне объяснят по телефону что да как? А то на сто мягко говоря плохие люди работают, они ничего не знают и делать не хотят.

Володимир

Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01
Доброго всем времени суток! Купил себе не так давно славуту, инжектор, 1.2, 2007 года. Холостой ход живёт своей жизнью, это раз, при недолгом прогреве машины - 5 мин, первые 500 метров машина как будто подёргивания, едет рывками. Ну и мигание чека первые 3 минуты езды, пока машина не прогреется. Я грешу на газ, но даже не знаю так ли это. Помогите, пожалуйста, может есть опытные люди, которые мне объяснят по телефону что да как? А то на сто мягко говоря плохие люди работают, они ничего не знают и делать не хотят.
Газ яке покоління?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексей Горохов

Цитата: Володимир від 09 Вересня 2021, 08:42:19
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01
Доброго всем времени суток! Купил себе не так давно славуту, инжектор, 1.2, 2007 года. Холостой ход живёт своей жизнью, это раз, при недолгом прогреве машины - 5 мин, первые 500 метров машина как будто подёргивания, едет рывками. Ну и мигание чека первые 3 минуты езды, пока машина не прогреется. Я грешу на газ, но даже не знаю так ли это. Помогите, пожалуйста, может есть опытные люди, которые мне объяснят по телефону что да как? А то на сто мягко говоря плохие люди работают, они ничего не знают и делать не хотят.
Газ яке покоління?
4е поколение

Toris

У моєму Сенсовичі схожі симптоми, поки прогрівається на бензині. Посмикувань немає, але чек блимає, коли трохи газульку притиснути під час руху. При повторному запуску чек не загорається, отже, то не критична помилка. Мабуть, суміш багатить, але до істини буде рух, коли під'єднаюсь компом до "мозку".

На прогрітому двигуні ні на бензині, ні на пропані чек не блимає.

Володимир

Цитата: Алексей Горохов від 09 Вересня 2021, 09:00:31
Цитата: Володимир від 09 Вересня 2021, 08:42:19
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01
Доброго всем времени суток! Купил себе не так давно славуту, инжектор, 1.2, 2007 года. Холостой ход живёт своей жизнью, это раз, при недолгом прогреве машины - 5 мин, первые 500 метров машина как будто подёргивания, едет рывками. Ну и мигание чека первые 3 минуты езды, пока машина не прогреется. Я грешу на газ, но даже не знаю так ли это. Помогите, пожалуйста, может есть опытные люди, которые мне объяснят по телефону что да как? А то на сто мягко говоря плохие люди работают, они ничего не знают и делать не хотят.
Газ яке покоління?
4е поколение
Якщо ситуація тільки на газі, то тобі треба їхати до газовиків. Але тут питання інше, на 4-му доки машина холодна то іде прогрів на бензині, то там може бути вже проблема з подачею бензину.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01Холостой ход живёт своей жизнью
РХХ, дросель, подсос воздуха.
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01едет рывками
ВВ провода, свечи, топливо.
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01объяснят по телефону что да как
Это сложно
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01они ничего не знают и делать не хотят
Найти людей которые знают и хотят делать.

о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Алексей Горохов

Цитата: Vadim_K від 09 Вересня 2021, 11:23:15
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01Холостой ход живёт своей жизнью
РХХ, дросель, подсос воздуха.
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01едет рывками
ВВ провода, свечи, топливо.
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01объяснят по телефону что да как
Это сложно
Цитата: Алексей Горохов від 08 Вересня 2021, 23:13:01они ничего не знают и делать не хотят
Найти людей которые знают и хотят делать.
вв провода - это броне провода? Топливом только хорошим заправляюсь( что газ, что бензин). Рхх - датчик холостого хода? Спасибо за обратную связь ;)

ВКБ

Датчик фаз на заміну (розподільчого валу)
Рхх тобто так званий датчик холостого ходу не є датчиком, а мікромоторчиком кроковим і є виеонавчим органом.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 10 Вересня 2021, 07:51:55
Датчик фаз на заміну (розподільчого валу)
Треба дивитись чи є помилка Р0341, інакше може бути марна трата грошей.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 10 Вересня 2021, 09:26:13
Цитата: ВКБ від 10 Вересня 2021, 07:51:55
Датчик фаз на заміну (розподільчого валу)
Треба дивитись чи є помилка Р0341, інакше може бути марна трата грошей.

Сасе часто він. І тратою не буде бо то ж виріб купив а не пропив. Пропити і то не марна, бо кайф ловиш, а то виріб, який рано чи пізно прийдеться.
Бо може полізти в більш затратні закупки.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Пане Горохов, не мучайте ні себе ні людей, якщо у вас є самртфон навіть з 4м андроїдом. Придбайте перевірений Автомобільний діагностичний сканер ELM327 OBD2 Bluetooth версія 1.5 (а точніше блютуз конектор ) ось тут https://prom.ua/ua/p37259249-avtomobilnyj-diagnosticheskij-skaner.html за 245 грн, поставите додаток на телефон Opendiag і отримайте доступ до помилок, показань датчиків та деяких налаштувань. А нам тоді буде легше Вам допомогти.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Алексей Горохов

Цитата: ВКБ від 10 Вересня 2021, 07:51:55
Датчик фаз на заміну (розподільчого валу)
Рхх тобто так званий датчик холостого ходу не є датчиком, а мікромоторчиком кроковим і є виеонавчим органом.
а какой датчик фаз и рхх покупать? Посоветуйте, пожалуйста ( стандартный на славуту, или что подороже?)

ВКБ

Рхх не треба. Датчик фаз лише любий, щоб помогло.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Алексей Горохов

Цитата: ВКБ від 12 Вересня 2021, 21:01:16
Рхх не треба. Датчик фаз лише любий, щоб помогло.
а почему рхх не нужен, если машина часто на холостом ходу работает на повышенных оборотах, пока я не заглушу ее, не подожду 3 минуту и не заведу обратно?

Володимир

Цитата: Алексей Горохов від 12 Вересня 2021, 21:18:23
Цитата: ВКБ від 12 Вересня 2021, 21:01:16
Рхх не треба. Датчик фаз лише любий, щоб помогло.
а почему рхх не нужен, если машина часто на холостом ходу работает на повышенных оборотах, пока я не заглушу ее, не подожду 3 минуту и не заведу обратно?
Це програмна помилка в мікасі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion