Підігрів дзеркал лампочками накалу або резисторами своїми руками

Автор ВКБ, 04 Листопада 2021, 11:08:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Хто таке робив на люкс дзеркалах чорних пластмасових і які лампочки дуди кріпив і як.
Чи досить потужності теплової 20Wt на рдне дзеркало?
Шо простіше, лампочки, резистори чи нитка проклеєна.
Покупнірезистивні наліпки у мене окислились і вийшли з ладу.
Яку брати напругу в розрахунок потужності і опору, 13Вольт чи 14Вольт?

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 04 Листопада 2021, 11:08:26
Хто таке робив на люкс дзеркалах чорних пластмасових і які лампочки дуди кріпив і як.
.
Шо то такое только на 12В https://izi.ua/p-13593853-nagrevatelnaya-plastina-10x20sm?gclid=CjwKCAjwiY6MBhBqEiwARFSCPiAoa5wBsYW8lHHOgW9DNaNG3OqZtTIk-F3h8eiPx5Q1DYHDh_BkwxoCDMUQAvD_BwE "Температура нагрева будет может быть от 30до 70градусов в зависимости от мощности USB порта на Вашем устройстве
Материалы: углеродное волокно "
  или такое 12В - https://gospshop.com/p632648112-teplovoj-shnur-nagrevatel.html?source=merchant_center&gclid=CjwKCAjwiY6MBhBqEiwARFSCPj2ZqwlviI2m94ZgFnjVNr0U1BaxFsNt-33t2lX6s_zC0cgUaYMGERoCbSUQAvD_BwE  но его 2 метра. Можно ли использовать кусок -  :dunno:

https://ten24.com.ua/catalog/gibkie-nagrevateli/gibkie-silikonovye-nagrevateli/
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

User2108

Нахіба такий "тюнінг". Нормальний підігрів дзеркал робиться на базі керамічних резисторів.

ВКБ

Цитата: User2108 від 04 Листопада 2021, 11:56:48
Нахіба такий "тюнінг". Нормальний підігрів дзеркал робиться на базі керамічних резисторів.
В т.ч.що і надійніше. Номінали в студію, розрахуночок 8-й клас теж для загалу. Зачачно дякую.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108


Toris

Потужність у ватах P = I2*R, де I - це струм в амперах, R - опір резистора в омах.

По закону Ома опір в омах R=U/I, де U - це напруга у вольтах.

Щоби прибрати струм з розрахунів, скористаємось законом Ома і перепишемо формулу потужності так: P = R*U2/R2 => P = U2/R

Приймемо напругу з генератора 14, тоді маємо квадрат напруги 196 і опір резистора підбирається з формули R = 196/P

Потужність задаєте самі, я не знаю, скільки можна втулити у дзеркало, щоби і взимку працювало, і влітку не плавилась пластмаса.

ВКБ

Влітку то навіщо вмикати, якщо немає потреби палити потужність. Я вважаю 20Вт на дзеркальну поверхню, зай 30% розсіювання. Звісно ниткою зерестивною обклеїти змійкою ефективніше, менше тепловтрат і розсіювання. Як мінімум з лампочками фольгою захистити пластиковий корпус.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: User2108 від 04 Листопада 2021, 12:42:31Ось: https://2108.info/forum/threads/474/
Якщо коротко - у чувака опір елементів 76,5 Ом і конструктивна потужність 30 Вт, але реально при напрузі 14 В там буде 2,5 Вт.

З таким же успіхом туди можна запихнути лампу габаритів. Я би для експерименту запихнув туди лампу на 10 Вт, ізолювавши пластик фольгою у кілька шарів (на епоксидку приклеїти).

ВКБ

Краще лампу повороту 21Вт. А ще краще 4 шт по 5 Вт від підсвітки знаку.
То він з 76,5 тупанув

Я спробую на лампочках.
Два шара фольги, один той що до пластику пожмакати щоб давав товщу повітря в 5..10мм. Повітря самий найкращий теплоізолятор, все інше більш теплопроводніше Вт/м.кв.*К і є лише або повітрятримачами і антиконвентами і менш провідними з того що є щоб дати шар.

Теплопепедача схожа на імпульс двох куль до інфрачервого спектру
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 04 Листопада 2021, 11:08:26
Хто таке робив на люкс дзеркалах чорних пластмасових і які лампочки дуди кріпив і як.
Чи досить потужності теплової 20Wt на рдне дзеркало?
Шо простіше, лампочки, резистори чи нитка проклеєна.
Покупнірезистивні наліпки у мене окислились і вийшли з ладу.
Яку брати напругу в розрахунок потужності і опору, 13Вольт чи 14Вольт?


Якщо мова йде про такі дзеркала, то їх можна купити вже з підігрівом.


Або самі скельця для них.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Кажу у мне наліпки окислились і кондакти відпали. На сезон
Доречі, написано - немає в насявності.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Як користувач такого підігріву скажу, що працювало все добре, до поки не відбили мені дзеркало. Потім замінив їх на 2114 з заводським підігрівом і асферикою. На тарику люксові маленькі дзеркала теж відмінно працюють на керамічних резюках.

ВКБ

Цитата: User2108 від 04 Листопада 2021, 13:52:07
Як користувач такого підігріву скажу, що працювало все добре, до поки не відбили мені дзеркало. Потім замінив їх на 2114 з заводським підігрівом і асферикою. На тарику люксові маленькі дзеркала теж відмінно працюють на керамічних резюках.
Чим клеїв, яка кількість на певну площу?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

На 2108, я повторив все як описано у звіті, на який я дав посилання. На таврика було замовлено у форумчанина, якщо він побачить тему, можливо відпишеться тут

Володимир

На аліекспрес є ось такі підігрівачі, думаю якщо добре пошукати то можна підібрати і розмір і температуру елемента.



Ще можна купити комплект підігріву дзеркал.



Також продаються плівки антидощ.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion